Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Juharszirupos méregtelenítő kúra fórum

Juharszirupos méregtelenítő kúra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
32. Csurmi
2014. jún. 1. 14:55
és víz is van a zöld löttybe, azt kifelejtettem :) ebből egy liter lett.
31. Csurmi (válaszként erre: 30. - Nicolett84)
2014. jún. 1. 14:54

igen így elég nehéz. nálunk is tele a hűtő, tegnap sütöttem mákos meggyes süteményt. van még sós perecünk is, szóval minden van amit szeretek, de valamit valamiért :)


viszont elkészült a zöld lötty. a kimondottan méregtelenítő ital, vacsira majd iszok belőle leszűrve (van benne fél alma, fél banán, fél körte , egy jó marékkal-pittypang levele, lóhere, léndzsás utifű, parlagfű, cickafark) ez van összeturmixolva. Szóval nekem most ezt majd meg kell szűrnöm, mert darabos, és ilyenkor nem lehet darabos cuccokat inni, hogy ne induljon meg az emésztés :) szóval ezt iszom majd vacsira. + a párom is, mert neki meg viszeres a lába és ez álítólag használ rá. majd meglátjuk, de elég sokáig kell napi szintem innia majd legalább egy éveg. szóval folyton vadászhatok ezekre a füvekre :)

2014. jún. 1. 12:26
Én túl vagyok a mai főzésen is sikeresen. Még sütök a gyerekeknek egy kis pizzás kiflit ha megkelt a tészta. Van kísértés bőven,mert 3 kicsi gyerekem van és egy nap 4x esznek általában és hát jobbnál-jobb falatokat. :-) De kibírom!!! Egyenlőre beérem az illatokkal is.
29. nicolett84 (válaszként erre: 28. - Csurmi)
2014. jún. 1. 12:24
Örülök,hogy jól bírod!Persze,hogy megcsinálod azt a 6 napot! Ez nem is kérdés! ;-) Te szegény! Rossz lehet,ha az arcodon csíp meg a méh. Remélem segített a calcimusc. A juharszirupnak elég édes íze van,de nem tudom mihez hasonlítsam. Egyébként nincs rossz íze ennek a "koktélnak". :-)
28. Csurmi (válaszként erre: 27. - Nicolett84)
2014. jún. 1. 11:08

Eddig jól bírom :D lassan letelik az első fél napom :D . A napom szépen telik, reggel korán keltem 6 körül, csináltam kis kaját a páromnak (alig evett belőle... ilyenkor fel tudnám rúgni :D )... most takarítotam, hajat mostam, és közben megittam 2 csalánteát és egy pohár vizet calcimuscal, mert tegnap megcsípett a méh és nagyon feldagadt az arcom (az arcom csípte meg). Most mindjárt megyek, és zöldség levest fogok leszűrni magamnak, hogy csak a levét egyem meg, ne legyenek benne semmiféle emészthető kis darabka. :) Még 6 nap van hátra, remélem menni fog. vagyis menni fog, mert megcsinálom, akárhogy is érzem magam. :)


A juharszirupnak amúgy milyen íze van? még sosem ittam/ettem olyan.

2014. jún. 1. 10:19

Szia Csurmi!

De jó,hogy jöttél! Te hogy bírod az első napot eddig? Én most egész jól vagyok. Ma sikerült meginnom az 1 liter sós vizet is. Igaz kis csalással,mert úgy csináltam hogy 2dl vízbe raktam 1 teáskanál sót aztán lehúztam majd rá 3 dl víz. Ezt megcsináltam 2x így lement az 1 liter összesen. Meg is lett a hatása. Már 5x voltam a mellékhelyiségbe. :D Amúgy köszi a dícséretet. Én is büszke vagyok magamra,hogy ellenálltam a kísértésnek! :D Remélem én is,hogy a nehezén lassan túljutok! :)

26. Csurmi
2014. jún. 1. 08:37
és hogy érzed magad így pár nap után? lassan tuljutsz a nehezén, remélem én is át tudom vészelni a mélypontokat. nagyon ügyi vagy, hogy kitartottál tegnap :)
25. Csurmi
2014. jún. 1. 08:36

szia niki. ma kezdem. :) reggel ittam csalánteát citromlével. édesítő szerrel. ma anyóssal csinálunk egy fűfélékből álló méregtelenítő italt. abból is fogok ma inni. vasárnapig tervezem most a kúrát:) az 7 nap.


sajna nincs keserüsóm se hashajtó teám, de holnap szerintem elmegyek patikába és veszek még pár tea keveréket.

2014. máj. 31. 19:45

Senki sincs itt? :( Én jelentem legyőztem az éhségérzetemet és kitartottam. Most kortyolgatom az esti hashajtó teámat,hogy reggelre hasson.

Kicsit szomorú vagyok,hogy senki nem ír. Én azért jól elírogatok itt magamban, de jobban örülnék ha akadnának sorstársak! :D

2014. máj. 31. 12:45
Én most nagyon éhes vagyok! Főleg hogy főztem a gyerekeimnek! De kitartok! Erős vagyok! :D
22. nicolett84 (válaszként erre: 21. - Csurmi)
2014. máj. 31. 10:30
Szia Csurmi! De jó! Sok sikert! Remélem jössz és írsz te is a tapasztalataidról és támogatjuk egymást! :)
21. Csurmi
2014. máj. 31. 09:55

sziasztok. kedvet kaptam én is egy kis méregtelenítéshez, holnap neki is állok :) csinálunk anyóssal egy zöldség turmixot holnap abból fogok inni, aztán hétfőtől főként csak teákat szeretnék. majd kell vennem párat. csalántea, bodza tea, és zöld füves teákat, este kiválasztom miket fogok megvenni. :) jövő vasárnapig (1 teljes hétig) fogom csinálni most, de szeretnék 3-szor 10 napot lenyomatni.


béltisztításnak a keserüsó nagyon jó, de pocsék az íze, én folyton öklendezni szoktam tőle.

20. nicolett84 (válaszként erre: 19. - Moonlight13)
2014. máj. 31. 08:19
Hát az első nap én is kihánytam mindent. De utána jobban lettem. A kaja furcsa mód nem is hiányzik. Második nap kevesebb citromot tettem bele és úgy már iható volt a lötty. Nem is jött vissza. :D Ma van a 3. napom. Pici tompa fejfájás még mindig van. De egyébként nem fáj a gyomrom, nem vagyok éhes sem. A reggeli sós vízből csak 3 dl-t tudtam meginni annyira rossz íze van,de szerencsére így is hatott. :) Továbbra is várom a sorstársakat! Remélem csatlakozik valaki. Nem hiszem el,hogy csak én csinálom ezt a kúrát! :)
19. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Nicolett84)
2014. máj. 31. 00:13
Én bizony meg nem tudnám ezeket inni, ráadásul kaja nélkül! Plusz még hashajtó tea? Neked hogy bírja ezt a gyomrod? Brrrr!
2014. máj. 30. 20:24

A desztillált ivóvíz az élet vize


Sajnos az „ivóvíz” fogalmának mostanában annyira homályos a ténybeli tartalma, hogy sokan elhitték azt, hogy az igazán egészséges ivóvíz valamiféle speciális „leves”, mindenféle „ásványi anyaggal”, meg „vitaminokkal”, meg „élő-anyagokkal”. Az ezt hívő emberek rettegnek a teljesen tiszta víz, a tiszta H2O ivóvízként fogyasztásától. Elhitették velünk azt, hogy „halálosan mérgező hatású, holt víz” a méregmentes teljesen tiszta desztillált víz, s hogy pl. „halálos sóhiányt” is okozhat ivása a napi vízveszteség pótlására.


A desztillált víz, a teljesen tiszta esővíz kelti életre a kiszáradt sivatag minden növényét, virágát, tőle kap újult erőre a sok szomjúságtól haldokló állat, az ún. „holt víz” pedig valójában az annyira erősen elszennyeződött víz, amelynek méreganyagai már kipusztították a vízi élőlényeket, vagyis a holt víz ténylegesen a tiszta desztillált víznek a teljes ellentéte!


Az emlősállatok, s így az emberek számára is létfontosságú a természetes vagy mesterséges úton létrejött teljesen tiszta, frakcionáltan desztillált ivóvíz, amelyben biztosan nincsenek sem fertőző élőlények (bacilusok, vírusok), sem paraziták, sem veszélyes gombák, sem mérgező vegyi anyagok, mint pl. arzén, cián, benzol, s gyomirtó szerek, rovarirtó szerek, rágcsálóirtó szerek, kálium, foszfor, nitrát, nitrit és egyéb műtrágyák, szerves trágyák, ill. állati hullák maradványai, fogamzásgátlószeres emberi vizelet és ürülék maradványok stb. Ezek sajnos a legtöbb magyarországi vezetékes ivóvízbe bejuthatnak, időnként akár ezerszeresen is nagyobb koncentrációban, mint a határérték. Például 1997-ben, a Vác környéki dunai vízmű kútban majdnem ezerszeresen volt több a veszélyes növényvédő-szerek koncentrációja, mint a megengedett 10 nanogramm/literes határérték, az akkreditált növényvédelmi laboratórium hivatalosan végzett ellenőrző mérései alkalmával! A kínai hatóságok 2005 novemberében szigorúan megtiltották a folyóból készített ivóvíz fogyasztását a tizedekkora mérgezőanyag-koncentráció esetén.


A teljesen tiszta ivóvíz, a minden más anyagtól mentes H2O az emberi egészség egyik legfontosabb feltétele. A tiszta ivóvíz (és mellette az ételekkel fiziológiásan pótolt konyhasó) egészségvédő, egészségjavító hatását a Biblia is több helyen hangsúlyozza, de pl. az Ószövetséghez szervesen kapcsolódó zsidó törvénykönyv, a Talmud is, amely szerint kizárólag csak a teljesen tiszta esővíz, vagyis a frakcionált desztillált víz hasznavehető ivóvíz, s egyik másféle víz sem hasznavehető ivóvízként (Talmud, Taanith. 10 a. lap). A Talmud azt is tökéletesen helyesen írja, hogy a legtöbb betegség ellen a legjobb gyógyszer a (nagyobb mennyiségben ivott) desztillált víz, amelyhez konyhasóval kellően (fiziológiásan) sózott kenyeret is kell enni.


A héber és keresztény vallási iratok igazságtartalmában kételkedőket azzal szeretném megnyugtatni, hogy például a Világ Egészségügyi Szervezet, a WHO legújabb állásfoglalása is tökéletes, hiánytalan ivóvízként ajánlja a tiszta desztillált vizet és ezt azzal is indokolja, hogy minden más szükséges anyag benne kell hogy legyen a normális ételekben.


Egyébként a fiziológiás infúziós sóoldatnak a fő alapanyaga is a teljesen tiszta desztillált víz. A SALSOLA infúziós fiziológiás sóoldatban csak desztillált víz és konyhasó (NaCl) van (1 liter desztillált vízben a konyhasó fiziológiás mennyisége 9 gramm). A Ringer fiziológiás infúziós sóoldatban is ennyi a konyhasó, azonban 0,3 gramm kálisó (KCl) is van mellette. Megjegyzem, ez a természetes Na/K arány a tengervízben is, az emberi vérben is, s a fiziológiás infúziós „élettani” sóoldatban is. Vagyis nem a desztillált vízivás életveszélyes, hanem a fiziológiástól durván eltérő, antifiziológiás nátrium- és káliumpótlás, például amit egyes orvosok és természetgyógyászok és „gyógyítók” manapság elő-szeretettel ajánlanak mindenkinek, hogy a konyhasó helyett inkább kálisóval ízesítik az élelmiszereket.


Elképzelhető, hogy azok az intézmények és cégek, és az általuk megvásárolt és/vagy reklámokkal „hipnotizált” személyek terjesztették ki hamisan az „ivóvíz” fogalmát a szennyezett vízre: lehet, hogy ők terjesztették ki hamisan a „holt víz” elnevezést a legegészségesebb ivóvízre, a frakcionált desztillál(ódot)t vízre? Lehet, hogy ők a nem méregmentes víz ivóvízként itatásában üzletileg (vagy politikailag) valahogyan érdekeltek?


Javasolhatom a rák és más súlyos betegségek ellen külföldön már régóta alkalmazott, dr. O.Z.A. Hanish által leírt „orvosi desztilláltvíz-kúra” részletes tanulmányozását (és annak az új tudományos elméletnek a megismerését, hogy desztilláltvíz-kúra milyen biológiai-vegyi hatásmechanizmus útján gyógyít, mint teljesen veszélytelen „természetes kemoterápiaként”) az internetes www.freeweb.hu/aquanet/desztvizhonlap honlapunkon. Ugyanott a mai legjobb külföldi és hazai háztartási ivóvíz-desztilláló létesítményeket is bemutatjuk és összehasonlítjuk.


A honlapunkon bemutatott, és itthon nálunk is már hosszú évek óta használt egyik ilyen háztartási ivóvíz-desztilláló kislétesítmény mindössze kb. 30 Ft energiaköltséggel tud előállítani 5 liter frakcionált desztillált ivóvizet, s a teljesen visszanyert hővel háztartási vizet is lágyít és melegít, és „hőtárolós radiátorként” helyiséget is fűt (licenc).


Ha jól meggondoljuk, hogy mennyibe is kerül manapság egy liter jobb minőségűnek mondott ásványvíz, nem csodálkozhatunk azon, hogy milyen sokan igyekeznek lebeszélni minket a „túlzottan olcsó” otthoni ivóvíz-desztillálásról!


A frakcionált desztilláltvíz, ilyen (lenne) például az egészséget veszélyeztető élőlényektől és mérgektől mentes, teljesen tiszta esővíz is, az egészséges élet (és az egészséges bioélelmiszerek) alapvető feltétele, létfeltétel. Aki sokáig nem jut hozzá, előbb-utóbb beteg lesz, lerövidül az élete. (A cikket 2005 novemberében írták. A szerk.)

17. nicolett84 (válaszként erre: 16. - 3b1a5ec920)
2014. máj. 30. 20:24
Hát akkor mire? :D
2014. máj. 30. 20:03
desztillalt vizet inni????? ugy tudom, az nem emberi fogyasztasra van!
15. nicolett84 (válaszként erre: 14. - Csurmi)
2014. máj. 30. 19:57
Hát remélem nekem is csak ennyi bajom lesz,hogy a kajára gondolok. :D A 8. hozzászólásomban már írtam,hogy azért kezdtem el mert nagyon fáradt és kimerült vagyok mostanában és a betegségek is könnyen megtalálnak. Ezen kívül fájnak az ízületeim,hátam stb. 30 évesen úgy érzem magam mintha 100 éves lennék. :D Ezen szeretnék változtatni.
14. Csurmi
2014. máj. 30. 19:54

Sajnos az eleje az ilyen, nekem később semmi bajom nem szokott lenni, csak folyton a kajára szokam gondolni :D ez volt az egyetlen hátrány, amit tudok mondani. :)kitartás és meglesz az eredménye.


Különben van valamilyen egészségügyi panaszod? vagy egészségmegtartás a cél?

13. nicolett84 (válaszként erre: 11. - Csurmi)
2014. máj. 30. 19:52
Mindenképpen csak addig csinálom amíg úgy érzem,hogy bírom. Ma egész jól vagyok. Éhesnek sem mondanám magam. 1-2x éreztem hogy ennék,de akkor megittam egy pohár lötyit aztán elmúlt. Kis fejsájásom van egész nap de nem vészes. meg álmos vagyok. Holnap már a 3. nap lesz. Én is úgy hallottam,hogy a 4. naptól álatlában könnyebb és az emberek majd kicsattannak az energiától. Remélem velem is így lesz,mert már rég nem éreztem olyat,hogy tele lennék energiával. :)
12. nicolett84 (válaszként erre: 10. - Csurmi)
2014. máj. 30. 19:49
Már találtam is róla a neten leírást. Elég szimpatikusnak tűnik. Következő alkalommal tuti kipróbálom. Most már maradok ennél. Nekem ez az első böjtöm. Igazából a szervezet méregtelenítése után kutattam a neten és akkor bukkantam erre a lehetőségre. Gyógyszert nem akartam bevenni a fejfájásra mert hát pont az a lényege hogy az efféle mérgeket is kitakarítsam magamból így hát nem lett volna célszerű bevenni egy tablettát. Próbálok mindent betartani a cél érdekében.
11. Csurmi
2014. máj. 30. 19:45
ha ez az első böjtöd, csak addig csináld, míg még jól érzed magad. sajnos az első 3-4-5 nap szokott nehéz lenni, utána ha átestél a mélypontot, már éhség érzet nem lesz és a közérzeted is nagyon jó lesz. de az elje tényleg nehéz, nekem is nagyon szokott fájni a fejem, de én akkor szoktam bevenni egy fájdalom csillapítót, az segít.
10. Csurmi
2014. máj. 30. 19:43

nézz utána feltétlenül, mert ez megenged gyümölcsleveket is, zöldség leveket és leves levét is, ami laktat és nem leszel éhes sem. Változó , hogy milyen hosszan csinálom. volt már pár napos böjtöm is és kétszer csináltam már két heteset is.


Legelőször 1 hétig böjtöltem, ezután szinte teljesen elmúlt a bőr problémám, majd csináltam mégegyszer egy hetes böjtöt, azóta meg semmi jele, hogy valaha is volt gondom a bőrömmel. a két hetes böjtöket csak ezután csináltam. Ezen kívül volt már olyan böjtöm is, amikor kefírt ittam a folyadék mellé napi két pohárral. Az nagyon jó volt :) csak baromira kefír szagom lett tőle :D


neked ez az első böjtöd?

9. nicolett84 (válaszként erre: 7. - Csurmi)
2014. máj. 30. 19:39

Köszönöm Csurmi!

Nagyon aranyos vagy,hogy bíztatsz! Most pont erre van szükségem! Te hány napig szoktál böjtölni? Majd utánanézek ennek a buchinger kúrának is.

8. nicolett84 (válaszként erre: 4. - Csurmi)
2014. máj. 30. 19:37

Szia!

A juharszirup pont azért kell mert vannak benne vitaminok és ásványi anyagok. Nemrég olvastam A böjt csodája könyvet és a szerző csak desztillált vizet iszik a böjtjei során. Semmi mást. Na én azt tuti nem bírnám éppen ezért választottam ezt a juharszirupos megoldást mert így egy kis energiához jutok a szirupból. Egyébként nem fogyókúra miatt csinálom,bár bevallom van rajtam kb. 10 kiló felesleg. Inkább azért kezdtem el,mert nagyon nem érzem jól magam a bőrömben. Egész nap fáradt vagyok és lehangolt.Fáj minden porcikám pedig mégy csak 30 éves leszek Novemberben. Mostanában a betegségek is könnyebben megtalálnak. Pedig régebben soha nem voltam beteg. Úgyhogy én a megújulást várom ettől a kúrától és remélem hogy az életmódom változtatásával visszanyerhetem az egészségem és több energiám lesz a mindennapokhoz is. Ha vége a kúrámnak elkezdek futni és próbálok egészségesebben étkezni. Örülnék én is ha élve maradna a fórum. Jó lenne ha csatlakoznának sorstársak is és megosztanák a tapasztalataikat.

2014. máj. 30. 19:34

Hát én szorítok neked, mostanában én is nagyon szemezek a böjtel, de maradok a buchinger kúránál :).

Szerintem böjtölni nagyon jó. Egyáltalán nem egészségtelen. Nekem ettől múlott el a bőr allergiám, amit még a bőrgyógyász sem tudott kikezelni. Én a saját bőrömön tapasztaltam meg a jótékony hatásokat. Bárkinek bármikor ajánlani tudom. Szóval nicolett ügyi legyél, :) kis vitamint valahogy vigyél a szervezetedbe és nem lesz semmi gondod :) sok sikert

6. nicolett84 (válaszként erre: 5. - 4740439ec6)
2014. máj. 30. 19:29
Én egészen másképp látom ezt! Éppen hogy az egészségem visszaszerzése a célom ezzel a 10 napos kúrával. És csak hogy tisztázzuk, én nem fogyókúra célból kezdtem ebbe bele,hanem a szervezetemet szeretném megtisztítani a méreganyagoktól. Tudomásom szerint ennek más módja nincs, csak a böjt. Ajánlom figyelmedbe Paul C. Bragg és Patricia Bragg "A böjt csodája" című könyvet. Lehet,hogy az elolvasása után te is másképpen vélekedsz majd a dologról.
2014. máj. 30. 19:10
Jézus Mária!Ez most komoly?Tönkre teszed a szervezeted,az emésztésed és mikor abbahagyod a dupláját hízod vissza!
2014. máj. 30. 19:09

szia. én is szoktam minden évben böjtölni , de zöldség és gyümölcs leveket is szoktam inni, és rengeteg teát. zöldség leves levét. esetleg ezt is beiktatnád, mert vitaminok is vannak benne. ezen kívül szedjél valamilyen vitamin készítményt, esetleg béres cseppet. vagy vitamin rágótablettát. sok sikert :) remélem élve marad a fórum, mert ahány ilyen fórum indul, senki nem csinálja végig, pedig engem érdekelnének az eredmények.


Miért méregtelenítesz? betegség? vagy egészség megőrzés? esetleg fogyás miatt?

2014. máj. 30. 19:04

Szia!

1,5 dl juharszirup, 1,5 dl citromlé igazi citromból, 1,7l ásványvíz vagy desztillált víz,késhegynyi cayenne bors.Ezt kell egész nap inni. emellett csak vizet lehet inni. Este hashajtó tea és reggel pedig 1 liter vízben feloldott jódozatlan tengeri sós vizet kell meginni hogy kimossa a mérgeket.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook