Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Juharszirupos méregtelenítő kúra fórum

Juharszirupos méregtelenítő kúra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
62. nicolett84 (válaszként erre: 61. - Csurmi)
2014. jún. 3. 13:28
Még én se tudom,hogy csinálom majd.Az első nap biztos,hogy csak 100%-os narancslevet iszok majd felhigítva. Aztán a többi nap majd meglátom.A régi étrendemet biztos nem fogom követni mert túl sokat ettem össze-vissza. Most megpróbálok majd úgy enni,hogy amit kiszedek magamnak annak csak a felét eszem meg. Én diétázni nem tudok,meg nem is akarok mert szeretek enni és jókat főzni. Próbálok minél egészségesebben főzni, sütni,de én nem mondok le semmilyen finom falatról,mert szerintem ha valaki bírja is egy ideig,hogy nem eszik süteményt vagy édességet. Egy idő után úgyis feladja és a 6x-osát megeszi egyszerre. Cukormentesen és teljes kiőrlésű liszttel is ugyanúgy meglehet sütni minden finomságot. Már megtanultam az elmúlt 1 év során,mert rákényszerültem sajnos. A férjem 16.-ától végre munkahelyet vált,így lesz végre aki vigyázzon a gyerekekre és belevetem magam a futásba is. Mindenképpen vissza akarom szerezni a jó erőnlétemet és az egészségemet amennyire lehet, ezért ezentúl jobban odafigyelek magamra. Arra figyelj,ha veszel tengeri sót,hogy jódozatlan legyen! Ez fontos!
61. Csurmi (válaszként erre: 59. - Nicolett84)
2014. jún. 3. 10:50
nagyon várom már, hogy csinálod majd :) szóval tengeri só, lehet én is veszek bioboltba biztos van. kipróbálom én is akkor majd így, mert a keserü só nagyon rossz ízű, attól csak öklendezni szoktam.
60. nicolett84 (válaszként erre: 58. - Csurmi)
2014. jún. 3. 10:48
Köszi! Elolvasom mindenképp!
59. nicolett84 (válaszként erre: 57. - Csurmi)
2014. jún. 3. 10:47

1 liter vízbe kell 2 teáskanál jódozatlan tengeri só vagy kristálysó. Ezt kell meginni.Én kb 15 perc múlva megyek tőle wc-re de utána 1 órán keresztül megyek többször is.

Igen, szombaton még iszok csak,aztán Vasárnaptól elkezdema visszaépítő étrendet.

58. Csurmi
2014. jún. 3. 10:42

a kirobbanó energia szerintem a második-3. hét böjt után jelentkezik. vagy ha abbahagyod a böjtöt utána.


[link]


olvasd el, benne vannak a böjt szakaszai.

57. Csurmi
2014. jún. 3. 10:27

milyen sós víz? keserüsó? én azt szoktam, de most nincs szóval most nem csinálok ilyent, de azét én is csak akkor mertem meginni, ha otthon voltam nyugalomban :D mert elég durva a hatása.


Én nagyon imádom, hogy megy lejebb a súlyom a böjttöl, pont ezért is érdekel annyira, hogy a felépítő szakaszba mit lehet enni, mert ugye ott szoktam megcsúszni, bár most alapból diétázom, szóval egy bizonyos kalóriát nem fogok átlépni. Szombaton meg megyek cseresznyét szedni, azért is addig böjtölök, hogy a cseriből ott már tudjak enni egy pár szemet :D mert nagy kedvenc, legfinibb gyümi a világon :D


De akkor te is szombatig csinálod a kúrát?

56. nicolett84 (válaszként erre: 55. - Csurmi)
2014. jún. 3. 10:16
Igaz nem a kilók miatt kezdtem el,de nem sírok az elvesztett kilóim után! :D Ma egész jól vagyok viszont az a kirobbanó energia,amit sokan írtak, nálam eddig még nem jelentkezett. :( Remélem azért én is megtapasztalom majd,mert ennek a reményében is vágtam bele! A sósvizet csak délután tudom bevetni,mert bármikor hívhatnak az oviból,hogy menjek a fiamért,így nem merek nekiállni. Remélem így is jó. Tegnap is délután csináltam és működött. Egészen meglepődök,mik jöhetnek ki egy emberből.
55. Csurmi (válaszként erre: 54. - Nicolett84)
2014. jún. 3. 08:57

nekem már az elején szájszárazságom van :S éjszaka olyan szomjas voltam, majdnem megpusztultam :S

ma mézes teával kezdtem, lesz még ma gyümitea, csalántea, szerintem még kv-is, és otthon iszok egy bodza szörpöt is (ezt csak úgy megengedtem magamnak :) )

a -5 kg nagyon szép eredmény, kb én is így szoktam fogyni, mint te ilyen ütemben.


Amikor 2 heteset csináltam az első héten lement 6 kg (ugye 7 nap alatt) a második héten viszont már csak 2 kg. Szóval ez is érdekes.


Szerintem még 2-3 kg biztos lemegy rólad. nagyon ügyes vagy. :)

2014. jún. 3. 08:42
Nekem ez a 6. napom! Ha valakit érdekel -5 kg-nál járok. Talán azért megy ilyen gyorsan,mert naponta 5-6 liter folyadékot megiszok. A nyelvem mintha kezdene tisztulni.Viszont a szájízem az borzalmas!
2014. jún. 3. 08:39
Szuper!!! Ez a jó hozzáállás! Hajrááá!!! :)
52. Csurmi
2014. jún. 3. 08:09
Újrakezdem akkor mától, szombatig így lesz 4 nap, kezdésnek elég is lesz ennyi. utána jövő héten még 5 nap. A héten vagyis szombatig biztosan nem fogok már főzni, szóval kísértés nem lesz. Holnap majd valami kajáért beugrok anyuékhoz, vagy csinálok diós tésztát, ahoz csak úgy is a tésztát kell megfőzni, az meg nekem is megy kóstolás nélkül :) Szóval újult erővel kezdem a böjtöt :D most nem adom fel akármi is lesz.
51. nicolett84 (válaszként erre: 50. - Csurmi)
2014. jún. 2. 21:19
Sajnáéom! De drukkolok,hogy következőre sikerüljön. Biztos menni fog! Nekem is nagyon nehéz úgy főznöm,hogy ne kóstoljam meg,de eddig még megálltam. Ha készítem a gyerekeknek a szendvicset akkor is azon kapom magam,hogy megszokásból már bekapnék egy darab felvágottat vagy paprikát vagy akármit. Szerencsére eddig ellenálltam neki és ha már eddig kibírtam ki fogom bírni a végéig. De nagyon nehéz az biztos. Én Ausztriában élek,így Magyarországon nem tudom sajnos hol lehet ezeket beszerezni.De a másik fórumon írták,hogy bioboltban vették a juharszirupot meg a borsot is. Netről is lehet rendelni. Arra vigyázz hogy az A minőségű szirup nem jó csak B, C, vagy D minősítésű jó és 100% juharszirup legyen.Mert van olyan is aminek a fele rendes cukor. Na az nem jó. Fel a fejjel és hajrá holnaptól újra! Én itt vagyok és lelkesítelek ha segít! ;-)
50. Csurmi
2014. jún. 2. 20:18

BELEBUKTAM BASSZUS. Most sírni tudnék. Sajnos kellet most főznöm és megkostoltam a kaját :( nem tudok úgy főzni, hogy kostoljam meg, nem is értem te hogy bírod. viszont most van kajánk szóval holnap újrakezdem a böjtöt :( annyira utálom magam :(


Hol lehet ilyen juharszirupot venni? meg a cayan borsot? lehet én is veszek ,mert talán azzal könnyebb lesz a kúra.


most nagyon lelkiismeret furdalásom van és szó szerint a sírás kerülget. holnap újrakezdem az elejétől :(


viszont rád nagyon büszke vagyok, hogy így bírod. és még főzni is tudsz mellette.

49. nicolett84 (válaszként erre: 47. - Csurmi)
2014. jún. 2. 16:36

Ezt találtam a másik fórumon:

Visszaépítő étrend:


1-2. nap: igyál frissen facsart narancslét kevés vízzel hígítva, hogy a gyomrod elkezdjen felkészülni a szilárd ételek befogadására.

A 2. nap délutánjától fogyassz zöldséglevest, de inkább csak a levét edd, kevés zöldség kíséretében. Elkészítéséhez használj többféle zöldséget: sárgarépát, petrezselyemgyökeret, céklát, zellert, babféléket, burgonyát, hagymát. Ízesítheted curryvel, chilivel, paradicsommal és szórhatsz bele egy maroknyi barnarizst is.

A 2. nap este a leves mellé már puffasztott rizs-szeleteket is ehetsz.

A 3. napon reggelire igyál narancslevet, juharsziruppal ízesítve, ebédelj zöldséglevest vagy nyers gyümölcsöt, és vacsorázz salátát, gyümölcsöt és levesben főtt zöldségeket.

A 4-5. napon fokozatosan térj vissza a megszokott étrendedhez. Ne feledd, a kúra utáni első három napban tilos a hús, a tojás, a hal, a tésztafélék, a kenyér, az édesség és a kávé fogyasztása!

48. nicolett84 (válaszként erre: 47. - Csurmi)
2014. jún. 2. 16:29
Örülök,hogy ilyen jól veszed az akadályokat! A visszaállást még nekem is át kell tanulmányoznom. Ha jól tudom akkor ezután a kúra után úgy szokták,hogy 1 nap csak narancslé(100%9-os, második nap már zöldégleves leve délben, de este már lehet enni kis párolt zöldséget, harmadnap már lehet enni de gondolom óvatosan kell visszaállni nem egyből bezabálnia hűtőt. És ha jól tudom akkor a kúra után tilos még 3-4 napig a tejtermék,kávé,hús. Lehet valamit kihagytam vagy nem jól írtam. Szóval ne vedd szentírásnak,mert még nekem is utána kell néznem pontosan. De valami ilyesmi lesz. Ha megtalálom akkor majd bemásolom ide.
47. Csurmi
2014. jún. 2. 13:45

ha végzel a böjtel, a visszaálló étrendetet is írd meg lécci, mert nem akarok megint befürödni ezzel, valahogy azt sose tudom rendesen megcsinálni.


Most az a tervem hétvégére, hogy délelőtt gyümit eszek (banánt, vagy cseresznyét), ebédre főzök magamnak vagy levest, vagy főtt krumplit sós vízbe és eszek hozzá paradicsomot, vacsira meg piritóst fogok enni kevés vajjal és zöldségeket.

46. Csurmi
2014. jún. 2. 13:43

egész jól vagyok, ma már átestem egy két mélyponton :) most is korog a pocim, de iszok bőszen, elég sokat ittam már, lassan elérem a két litert szerintem. meg elég sokat kell kimennem... :) De most 2 után már nem iszom ,mert akkor bepipilek míg haza nem érek. Ugyhogy majd otthon folytatom az ivászatot.

De összességében egész jó. elég sok cikket elolvastam most a böjtel kapcsolatosan és lelkileg most ezekbe kapaszkodom. Sőt szeretnék 40 napos böjtöt csinálni 5 naposával, közben pár nap szünetet tartani.

45. nicolett84 (válaszként erre: 43. - Csurmi)
2014. jún. 2. 13:18
Igen, nagyon gyorsan elment ez az 5 nap. Köszi az elismerő szavakat! Jól esik nagyon! :) Én is remélem,hogy a másik fele is hamar elmegy! Te hogy vagy így a 2. napodon? Kár,hogy csak mi ketten vagyunk itt!
44. Csurmi (válaszként erre: 37. - D945a19b0b)
2014. jún. 2. 09:11
kedves szilvi, le tudnád írni, hogy a böjt után hogyan kezdtél el táplálkozni? főleg úgy, hogy még fogytál utána? mennyi idő után fogytad le még azt a 4 kg-t? én mindíg ott rontom el, hogy utána nem tudom hogy étkezzek, hogy meg is maradjon a leadott súly.
43. Csurmi
2014. jún. 2. 09:06
Nagyon gyorsan elment akkor ez az 5 nap, nemigaz? :D nagyon ügyes vagy minden elismerésem. remélem a kövi 5 is jó gyorsan elrepül :D
42. nicolett84 (válaszként erre: 39. - Csurmi)
2014. jún. 2. 08:36
Csurmi! A kávéról nekem is nehéz volt lemondani,de nem ittam mióta belekezdtem a kúrába. Lehet azért is fájt olyan iszonyatosan az első nap a fejem. Én is 2-3 kávét szoktam inni egy nap. De én inkább kávés tejet iszok. Kevés kávé és sok tej édesítőszerel. :) Ne ostorozd magad amiért megittál egyet. Szép lassan elhagyod majd. Drukkolok,hogy lemenjen neked is az a 4 kiló! :) Most megyek,mert oviba viszem a középsőmet aztán meg bevásárolok a kicsivel.
2014. jún. 2. 08:32

Sziasztok!

Ez az 5. napom. Eddig minden rendben.Ma sűrű napom lesz,úgyhogy biztos hamar elrepül. Amúgy annyira fura, hogy a nap végén már túl leszek a felén. :) Még nekem is hihetetlen, hogy bírtam ki eddig.

40. Csurmi
2014. jún. 2. 08:26
és mivel ez a hetem még bűnös méregtelenítés lesz, vettem gyümölcs teákat is. almás fahéjasat, meggyeset és csipkebogyót. + hoztam otthonról csalán teát. ,ma ez lesz a betevő
39. Csurmi
2014. jún. 2. 08:24
olyan ügyik vagytok lányok, remélem rólam is lemegy 4 kg a héten :) annak már nagyon örülnék. én nem tartok 10 naposat most így első hétre elég lesz az 5-6 nap is úgy döntöttem, de utána majd a következő körben lehet már 10 naposat nyomatok. majd meglátom hogy fogom bírni. sajna még kávéztem :( ez baj, mert nem szabadott volna, de úgy döntöttem, hogy ezen a bemelegítő héten elhagyom a kávét, ha még lecsúszik kicsi az sem baj, szépen leszoktatom magam róla. (kb 2 kávét szoktam inni egy nap alapjáraton)
38. nicolett84 (válaszként erre: 37. - D945a19b0b)
2014. jún. 1. 16:14
Szia! Aranyos vagy,hogy leírtad a tapasztalatodat és köszönöm a bíztatást! :) Elsősorban méregtelenítés céljából csinálom,persze örülök a leadott kilóknak is mert van rajtam olyan 10 kiló felesleg kb. Úgyhogy hazudnék ha azt mondanám, nem örülök annak a 4,3kg-nak ami eddig lement rólam a 4 nap alatt.Annak meg még jobban örülnék ha nem is jönnének vissza,de most az elsődleges célom a méregtelenítés,mert nem érzem jól magam a bőrömben és rám fér a megújulás. Ha végeztem a kúrával úgyis életmódot váltok és elkezdek végre sportolni is.
37. d945a19b0b (válaszként erre: 1. - Nicolett84)
2014. jún. 1. 16:06
Szia! Én még márciusban csináltam meg ezt a 10 napos kúrát, fogyás céljából. És lement 8 kiló :). Majd elkezdtem odafigyelni mikor, mit eszem és lement újabb 4 kiló. Most tartok 68 kilónál :) Természetesen ha nem akarsz fogyni, akkoris nagyon jó méregtelenítőkúra. Én úgy kezdtem, hogy a 10 nap előtt már próbáltam minél kevesebbet enni, így a 10 nap már sokkal könnyebb volt. Figyelj oda, ha nagyon rosszul lennék, akkor egyél meg valami gyümölcsöt, az azért szerintem nem árthat. Szorítok neked, hogy sikerüljön :)
36. nicolett84 (válaszként erre: 35. - Csurmi)
2014. jún. 1. 15:44
Értem! Akkor legalább nem kell érte pénzt adni. :) Éhség nálam most jelentkezett. Se elég erőteljesen. De bírom. Csak a férjem tudja,hogy mit csinálok. Első nap azt mondta ez öngyilkosság. :) Amikor megtudta hogy hánytam is akkor azt mondta hagyjam abba. De most meg csodálkozik,hogy bírom és ma reggel azt mondta,ha a végére érek és azt mondom érdemes volt akkor ő is megcsinálja.
35. Csurmi
2014. jún. 1. 15:39

van a kertbe anyóséknál a fűben, szóval szerintem majdnem mindehol vannak, csak le kell tépkeni, aztán összeturmixolni és kész is. szerintem finom.


egész jól bírom a napot, most már kezdek éhes lenni, ugyhogy megyek is mindjárt főzök egy teát magamnak. És te? éhségérzeted megvan még? a család mit szól, hogy csinálod? remélem nem szóltak meg érte.

2014. jún. 1. 15:00
És amúgy hogy bírod a mai napot?
33. nicolett84 (válaszként erre: 32. - Csurmi)
2014. jún. 1. 14:59
Jól hangzik! :) És honnan szerzed be ezeket a növényeket?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook