Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Juharszirupos méregtelenítő kúra fórum

Juharszirupos méregtelenítő kúra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
92. Csurmi
2014. jún. 6. 08:29
nagyon ügyi vagy :D nem győzöm hangoztatni. én is nekiállok jövő héttől, már megvettem a szirupot, sajnos csak A-s volt :( de nem baj kipróbálom azzal. Remélem 6 rólam is lejön :D olyan boldog lennék.
2014. jún. 5. 15:38

Sziasztok!

Örömmel látom,hogy csatlakozott hozzánk Kytty9! :) Üdv köztünk Kitti!


Most értünk csak haza. Hulla vagyok! De ettől függetlenül jó napom volt,mert meg lettem dicsérve a kórházban és ettől most nagyon büszke vagyok magamra. :) Ez a 8. napom. Bírom kaja nélkül viszont az ízek hiányoznak. De már csak 2 nap és elkezdhetem a visszaépítő étrendet. Ma megint vol egy kihívás,mert a család a mekiben kajált mivel úton voltunk egész délelőtt,így nem volt idő főzőcskézni meg itthon sem voltunk. De elég jól viseltem. Csak azok az illatok ne lettek volna. :)A sós víz ma még hátra van. :( Nem vágyom rá. Szerencsére csak meginni nehéz utána már semmi gondom vele. Nekem az egész kúrában eza legnehezebb.

Látom ti súlyt is akartok veszíteni. Hát ha ezt elkezditek akkor biztos sikerül. Én az eddigi 8 nap alatt fogytam 66,3-ról 60,8kg-ra. Na nem mondom én is örülök neki,de most nálam nem ez az elsődleges. Úgyhogy drukkolok nektek! :)

90. Csurmi
2014. jún. 5. 12:28
oks én meg elkezdem jövő héten, remélem kitartóbb leszek, mint most a héten.
89. kytty9
2014. jún. 5. 12:14
Azt a könnyített verziót kipróbálom és majd beszámolok. :)
88. Csurmi
2014. jún. 5. 11:59
de jó neked. én is örülnék, ha bírnék egy ilyen 10 napos kúrát és lemenni rólam is 5 kg
87. kytty9
2014. jún. 5. 11:43
Én csak pár kilót szeretnék fogyni és persze a méregtelenítés is fontos. 4-5 kilóval már nagyon elégedett lennék. :)
86. Csurmi
2014. jún. 5. 10:41

keress rá google-n én úgy csináltam, + találtam egy régi fórumot itt a hoxán, írd be a keresőbe, hogy juharszirup, csak az már nem élő fórum. én most kezdtem el olvasni és nagyon bíztató dolgokat írnak, kedvet kaptam hozzá. ha ma még nyitvaérem a bioboltot veszek is juharszirupot magamnak, ha nem ,akkor csak holnap.


Én rendszeresen méregtelenítek, minden évben, már évek óta, kiváncsi leszek erre :) remélem tényleg könnyebb lesz és a súlyvesztés is tartós lesz. Bár mivel most amúgy is fogyózom ezért az életmódváltással nem lesz gond.


Neked mi lenne a cél? Nekem a fogyás is :) Niki viszont nagyon ügyes, kiváncsi vagyok mennyivel zárja ezt a 10 napot.

85. kytty9
2014. jún. 5. 10:32
Találtam.. :)
84. kytty9 (válaszként erre: 83. - Csurmi)
2014. jún. 5. 10:25
Ez már jobban tetszik.. :) Hol találok erről részletesebb infót? Előre is köszönöm
83. Csurmi
2014. jún. 5. 10:14

én jövő héten próbálom elkezdeni, ez a hét nem nagyon jött össze, kétszer 1,5 naposra sikerült csak, de már így is lement 2 kg. Ma és holnap próbálok kitartani és méregteleníteni, de jövő héttől 5 naposat terveztem, azt foggal körömmel de megcsinálom.


Juharsziruposat még nem csináltam soha, csak sima mezei böjtöt, azok elég nehezek, ugyhogy bízom benne, hogy ezzel a löttyel azért könnyebb lesz, remélem finom íze lesz :)


Kytty csinálhatod a könnyített verziót is, most utánaolvastam, és azt írják, hogy a könnyített verzió 30 napig tarat, és csak a vacsit kell helyettesíteni vele.

82. kytty9
2014. jún. 5. 09:53

Huha, ijesztőnek hangzik. Nem lehet enni semmit, csak a lötty. :S Gondolkozok, hogy kipróbálom, mert szerintem is nagyon fontos a méregtelenítés, de attól tartok nem bírom ki egy napig sem.. :S Ha kicsit is, de ennem kell. Le a kalappal előttetek.

Nah, ha sikerül beszámolok majd róla. :)))

81. Csurmi
2014. jún. 5. 09:31
annyira ügyi vagy :D ma benézek egy bioboltba, ha elérem még nyitvatartásig, aztán én is veszek ilyen szirupot, hogy a jövő hetem könnyebben menjen :) remélem még a héten azért összejön 1-2 böjti nap :) lassan ráhangolódok én is.
80. nicolett84 (válaszként erre: 79. - Csurmi)
2014. jún. 5. 07:46

Szia!

Tegnap nem jutottam gép elé,mert egész nap rohantam, vendégeim is voltak. Ma sincs időm,mert vérvételre viszem a fiamat. Én kitartottam tegnap is,pedig nagyon éhes voltam. De már fél lábon is kibírom ezt a 3 napot. :) Én olyan vagyok,ha valamit elhatározok azt véghez viszem mindenáron.

Sajnálom,hogy megint elakadtál! Ezt a löttyöt úgy kell csinálni,hogy 1,5 dl juharszirup, 1,7l ásványvíz(fluormentes) vagy tisztított víz,1,5 dl frissen facsart citromlé és egy késhegynyi cayenne bors. Ezt kell inni egyész nap és emellett lehet inni annyi vizet amennyit akarsz. Este egy hashajtó tea, reggel pedig a sós víz,hogy átmossa a beleket.

79. Csurmi
2014. jún. 4. 18:33
niki, te hogy csináltad meg ezt a juhrszirupos lötyit egy napra? mik az arányok? hány evőkanál kell belőle? mennyi vízhez és mennyi citromlé?
78. Csurmi
2014. jún. 4. 17:48
basszus megint befürödtem. ettem ubit, paradicsomot, pár szem szalámit, és egy túrós batyut :S nem megy hosszú ideig. asszem én is kipróbálom ezt a juharszirupos méregtelenítést, ez a sima most nem akar összejönni. úgy látszik, csak ilyen másfél naposra vagyok képes :(
77. Csurmi
2014. jún. 4. 12:01

ügyi vagy. Nekem jól telik a nap, eddig még csak éhes sem voltam, pedig azt hittem, hogy most fog kezdődni a neheze. De még várat magára az éhségem :)

Bárcsak így maradna a többi nap is, hogy alig vagyok éhes.

Remélem fogom bírni a 40 napot (heti 5 naposával)

76. nicolett84 (válaszként erre: 75. - Csurmi)
2014. jún. 4. 11:54
Nagyon Ügyes vagy! Csak így tovább! :)Igen, még 3 napom van ezen kívül. Ma rakott krumplit főztem a csemetéimnek. Hát ahhoz kellett lelkierő,hogy ellenáljak. De kibírtam. Holnap férjem főz,hogy legalább kicsit könnyebb legyen nekem ellenállni. :)
75. Csurmi
2014. jún. 4. 08:38

nekem ez a 2. napom :D nagyon örülök, hogy a tegnapit letudtam, napközben kicsit nehéz volt, de este otthon már szinte nem is volt éhség érzetem, szóval tök jó volt, éjszaka is nagyon jól aludtam. remélem könnyen megy majd nekem is ez a maradék pár nap és a jövő heti 5 nap is. Meg ezt a 40 napot is szeretném megcsinálni, úgy , hogy heti 5 napot méregtelenítek remélem összejön


Nagyon ügyi vagy, nagyon gyorsan megy az idő, általában az első hét a nehéz, a második már gyerekjáték, de ezt tapasztalni fogod. akkor még 3 napod van ezen kívül ugye? :) izgi :D

2014. jún. 4. 08:32
Eza 7. napom! Ma nem fáj annyira a fogam. Remélem így is marad,mert akkor bírni fogom a végéig. Egyébként most úgy érzem bármeddig bírnám kaja nélkül,ha nem kellene folyton főznöm a családnak,nem is érdekelne a kaja. :D
73. nicolett84 (válaszként erre: 72. - Csurmi)
2014. jún. 3. 20:09
Hát én is kiváncsi vagyok! Egyre jobban! :)
72. Csurmi (válaszként erre: 70. - Nicolett84)
2014. jún. 3. 20:02
örülök, h nem komoly a baj :) előbb utóbb el fog múlni akkor, csak legyél türelmes, ha nem most elsőre, akkor majd másodjára. Kiváncsi vagyok mit érsz el a 10 nap alatt.
71. nicolett84 (válaszként erre: 69. - Csurmi)
2014. jún. 3. 19:56
Annak viszont örülök,hogy jól bírod! :)
70. nicolett84 (válaszként erre: 69. - Csurmi)
2014. jún. 3. 19:56
Köszi a tanácsot! Még bírom! A böjttel semmi bajom. Tök jól bírom és szomorú lennék ha emiatt abba kéne hagynom. Nem daganat,hanem egy kis kemény csomó a fogam felett az ínyem tövében. Egyszer volt anyukámnak is és neki adtak rá antibiotikumot és kifakadt neki és genny folyt ki belőle. De neki is jó sokára gyógyult meg. Nekem nem adott rá a doki antibiotikumot,mert azt mondta a szervezet maga elintézi ezt általában,de úgy látszik az enyémben annyi méreganyag volt/van,hogy nem bírkozott meg vele. Így ha ez a méregtelenítés se segít, kénytelen leszek antibiotikuhoz folyamodni,pedig nagyon nem vagyok gyógyszerpárti.Csak végszükség esetén veszek be gyógyszert. Egyenlőre még bírom. Remélem kihúzom mostmár a végéig.
69. Csurmi
2014. jún. 3. 19:30

Niki! bírom a napot :) sikeresen zártam.


Milyen csomó volt a fogadnál? Daganat? Remélem nem :( Elég durván hangzik minden esetre. Semmi képpen ne eröltesd a böjtöt, ha úgy érzed valami baj lesz belőle. Nem tudom mit tanácsoljak igazán, mert tényleg lehet a méregtelenítés eredménye is. Sajnos ilyenkor minden korábbi betegség felerősödik, ez természetes, de idővel kitisztulsz.


Ha bírod, próbáld még a holnapi napot is végig csinálni, hátha enyhül a fájdalom, de ha nem megy, mert nagyon fáj, inkább hagyd abba, és pár hónap múlva csinálhatsz még egy méregtelenítő kúrát, mert már ezzel is biztosan sok méreg kiment belőled.


Annó amikor én először elkezdtem (7 nappal) rá fél évre még kijött az arcomon a kiütés, de már nagyon halványan, akkor csináltam még 7 napot és azóta semmi bajom.


Lehet a következő alkalommal már elmúlik a csomód is. Negyed évente azért érdemes csinálni egy hetes kúrát.

Eddig is nagyon ügyes voltál, én nagyon büszke vagyok rád, nem baj ha abbahagyod. Hallgass a belsődre :) Tudod csak addig méregteleníts ameddig jól érzed magad vele! ez nagyon fontos.

2014. jún. 3. 19:21

Csurmi! Hogy vagy? Bírod a kúrát?

Nekem most elkezdett fájni a fogam. Remélem elmúlik,mert nem szeretném ilyen hülyeség miatt feldobni a kúrámat,amikor ilyen jól bírom. Pedig tuti ezt is a méregtelenítés hozta ki,mert nemrég kihúzták egy fogam,mert lett egy csomó az ínyemen és amiatt ki kellett húzni az ép fogamat. A csomó még mindig meg van és most az is fáj és szerintem az miatt fájdult meg most a fogam is. Bíztam benne hogy ez a méregtelenítés eltünteti a csomót is és nem kell dokihoz mennem antibiotikumért. Még bírom egyenlőre,de ha jobban fog fájni nem tudom mit csinálok. :(

67. nicolett84 (válaszként erre: 66. - Csurmi)
2014. jún. 3. 15:12
Most olvasgatom! Tök jó! :)
66. Csurmi (válaszként erre: 65. - Nicolett84)
2014. jún. 3. 14:28

úr isten :D akkor inkább esténként fogom meginni, mert itt nem akarok annyit kijárni. így is épp elég, hogy folyton pisilni járok.


A böjtel kapcsolatosan nagyon jó az oldal, nem csak ez a cikk amit linkeltem, hanem a többi böjtel kapcsolatos is amit ott fogsz találni.


De az a**táplálkozás az hülyeség szerintem. A böjtöseket olvasd el, megéri :) lelkesítő.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
65. nicolett84 (válaszként erre: 63. - Csurmi)
2014. jún. 3. 14:11
Én úgy iszom a sós vizet,hogy 2dl-be rakok 1 teáskanál sót,ezt lehúzom gyorsan majd ráiszok 3 dl tiszta vizet. Ezt mégegyszer megismétlem,így összesen 1 litert iszok meg és kb. negyed óra múlva mehetek is a wc-re. Kb 1 órán keresztül járkálok aztán utána már nem kell mennem.
64. nicolett84 (válaszként erre: 58. - Csurmi)
2014. jún. 3. 14:08
Nagyon jó ez az oldal! Még egyszer köszi szépen! :)
63. Csurmi (válaszként erre: 62. - Nicolett84)
2014. jún. 3. 13:40

én sem szeretnék lemondani semmiről sem. inkább megtanulni mindenből mértékkel enni.

utána néztem ennek a sónak amit írtál. elmegyek bioboltba és veszek ma ilyet. azt a kristálysót néztem, nagyon tetszik, csinálok ilyen só oldatot belőle, márha kapok a boltba. ha nem akkor veszek tengeri sót.


azt írták a sóoldatra, hogy reggel kell inni belőle . 1 kiskanállal vízhez . remélem nem a wc-n fogok ülni egész nap :D, főleg mert hogy dolgozom.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook