Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jól kijössz/jöttök a fizetés(etek)ből? fórum

Jól kijössz/jöttök a fizetés(etek)ből? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2006. okt. 8. 13:51
szörnyű, hogy több ezere forinttal kevesebb fizut kapok, ez nagyon durva
9. 93a74b44ea (válaszként erre: 8. - 363d535da9)
2006. okt. 8. 13:49
Ez azért egy közalakalmazottnak, akinek most egyébként is 10%-kal csökkent a fizuja, nem ilyen egyszerű sajnos...
2006. okt. 8. 13:35
Az, hogy jól, az túlzás, de kijövünk! Az embernek nagyon sok mindenről le kell mondania, annak érdekében, hogy fontosabb dolgokat elő tudjon teremteni. Nálunk a gyerekekre és a hitelekre megy el minden pénz. A gyerekekre örömmel költök, a hitelek meg szükségszerűek voltak. Ezenkívül az a véleményünk, hogy nem az igényekről kell elsősorban lemondani, hanem meg kell próbálni az igényekhez elegendő pénzt keresni!
2006. okt. 8. 12:02

Szerintem ez úgy működik, hogy ha minimálbérből kell megélni azt is megoldja az ember, mert muszáj,ha viszont többet kap az is elfogy, ha nem úgy költekezik,hogy maradjon is.

Beosztás kérdése az egész.

Mi milliókat nem tudunk félrerakni, de fiztéstől fizetésig biztosan kitartunk.

2006. okt. 8. 09:48
Nálunk is hasonló a helyzet, mint Darokinál. Ha nincs semmi extra kiadás, akkor megvagyunk. Befizetjük a számlákat, eszünk-iszunk és a hó végén is telik egy-egy fagyira a gyereknek. De folyamatosan gyüjtögetünk, és tavasszal általában feltesszük a nagy kérdést: idén az összegyűjtött pénzből tengerpartra menjünk, vagy inkább újítsuk fel a konyhát (vagy vegyünk új ülőgarnitúrát, vagy tapétáztassuk ki a konyhát és az étkezőt, stb.)
2006. okt. 8. 07:53

Viszonylag fiatalként sikerült elérnem olyan dolgokat, amikért bizonyos emberek talán egy életen át küzdenek.

Az, hogy mennyire jövünk ki a fizetésből, igazából rajtunk múlik.

Akkor is kijöttünk, amikor csak minimál-bért kaptam, akkor is amikor 80 - 90 között vittem haza és most is eléldegélünk.

Nem nagylábon, nem vacsorázunk minden este étteremben. Most kicsit jobban haladunk a céljaink felé.

Nehéz volt elérni azokat a dolgokat, amire vágytunk, illetve sokat kellett küzdenem, hogy ennyi legyen a fizetésem. A ranglétra legaljáról küzdöttem föl magam 8 év kemény munkával, de megérte.

2006. okt. 8. 07:35

Csatlakozom az előttem szólokhoz,mi sem élünk nagy lábon:(Pedig szívesen kipórbálnám egy ideig.

Ami jelenleg van,hogy rendesen kitudom fizetni a számláinkat,mindig van mit ennünk,de pl.ha nagyobb beruházásra van szükségünk akkor vagy kölcsönt kell felvennünk,vagy hosszú hosszú hónapokig gyüjtögetek rá ami meg elég sok lemondással jár.És azért én is szeretek néha eljutni a fodrászhoz,jó lenne kicsit szolizgatni is,hogy jobban érezzem magam a bőrömben,kozmetikushoz,stb...De most a lakásfelújítás a cél(illetve csak egy része)úgyhogy erre kell a pénz,most minden más háttérbe szorult emiatt.De nem bánom,mert legalább lesz szép új konyhám:)

2006. okt. 8. 07:22
Sajnos, az a meglátásom, hogy mi nem. Nem élünk rosszul, de lehetne a szüleimnek több fizetése. Most hogy albérletben lakom, még nehezedik is a dolog.
2. dee
2006. okt. 8. 00:51
:( és ......
2006. okt. 7. 23:49
Nagyon nehéz beosztani, hó közepén már alig van, nagyon sok a kiadás. :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook