Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes lettem 3. - Nem bánom, maradjunk barátok. fórum

Szerelmes lettem 3. - Nem bánom, maradjunk barátok. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmes lettem 3. - Nem bánom, maradjunk barátok.

19. oneman (válaszként erre: 14. - F4e7e8321e)
2019. jún. 18. 09:54
Nem olyan egyszerű kérdések ezek, mert más ember gondolatait kitalálni különösen nehéz. Még nekem is van valamennyi tapasztalatom olyan nőkkel kapcsolatban, akik félreléptek, pedig engem már fiatal, független férfiként se kedveltek a nők. Állítólag a nők kb. ugyanolyan arányban lépnek félre, mint a férfiak. Nehéz megbecsülni mennyi ez a szám, de én azért úgy érzem nem 1%.
2019. jún. 18. 08:52
Férfi és nő között nincs barátság, kivétel, ha valamelyik szexuális identitása nem a normális kerékvágásban mozog.
17. syria (válaszként erre: 1. - L. Alexa)
2019. jún. 18. 08:49
Ez nem szerelem, hanem nyűglődés. Vagy vágyakozás.
16. ab65a971c2 (válaszként erre: 11. - Oneman)
2019. jún. 18. 07:39
Szerintem az lenne jó, ha nem is kötne házasságot, akinek nem elég egy. Egyedülállóként pedig minden nap mást vihet haza, és senkit nem ver át, senkit nem bánt. :D
15. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Oneman)
2019. jún. 18. 00:54
Mert a nőknek nincs erre szüksége, igénye. Legalábbis 99%-nak biztos nincs.
14. f4e7e8321e (válaszként erre: 11. - Oneman)
2019. jún. 17. 23:57

Szerintem a nők nagy részének eszébe sem jut, hogy párhuzamosan több férfivel is félrelépjen.

De lehet, hogy rosszul gondolom.

Igazából nem is nagyon számít, hogy egy vagy több szeretőt tart valaki egyszerre, ha már tart. :)

13. oneman (válaszként erre: 12. - MenoPause)
2019. jún. 17. 23:37
Szerintem ez a pasitól függ. Van aki nem csinál abból problémát ha a felesége más férfivel is létesít kapcsolatot valamilyen formában és van aki igen.
12. MenoPause (válaszként erre: 11. - Oneman)
2019. jún. 16. 08:08
Hogyan reagálna erre egy pasi?
11. oneman (válaszként erre: 10. - F4e7e8321e)
2019. jún. 15. 23:45
Az lenne a jó ha egy nő is megmondaná a kiszemeltnek, hogy ő szereti a férjét, de mellette van még pár pasija mert imádja a férfiakat. :-) Na ilyennel nem nagyon találkoztam, helyette inkább a nős férfiak mindenféle lejárató kritizálása zajlik, akikkel a szex is általában inkább csak megalázó, mintsem hogy jó lenne.
2019. jún. 14. 09:59

Számomra is egyértelmű, hogy semmit sem akar tőled.

Vagyis annyit talán igen, hogy amikor éppen rájön az "öt perc", és pont kéznél vagy, akkor arra jó lennél.

Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni.

Egyrészt azért, mert ha ennyi a méltóságod, akkor meg is érdemled; másrészt pedig arról szó nem esik, hogy zavarna, hogy a pasas nős.

Jó, tudom, a mai világban ez már nem nagyon számít.

Van olyan ismerősöm, aki nyíltan megmondja az aktuális kiszemeltnek, hogy ő bizony szereti az asszonyt, de egyszerre 6-7 vasat is tart a tűzben mellette. Hiszen imádja a nőket, erről ő nem tehet.


Nem lennék meglepve, ha rajtad kívül még sok nővel játszaná ezt a huzavonát.

9. MenoPause (válaszként erre: 8. - Oneman)
2019. jún. 14. 09:05

Igen.. csak ha végig bírod olvasni az elejétől, ez egy nyűglődés, és az "író" ragaszkodik az illuziójához, ahelyett, hogy az életét próbálná élni.

Nagyon ki lehet éhezve a szeretetre, ha ennyi boldoggá tudja tenni.. szerintem.

8. oneman (válaszként erre: 2. - Globus)
2019. jún. 13. 19:10
Szerintem lehet olyan hogy szeretők voltunk és barátok lettünk. Csak kellő intelligencia kell hozzá...
2019. jún. 13. 18:03
Ó,ez az ember nem szeret Téged,de még nőként sem.Keress más férfit is.Azt hiszi vicces.Így látatlanban Te jobbat érdemelsz.
2019. jún. 9. 00:45
Kicsit zavaró az írásodban, hogy rengetegszer ismétled az 'aztán' szót. Mondhatni túltoltad.
5. L. Alexa (válaszként erre: 4. - NomNom)
2019. jún. 6. 10:55
Sajnos igaz. 😄
2019. jún. 5. 18:39
Nem tudom eldönteni, hogy ez az egész sztori az első cikk elejétől igaz, vagy csak a fejében született vágyakozás valami titkos után... 😄
3. L. Alexa (válaszként erre: 2. - Globus)
2019. jún. 5. 13:13
Az a fura, h közben tényleg barátok kezdünk lenni. Együtt kezdtünk létrehozni, egymást kiegészítve valami nagy dolgot. Persze mindig ott lóg valami incselkedés a levegőben, de majdnem jó ez így.
2019. jún. 4. 13:46

Nincs olyan, hogy szeretők voltunk, aztán barátok lettünk, max. fordított sorrend. Valaki mindig sértett, ha megszakad a kapcsolat, a dobott fél. Közös megegyezéssel szétválni, hááát...

Keress függetlent, ha nem akarod életed legszebb éveit elherdálni.

2019. jún. 4. 09:35
Minek neveznétek az egyszeri szeretőt, aki barátsággá fajult? Lassan már majdnem sikerült is magamat lebeszélni róla, öt hónapja nem történt köztünk semmi erkölcsileg kifogásolható.
Próbáltam magamban inkább átkonvertálni barátság státuszba, ha már nem akart köddé válni, de mást sem, de azért a remény hal meg utoljára.

Ugrás a teljes írásra: Szerelmes lettem 3. - Nem bánom, maradjunk barátok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook