Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jogosan érzem magam kellemetlenül az alábbi szituban? Ha igen, hogy szóljak neki? fórum

Jogosan érzem magam kellemetlenül az alábbi szituban? Ha igen, hogy szóljak neki? (beszélgetős fórum)


9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 08:20

Ha 16 évesek vagytok, akkor belefér, ha ennél idősebbek, akkor ízléstelen.

Mond el a barátnődnek ,hogy ez igen kellemetlen neked és legyenek kedvesek kicsit moderálni a viselkedésüket társaságban.

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 16:52
Én ezt a tömegközlekedési eszközön is utálom, főleg mikor hangosan cuppognak hozzá...
7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 15:43
15 évesen előfordulhat, de felnőttkorban tudják már az illemet!
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 15:26
Ha valaki erősködik, hogy legyél vele, miközben gyertyát kell tartani, szerintem ő a tapló.
2022. dec. 4. 15:21
Én is szóvá tenném, hogy most vagy egymással vannak elfoglalva, ahova te nem kellesz, vagy beszélgettek, és akkor bírják már ki addig. És igen, én is felállnék, és otthagynám őket. Ízléstelen.
2022. dec. 4. 15:17
En mondtam volna nekik, hogy menjenek szobára, aztan leléptem volna. Szerintem is kínos a szitu. Majmok bolygója szint.
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 15:16
Szerintem nem illendő ennyire egymásra tapadniuk más jelenlétében. Ha végképp nem bírnak magukkal menjenek haza,és zárt ajtó mögött azt csinálnak amit akarnak.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 15:15

Ízléstelen. Amit művelnek, az intelligencia hiánya.

Nincs olyan hogy valaki nem bírja ki hogy hazaérjen.

2022. dec. 4. 15:12
Barátnőm múltkor bemutatta az új barátját nekem. Értem én, hogy szerelmesek, de azáltal amit műveltek, egyre kínosabbnak éreztem jelen lenni, beszélgetni velük. Folyton puszilgatták egymást, simogatták egymás combját, hosszan csókolóztak előttem, stb. Nem az a bajom, hogy kimutatja valaki az érzéseit és egyszer-egyszer megpuszilja vagy csókolja a másikat előttem, de amikor a társaságomban nyalják-falják egymást, az szerintem nem való. Két felnőtt ember ennyire nem bír magával, vagy ez szerinted is belefér?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook