Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogos a bérkompenzáció igénylése céges költözés esetén? fórum

Jogos a bérkompenzáció igénylése céges költözés esetén? (beszélgetős fórum)


13. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 08:50
Nem jogos. Pontosan az van, ahogy Enissa a 10. hozzászólásában megírta.
2020. dec. 28. 06:32
Kezdem azt hinni, hogy nincs őneki semmi baja agyilag. Csupa-csupa olyan kérdéseket tesz fel, olyan "bicska-nyitogató" kérdések. Szinte provokáló, abban a tekintetben, hogy kinél, mikor, mennyire megy fel a pumpa, miközben ő jókat kacarászik a felháborodásunkon. Unatkozik. Még azt is el tudom képzelni, hogy egy közénk keveredett kamasz, unatkozik, ezzel tölti az időt.
11. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 05:34
Az ötlet nem rossz én egyetértenék veled és megértelek:)
2020. dec. 27. 23:33
Az utazással töltött időt sehol nem fizetik, ha megfelel vállalod, ha nem, tovább lépsz. Az utazási ktg.-t fizetik, ha vidéki, ha szerencsés a helyibérletet is, ha nem, akkor még azt is a dolgozó fizeti.
9. Lávli* (válaszként erre: 8. - Bichi)
2020. dec. 27. 23:19
Tökre mint egy pióca ...
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 27. 23:18

Hogy a bánatban tudsz nap mint nap újabb hülyeséget kitalálni?

Szerintem miattad költöznek, hátha végre lekopsz róluk. De már most látom nincs ilyen szerencséjük, bár gyanítom, hogy nincs az a másik hely, ahol elviselnének, és még próbaidő alatt kirugnának a pi...ba...

7. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - Bözsi néni)
2020. dec. 27. 23:05
Az összeset, egyszerre.
2020. dec. 27. 23:05

Jézus! Nem lehetne, hogy a melóhelyeddel kapcsolatos agymenésedet egyszerre írd meg?


Vagy ezeket esti mese helyetti szórakoztatásnak szánod?

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 27. 22:54
Hetek óta nem süt a nap. Hogy a büdös francba tudtál ilyen súlyos napszúrást kapni?
2020. dec. 27. 22:45
Az enyémbe, mielőtt valaki félreérti.
2020. dec. 27. 22:43
bumm a fejbe
2. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 27. 22:42

Jogod van közelebbi munkahelyet keresni 😀

Te tényleg be vagy kattanva 🙄

2020. dec. 27. 22:39

Ha én költözöm el, az az én dolgom az én döntésem. De ha a cég költözik el, az ő döntése alapján, akkor jogos hogy ha már a város másik végére költözik, adjon bérkompenzációt a megnövekedett utazási idő miatt?


Mert ha az ember elmegy egy helyre melózni átgondolja mennyit kell utaznia megéri-e ennyi pénzért stb.


Ha a cég költözik ez az egész felborul és nem én tehetek róla mert nem én költözök.


Nem jogos hogy bérkompenzációt kérek?


Azért nem mindegy hogy 2x 20 percet vagy 2x 1 ó 20 percet utazok naponta.


AZ naponta 2 óra többlet, egy hónapban az 40 óra.


És ugyanazért a pénzért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook