Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok fórum

Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok

1 2 3 4
53. dominós (válaszként erre: 52. - Githaj)
2014. jan. 30. 09:15
Na ettől tartok...meg amúgy is képtelen lennék leveken élni. :) Ennek ellenére meg vagyok győződve róla, hogy hasznos.
52. githaj (válaszként erre: 51. - Dominós)
2014. jan. 30. 09:08
Nem emlékszem rá pontosan, nekem is újra kéne néznem a filmet, annyi rémlik hogy két napig állandoan a félrehelyre járt és csodálkozott honnan jon annyi minden.
51. dominós (válaszként erre: 47. - Githaj)
2014. jan. 30. 08:15
Melóban le van tiltva, otthon meg nincs rá időm, de éerdekelne.
50. Kantara (válaszként erre: 49. - Cibatta)
2014. jan. 30. 08:07
régesrég nagy álmom volt egy gyümölcscentrifuga. Kaptam is, aztán összvissz ha 2-3 alkalommal használtam. Én sajnálom az elpocsékolódó rostokat. Ti kidobjátok?
49. Cibatta (válaszként erre: 43. - Secret!)
2014. jan. 30. 07:38

Én is tervezem, de majd csak a tavasszal.

Most még nagyon hideg van hozzá, folyton csak fáznék.

Követtem egy két böjtölőt a múlt héten, ők is a fázsra panaszkodtak.

48. githaj (válaszként erre: 43. - Secret!)
2014. jan. 29. 19:34
Milyen gyumolcsprést rendeltél, ha szabad megkérdezni?
47. githaj (válaszként erre: 45. - Dominós)
2014. jan. 29. 19:32
Nézd meg a filmet, a holgy aki csinálta 10 napig említi.
2014. jan. 29. 19:08

Joe Cross több kiló gyümölcsöt és zöldséget préselt le mindennap.

100 gr kelkáposztában 4 gr fehérje van, 100 gr spenótban 2.

De ahhoz, hogy az egész napi étkezését levekből fedezze, nem 10 dekákra volt szüksége. Úgyhogy ha felszorozzuk, azért megvan az a napi fehérjebevitel. Igaz, növényi alapú, de fehérje.

2014. jan. 29. 15:14
Aki kipróbálta a leböjtkúrát, legyen szíves írja meg nekem: Mi történik ilyen kúra alatt a belekkel? Működnek? Mi a végeredmény: hasmenés, vagy szorulás? Mert ugye a bél az emészthetetlen táplálékrostokat mozgatja kifele a testünkből. Ha az nincs, akkor mi történik?
44. Chelsey (válaszként erre: 43. - Secret!)
2014. jan. 29. 11:33
Mindenképpen olvasni foglak, mert nagyon érdekel a hatás. Főleg, hogy nem csak a lábadat lógatod mellette. Mondjuk nincsenek kétségeim, hogy tudsz edzeni, ha jól válogatod össze az alapanyagokat. Vannak futók ketogén étrenden is.
2014. jan. 29. 08:48
Tegnap néztem meg, megrendeltem a gyümölcsprést, és február 1-től, megcsinálom. 30 vagy 60 nap lesz. Van egy könyv, csodakoktélok, immunerősítők a címe, abban le van írva, miért jobb léként bevinni, mint darabosan. És még sok kérdésre ott van az elején a válasz, továbbá rengeteg nagyon finom recept. Dokumentálom is, és meglátjuk, hogyan alakul. Ja és hosszútávfutó vagyok, éppen alapozok, szóval emellett sok sport is lesz, bízom benne, hogy a testzsír csökken radikálisan. Hajrá léböjt, mikrotápanyagok. Beraktam már egy csomó receptet is, ha valaki kedvet érez, csinálja velem.
42. Kantara (válaszként erre: 35. - Bibity)
2014. jan. 28. 20:05
ott a pont
41. Chelsey (válaszként erre: 40. - Bibity)
2014. jan. 28. 18:57

Mondjuk, ha nagyon megvonod a kalóriát, akkor bármilyen diétával hasonló eredményt kapsz vagy még rosszabbat - mármint, hogy még több izmot veszíthetsz.


Egyébként veszélyforrás nem csak a fehérjemegvonásból származhat, hanem abból, hogy ha nem jól építi fel a különböző ételek visszavezetését az étrendbe a léböjt után.

40. bibity
2014. jan. 28. 18:35

Ezt találtam:

[link]


Clinically speaking, it is highly unlikely a healthy person will develop a protein deficiency in the time frame of the posted Reboot programs (5-15 days).


Joe’s 100 pound weight loss during his 60 day reboot we saw in Fat, Sick and Nearly Dead, was 70% body fat and 30% muscle.


Naszóval:

15 napig találják biztonságosnak ezt a léböjtöt proteinhiány szempontjából maguk a Rebooting weboldal készítői.


Joe maga 70% zsírt és 30% izmot fogyott le a saját diétája alatt, ami szigorú orvosi felügyelet mellett zajlott. Enélkül az arány biztos rosszabb lett volna.


A weboldal mindenesetre korrekt, hogy megadja ezeket az infókat!

39. Chelsey (válaszként erre: 37. - Cibatta)
2014. jan. 28. 17:36
Egész pontosan mennyi fehérjét tartalmaz szerinted? Szerintem nincs benne.
38. Chelsey (válaszként erre: 37. - Cibatta)
2014. jan. 28. 17:26
Csak ugye zöldségpréseléssel - amiből itt kiindultunk - nem igazán jutsz ezekhez hozzá.
37. Cibatta (válaszként erre: 35. - Bibity)
2014. jan. 28. 17:00
A virágpor sokkal több fehérjét tartalmaz mint a hús, illetve bizonyos gabonák és hüvelyesek együtt fogyasztása is fehérje pótlás.
36. githaj (válaszként erre: 35. - Bibity)
2014. jan. 28. 16:58
Joe Cross weboldalán lehet hogy találsz erre választ.
35. bibity
2014. jan. 28. 16:27
Ne haragudjatok, de nem lehet baj a fehérjementes táplálkozásból? Biztosítva lesz az esszenciális aminósavak ellátása? És az esszenciális zsírsavak? Nem akarok kötözködni, csak féltem a próbálkozók egészségét... De szívesen is tanulok, figyelek...
34. Chelsey (válaszként erre: 33. - Cibatta)
2014. jan. 28. 15:03
Két hónap nekem soknak tűnik. Persze, lehet, hogy nincs igazam.
2014. jan. 28. 14:32

Én úgy gondolom időlegesen el lehet hagyni a rostokat, így a szervezet csak nagyon minimális energiát fordít az emésztésre és teljes üzemben mehet a tisztítás.

És persze folyamatosan figyelni kell a test jelzéseit.

Mivel az emésztés a szájban kezdődik a levekhez is szükség van nyálra, ezért csak kortyolgatva ajánlott a fogyasztásuk, és közben kell gyűjteni és azt is lenyelni.

Valahol azt olvastam, hogy rágjuk meg a leveket.

Megmondom őszintén nekem nem sikerült :-)

32. Chelsey (válaszként erre: 31. - Honeywald)
2014. jan. 28. 14:21
Nyers leveket még nem ittam. De csináltam egy neera kúrát. Simán végig tudtam csinálni, éhes nem voltam, de ehetnékem volt. Ezt nem tudom szemléletesebben kifejezni. Szerintem a rágás hiányzott, hiába ittam eleget.
31. honeywald (válaszként erre: 30. - Chelsey)
2014. jan. 28. 14:18

igen, a rágás az emésztésünk része, a táplálékfelvétel e nélkül semmit sem ér szerintem. nekem nagyon hiányozna a rágás.Ez mellett persze lehet nyers leveket inni, ha valaki szeretne. itt egy előadás arról, amiről én beszélek.

[link]

30. Chelsey (válaszként erre: 29. - Honeywald)
2014. jan. 28. 14:15
Nekem az meggyőzőbb, amiről te beszélsz. Eleve nem tudom, hogy miért kellene elhagyni az összes rostot. Azt értem, hogy napi 6-8 kilónyi zöldséget nem fog megenni senki. Csak az nem világos, hogy miért ne lehetne kombinálni. Így a rágás se marad el, rost is megy a szervezetbe ...
2014. jan. 28. 14:12
Én még mindig azt mondom, h ez kb hasonló a nyers diétához. egész napos zöldség-gyümölcs evés van, és bizonyos tápanyagok, vitaminok ásványok stb pedig magokkal jutnak be a szervezetbe. állandóan facsarni nem tudok, de nyers étkezést már tudok folytatni :)
28. Kantara (válaszként erre: 20. - Édesmandula)
2014. jan. 28. 10:41
Csak tudod, hogy szokott lenni. Sokan belevágnak egy diétába, aztán mikor az véget ér, ha nem is egyszerre, de lassan fokozatosan visszaszoknak a régi étkezésre. Figyelmeztetésnek szántam. Én életmódot váltottam, és azt hiszem, ez a kulcsa a dolognak. Megmaradni az egészségesnél.
27. Kantara (válaszként erre: 20. - Édesmandula)
2014. jan. 28. 10:33
igen, ez szerintem is így van
26. Chelsey (válaszként erre: 22. - Tooyoung)
2014. jan. 28. 10:20

A banánt és a málnát érdemes, ízesítőként, sűrítőként használni, kisebb mennyiségben. Persze, csak akkor, ha nem gond, hogy benne marad a rost.


Őszintén szólva nem nagyon értem, hogy miért jó csak a levet inni - főleg több napos állás után - amikor a zöldségeket leginkább nyersen kellene fogyasztani, alapos rágás után (nem mintha nagy nyers zöldség fogyasztó lennék, csak az elmélet inkább erre húz).


Most már időt szánok erre a linkre és megnézem a videót...

25. tooyoung (válaszként erre: 24. - Tünde027)
2014. jan. 28. 09:33
Nem próbáltam. A zsengéből gondolom azért jön valamennyi, de nem egy lédús zöldség.
24. tünde027 (válaszként erre: 22. - Tooyoung)
2014. jan. 28. 09:21
Én nagyon szeretem a karalábét, azt te próbáltad, mennyi levet lehet belőle nyerni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook