Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Joe Cross féle léböjt tapasztalatok fórum

Joe Cross féle léböjt tapasztalatok (beszélgetős fórum)


19. Icu-s (válaszként erre: 1. - Andy44)
2019. nov. 14. 13:44

Szia kedves Andy44! :) Hogy áll a léböjtöd?

Mivel írtad,hogy ez már nem az első kúrád így érdekelne,hogy most mik a tapasztalataid és van e különbség az előzőhöz képest? :)

Nagyon gondolkodom,hogy kipróbálom én is.:)

Köszönöm válaszod és további sok sikert ;)

18. Andy44
2019. okt. 6. 20:14
Ismerem a növényi fehérjéket :) A harmadik hozzászólásomban említettem is :) Nos.. valaki kíváncsi?
17. Hoxa
2019. okt. 5. 20:16

Hogy tapasztalatról is írjak: egy életre megutáltam a zellerszálat :))) de 28 napig csináltam és teljesen átalakította a zöldségekkel kapcsolatos viszonyomat: pozitívan. Azóta imádom őket minden formában, emiatt kezdtünk saját bio zöldségeket termeszteni magunknak.

Joe Cross már ajánlja a növényi fehérjepor fogyasztását, ennek még olvass utána, sok sikert!

16. Hoxa
2019. okt. 5. 20:00
Szia! Joe Cross Facebook csoportjában olvastál már?
15. Andy44
2019. okt. 5. 10:33
Egyből felszívódik és nem kell emésztenie a gyomornak. A szükséges kalóriát elveszi a szervezet a zsírból. Azért nem vittem túlzásba a tornát.
14. Andy44 (válaszként erre: 9. - Andita1)
2019. okt. 5. 09:59
Akkor az már nem léböjt.Mert pont az a lényeg,hogy semmi szilárdat ne vigyünk be a szervezetbe amit a gyomornak emésztenie kell.És onnantól mikor rágni kezdünk már beindul az emésztés.
13. Andy44
2019. okt. 5. 09:55
Áprilisban fejeztem be az első kúrát.Sok zöldséget iktattam be az étrendembe (elhagyva teljesen a fehér lisztet,cukrot tésztákat...) és némi mozgást is.Kerékpár,torna stb..... Nem híztam ezalatt a félév alatt. Igaz nekem csak súlytartásra volt elég mert nem is fogytam.Ezért kezdek egy újabb 60 napot és már legalább tudom,hogy kell megtartani az eredményt.
12. Lávli (válaszként erre: 11. - Birebora)
2019. okt. 5. 09:12

Na az meg a másik.

Amúgy pont a napokban olvastam, hogy hirtelen gyors fogyás okozhat bélcsavarodást is, aztán lehet menni a műtőbe 😱

2019. okt. 5. 08:39
Ismerek olyat aki 6 hétig csinálta, 23 kg-ot fogyott. Persze utána visszahízta duplán.
10. Andy44
2019. okt. 4. 22:53
Amint írtam is én már idén egyszer megcsináltam.A léböjt előtt és utána is volt egy-egy vérvételem. Utána egy csillagom sem volt.Szóval nem veszélyes.
9. andita1 (válaszként erre: 8. - Lávli)
2019. okt. 4. 20:03

Pont ezt akartam volna írni. A fogak! Rágás hiányában probléma lesz vele. Ismerősöm évek óta benne van a témában, és a léböjt alatt is eszik csonthéjasokat és jól kiszáradt füstölt sonkát, amit úgy rág mint ha rágó lenne.

Én nem vágnék bele, de hajrá annak aki igen.

2019. okt. 4. 19:53

Szerintem is veszélyes!

60 nap alatt hús, túró, sajt, tojás, joghurt + zöldségekkel bőven lehet fogyni 14 kilót!

Csak nem szabad csalni.

És fogínygyulladásotok se lesz rágás hiányában 😯

2019. okt. 4. 19:44
Én szerintem ez veszélyes. Főleg 60 napon át.
2019. okt. 4. 19:00
Egyébként ami nagyon inspirált, ez a film : [link]
2019. okt. 4. 18:57
Szia Manka. A zöldségekben benne van minden mikro és makro tápanyag amire a szervezetnek szüksége van. A brokkoli például telis-tele van fehérjével.És minden "zöld " zöldség a barátunk. Pl: brokkoli,káposzta,szárzeller,uborka,cukkini,stb.. Én egy évet hezitáltam mire belevágtam. Azóta és persze előtte is kipróbáltam sokféle diétát... de nem használt semmi. Ezért döntöttem úgy,hogy ismét a jól bevált módszerhez folyamodok . természetesen tornázni is kell,hogy a szervezet ne az izmokat eméssze fel...üzenet neki,hogy szükség van az izmokra. :) De ha nagyon fél valaki akkor a zöldséglébe lehet rakni növényi fehérjeport pl... :)
2019. okt. 4. 18:39

Szia.

6 éve én is átestem a műtéten, ugyanezen ok miatt.

Nagyon sokat híztam utána. Mozgással, diétákkal 6-8 kilót sikerül leadni aztán szép lassan visszajön.

Léböjtöt nem próbáltam, nekem is ijesztően hangzik a 60 nap, de kíváncsi vagyok.

Ha ilyen sokáig nem történik fehérjebevitel hogyan lehet megakadályozni az izomvesztést? Nem veszélyes?

Milyen zöldséglevet iszol?

Van centrifugám csak még nem használtam 😁

2019. okt. 4. 17:45
Abból áll a léböjt,hogy a zöldségek préselt levét iszod.Egy litert elosztva egy napra. Plusz víz.Sok-sok víz.Az első pár nap rossz mert éhes vagy. :) De aztán olyan sok energiád lesz,hogy egész nap pörögsz...jó kedvű leszel... Mi az ijesztő neked a léböjtben? Kérdezz,segítek :)
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Andy44)
2019. okt. 4. 17:29

Én is akarok 14 kilót fogyni. De ez a léböjtölés ijesztő.

Nagy ölelés!

2019. okt. 4. 16:28
Sziasztok! Andy vagyok 44 éves. Idén januárban kezdtem el egy 60 napos léböjtöt aminek következtében 14 kilót fogytam könnyen,örömmel,fitten. Most október 1-én elkezdtem egy újabb 60 napos léböjtöt mert még mindig van rajtam 14 kiló felesleg.Ha leadom akkor 60 kiló leszek,ami mindig is voltam kb 4 évvel ezelőttig mikor kivették a méhemet rosszindulatú daganat miatt. Aztán pajzsmirigy alultermelsét diagnoztizáltak.Szóval ....küzdök. És szeretnék barátokat találni magam mellé akikkel együtt küzdünk,tapasztalatot megosztunk.. :) Akit érdekel a léböjt írjon bizalommal.Segítek.Csináljuk együtt. Nagy ölelés!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook