Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok fórum

Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok

1 2 3 4
2016. máj. 17. 09:41
Ajanlom az avocado krémet.Nagyon finom és lehet kanalazni is.1 szál zöldhagyma,1 avocado,1 szál zöldfokhagyma(ha nincs 1-2 gerezd)5-6 cherry paradicsom,1 félpohár viz vagy zöldséglé öszeturmixolni,ja és citromlé. Szerintem nagyon finom. Lehet izesiteni kapor,petrezselzem zöldje,bors.A lényeg,szerintem, hogy ne só legyen.
112. Násfa (válaszként erre: 111. - Nustiunuvreau)
2016. máj. 15. 17:45
Nagyon motiválsz! Én holnap kezdem. ;)
2016. máj. 12. 11:01
Most tartok a 9 napon.Nagyon jól érzem magam.Az 5 napon ettem egy brokoli krémlevest(meg föztem a brokolit) és a 8 napon egy lencse krémlevest a többi mind nyers gyumolcs turmix meg viz. Leginkáb már csak a vizet kivánom! A hetedik nap nagyon nehéz volt de miután 2 in mondtak hogy le vagyok fogyva szinte szárnyakra kaptam. Pedig kiló nem sok ment le (1,5) de le ment a pocak,ami latszik !
2014. márc. 31. 21:57
Én épp most láttam egy dokumentumfilmet egy nőről, aki több hónapon keresztül csak gyümölcsöt és zöldséget evett és majdnem belehalt. Olyan hiánybetegségei lettek, amitől kihullott a haja és a fogai...stb. Szóval csak óvatosan!
109. ericika2 (válaszként erre: 105. - Sweetie-pie)
2014. márc. 12. 07:35

Elolvastam, szerintem az, aki a cikket írta, még életében nem böjtölt.

Csak látott valakit, aki hallott róla....:)

108. githaj
2014. márc. 12. 07:10
Simán ki lehet bírni három napot, a tobbi viszont tényleg az akarateron múlik, ami ugy sokunknak gondot okoz. Nekem a zoldség kevés gyumolccsel jon be.
2014. márc. 11. 11:59
Hat ja. Nekem bejott a zoldseg-gyumolcs bojt, amikor csinaltam kb 1 eve, de csak nehany nap ment, akaratero nulla...
106. secret!
2014. márc. 11. 11:29
Furcsa, hogy a könyv, éppen az ellenkezőjét állítja, amit olvastam. Na ilyenkor igazodj el, azonban a cikk irója, biztosan nem próbálta, mivel pl. nekem telítettséget adott, nem terhelt meg, a rost is benne volt, héjastól, mert nem szedtem le, stb. Jó volna olyanról véleményt mondania, amit legalább 2 napig ki is próbált.
2014. márc. 11. 10:57

Mai cikk az origo-n:

"Mi a baj a léböjttel?" - nehany jo otlet mielott valaki bojtbe kezd. Szerintem erdekes cikk.

[link]

104. gkreka
2014. febr. 19. 10:08
Most fejeztem be a 9 napig tartó léböjtömet. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Sok-sok pozitív hozadéka van és a negatív, átmeneti mellékhatásokat - amik a mérgek kiürülésének "köszönhető" - pedig el lehet viselni.
103. niko930202 (válaszként erre: 101. - Cibatta)
2014. febr. 15. 13:01
Szuper :D köszönöm szépen a választ :)
102. Cibatta (válaszként erre: 98. - Ayeaye)
2014. febr. 15. 11:54

Ügyes vagy :-)

Kár, hogy nem írod a naplódat mit is ittál és hogy érezted magad.

101. Cibatta (válaszként erre: 99. - Niko930202)
2014. febr. 15. 11:49
Nyugodtan ízesíthetsz fűszerekkel. A fahéj remek parazita irtó is ráadásul.
100. Amina5
2014. febr. 15. 10:26
milyen gyümölcs centrifugátok van?zöldség(répa,zeller,stb),gyümölcs -öt is kipréseli,gyümölcsprés, de még nem horror áron és tényleg bevált és tudnátok ajánlani?privátban a reklám miatt
2014. febr. 15. 10:21

Ma kezdtem egy hétnaposat :)

Az jutott eszembe, hogy pl fahéjt lehet az ilyenekbe tenni? O.o Mert ha végül is gyömbérrel lehet kombinálni, akkor akár fahéj, meg szegfűszeg is mehetne bele, (imádom őket :D és a hatásuk se az utolsó ) vagy nem? Előre is köszi a válaszokat, tapasztalatokat :)

98. ayeaye
2014. febr. 15. 09:41
hatodik nap reggel, most már elég jó. öt naponta mérem magam, eddig -3.3kg. az első két nap rémes volt.
2014. febr. 12. 09:31
Ajánlom nektek a tököt, cukkinit, jégsalátát alapnak, elég semleges az íze. Ehhez jöhet ízesítésnek a répa, cékla, vagy gyümölcsök. A nagyobb része zöldségből legyen!
2014. febr. 12. 09:29
Azért arra ügyeljetek, hogy ne csak gyümölcs legyen. Elvileg az ajánlott arány 80%-20% a zöldségek javára!
2014. febr. 11. 17:30

Sziasztok :)


Egy hete felbuzdulva az olvasottakon én is beszereztem egy gyümölcscentrifugát.. amit a párom igen kétkedve fogadott, majd a kipróbálás után már ő ment ki a piacra, hogy vesz gyümölcsöt, igyunk gyümölcslét :D

Szombattól nagy lendülettel belekezdek majd egy 7 napos böjtbe, szívesen beszámolok majd a tapasztaltakról :)

Hajrá mindenkinek, aki belekezd ;)

94. gkreka (válaszként erre: 93. - Cibatta)
2014. febr. 11. 12:02

Gratulálok!


Én is többedszerre futok neki :) Ebben a maradék pár hétben be kéne lőnöm, hogy mi az, amit el tudok hagyni végig (hús, édesség, alkohol ez evidens). Sikerélményt akarok, tehát kell a kihívás, de azért ne legyen megugorhatatlan a léc. A laktózmentesség nekem pokoli nehéz lenne!

93. Cibatta (válaszként erre: 92. - Gkreka)
2014. febr. 11. 11:41

A nagyböjtöt én is tartottam az elmúlt három évben.

Első évben csak hús és alkohol volt tiltólistás, a másodikban már hozzá jött a cukor is, tavaly pedig ki volt zárva ezeken kívül a glutén és a laktóz is.

92. gkreka
2014. febr. 11. 11:11

A léböjtöm második napjánál tartok. Az első kört 9 naposra tervezem. Utána családi ünnepek és utazás miatt pár nap szünet (na akkor sem pacalpörköltöt fogok enni), majd folyt köv.



Az igazi nagy kihívás számomra az az elhatározásom, hogy hamvazószerdától - húsvétig nem eszem húst (egyébként nagy húsevő vagyok). Gondolkodom a teljes fehérjementességen vagy a nyerskoszton. Szerencsére van még időm dönteni.

91. Chelsey (válaszként erre: 90. - 54a7838f48)
2014. febr. 10. 19:40
Furi, mert a fognyom leginkább a rosszul emésztett tápanyagoktól van...
90. 54a7838f48 (válaszként erre: 88. - Dorisz03)
2014. febr. 10. 12:00

Szia!


-5kg és ahogy most látom a tényleges súlyvesztés 1 kg.

0,5kg ment le naponta a folyamatos vízvesztés miatt,sokat ittam ,sokat pisiltem szilárd táplálék ugye nem volt,hogy kösse a vizet ,a nyelvemen már oldalt látszott a fogam lenyomata ,teljesen vízhiányos voltam,a karomona bőr oylan lett,mint egy szottyadt vénasszonyé.Mára telítődtek a szöveteim vízzel,reggel mértem magam és 1 kilóval vagyok könnyebb.

Ha egy nappal is tovább csinálom istnemre megpusztulok olyan izomfájdalom volt a karjaimban.

Holnaptól megint csinálni fogom de enni fogok,egy nap egyszer valamennyit.Annak nem sok értelme van,hogy csupán a víz megy ki a szervezetből,méregtelenítésnek jó,de hosszú távon aki valóban fogyni akar kell a szilárd táplálék.

Aki dolgozik,fizikai munkát végez ezen a kis leven nem lehet meglenni.


Írta itt valaki,hogy neki fog kezdeni a 60 napnak ,kíváncsi vagyok az eredményre.Nem tarom hosszú távon egészségesnek,főleg ha a fehérjehiány miatt az izomzatot kezdi bontani a szervezet.


A filmben látható 195 kg-os férfinél nagyon látványos volt a fogyás,meg a lényeg,hogy sikerélménye volt.Nagy súlyból mindig könnyebb fogyni.

89. ayeaye
2014. febr. 9. 22:54
holnap kezdem. 86 kg-ról indulok. 60 napra tervezem.
88. Dorisz03 (válaszként erre: 85. - 54a7838f48)
2014. febr. 8. 13:35
Szia! Mennyi súlyt vesztettél a 10 nap alatt, ha lehet tudni? Köszi.
87. Cibatta (válaszként erre: 86. - Geccho)
2014. febr. 7. 21:13

Aki ilyen kemény edzést bír az nem beteg ember, neki nincs szüksége ilyen komoly regeneráló böjtre.

A két dolog nem fér össze.

Böjt mellett csak laza kíméletes mozgás ajánlott.

86. Geccho
2014. febr. 7. 20:22
Kiváncsi lennék, hogy kemény edzés mellett ( 4 kondi, 4 kardio ), hogyan vitelezné ki.
2014. febr. 7. 14:41

Mi befejeztük tegnap a léböjtöt.


A hidegrázást mi is tapasztaltuk,utolsó napon pedig izomfájdalmat.

Nemsokára következik egy másik kúra is,viszont érdeklődnék,hogy a zsírban oldódó vitaminokkal mi a helyzet?Mert hiába ez hatalmas vitaminbonba ha csak a vízben oldódóak tudnak hasznosulni.

84. agnesss0129 (válaszként erre: 83. - Secret!)
2014. febr. 7. 13:12
Ez a 3-as tenyleg nagyon jo vitamin bomba.en nagyon sokszor preselem...nagyon fincsi is
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook