Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok fórum

Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok

1 2 3 4
23. tünde027 (válaszként erre: 22. - Tooyoung)
2014. jan. 28. 09:18
Szia! Én tegnap este megnéztem a filmet és elég komolyan gondolkodom azon, hogy belevágjak, persze nem 60 napig, csak 7-10 napig. 2007-ben egyszer végigcsináltam egy 10 napos kúrát, de azóta eszembe se jutott. De most azt hiszem belevágok újra.
2014. jan. 28. 09:15

Aki nekilátna, annak leírok még néhány tanácsot.

Ha nincs géped és vennél, akkor nagy teljesítményűt és NAGY ADAGOLÓ NYÍLÁSÚT vegyél, akkor a darabolási időből tudsz spórolni.

Eleinte kóstolgasd a zöldségek levét külön, mi ízlik és mi erős, ne kelljen kiönteni egy litert azért, mert egy valami íze teljesen elrontja.

Nekem legjobban a főzőtök, cukkini, csillagtök jött be, répával, almával, körtével. Nagyon finom.

Banánból, málnából nagyon kevés levet sikerült kinyernem, ezek nem voltak kifizetődőek.

21. tooyoung (válaszként erre: 8. - Édesmandula)
2014. jan. 28. 09:02
A te párod mennyit fogyott összesen?
20. édesmandula (válaszként erre: 19. - Kantara)
2014. jan. 28. 08:58
a "hivatalos" megfogalmazás szerint, ha 80%ban egészségesen táplálkozol, akkor a maradék 20ban elméletileg mekis kaját -tehát nem egészségesnek mondott ételeket- is ehetsz :D de aki megcsinálja ezt a kúrát hosszabb távon, nem vágyik már a pacalra meg a pizzára és kólára, inkább a párolt zöldség, hal, könnyebb ételek fogják vonzani :) egyszerűen átáll a szervezet és ha túl sokat eszel a kúra után vagy nem olyat amit illene, érezni fogod, hogy lomhább, fáradtabb, nyűgösebb vagy tőle.
19. Kantara (válaszként erre: 1. - Tooyoung)
2014. jan. 28. 07:25
Tavaly láttam én is, igen, meggyőző volt. Egyetlen hibája van, hogy abbahagyjuk. Szóval amikor az egészségesből valaki visszatér az egészségtelenbe, sokkal többet fog felszedni, és sokkal jobban fog tiltakozni a szervezete. Szerintem csak egy picikét kell visszajönni belőle, és az étkezésbe semmiképpen sem visszavezetni az egészségre ártalmas alapanyagokat.
18. Chelsey (válaszként erre: 17. - 54a7838f48)
2014. jan. 27. 20:20
A Buteyko féle nyers zöldség étrendnek is érdemes utána nézni, ha valaki fantáziát lát ilyesmiben.
2014. jan. 27. 20:15

Hát mit mondjak..végignéztem a filmet és én is elkezdem a léböjtöt.3 évvel ezelőtt nyers zöldség diétát csináltam ,akkor 15 kilót fogytam,most megint neki kezdek és tudom ,hogy amit most láttam a filmben az valóságos!


Azért 92 kilót fogyni az nem semmi!


Köszönöm,hogy láthattam!

16. Cibatta (válaszként erre: 15. - Bige)
2014. jan. 27. 19:50
Ez szép :-)
15. bige
2014. jan. 27. 19:12
én 14 éve szedek gyógyszert (nincs pajzsmirigyem, és gyógyszeresen pótlom a hormont). 30 napig csináltam ezt a "levezést" . egy hétre előre legyártottam a lét (24 kiló zöldség - gyümölcsből lett 12 liter lé), napi másfél litert ittam, és a "semmitől" hihetetlenül jól éreztem magam. egy percig sem voltam éhes, fáradt, nem fájt a fejem, nem szédültem, nagyokat aludtam, kiegyensúlyozott voltam, a vérnyomásom és a koleszterinem (holott volt előtte magas) a tankönyvben megírt. (50 évesen) ...ja, és 13 kilót fogytam, és minden kolléganőm a csodámra járt, hogy ragyogtam, nem voltam ráncos, stb.stb. Az orvosom is pártolta. most csinálom a második adagot, és lehet, hogy tovább megyek 30 napnál
2014. jan. 27. 18:05

Azon gondolkodom, hogy egy ilyen léböjt kúra és a gyógyszer szedés hogy fér össze.

Mondjuk oké, hogy több éve szedett tablettákat nem lehet egyik napról a másikra elhagyni.

Én is tervezek ilyen kúrát tavaszra.

Már most elkezdtem az előkészítést, elhagytam a cukrot és a húst és reggelente már facsart lével indítom a napot.

Én is úgy tudom, hogy a zöldség gyümölcs lé akkor a leghatékonyabb ha 20 percen belül el van fogyasztva.

2014. jan. 27. 16:09
Még mindig jobb mint zsiros kajákat enni...
12. bibity (válaszként erre: 5. - Tooyoung)
2014. jan. 27. 15:45
Jaj, látom:)) oké!
11. bibity (válaszként erre: 1. - Tooyoung)
2014. jan. 27. 15:44
Kérdésem: tartod az akkor leadott súlyt?
10. Chelsey (válaszként erre: 5. - Tooyoung)
2014. jan. 27. 13:15
Ezt nem értem, mármint az előre gyártást. A zöldség értékes részeinek java már attól is elveszik, hogy több nap telik el a leszedés és a feldolgozás között. Ha kifacsarod és a hűtőben tárolod, akkor azt hiszem nem állok nagyon távol a valóságtól, ha azt mondom, hogy a "semmit" iszod.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Tooyoung)
2014. jan. 27. 13:13

a filmet még nem néztem meg, de én szoktam gyümölcsleveket készíteni. Általában narancs, grapefruit az alap, esetleg gránátalma vagy más levesebb gyümölcs, amit narancsfacsaróval pillanatok alatt kipréselhetek, a zöldségeket, meg kisebb darabokra vágom bele turmix tálba, öntök hozzá a kifacsart léből és pillanatok alatt az is kész van. Én nem fogyás miatt iszom, bár nem ártana, csak simán szeretem az ilyen italokat.


Én arra lettem volna kíváncsi, hogy pl. elkezdted ezt a léböjtöt egy éve, ittad x ideig, majd az után visszatértél a normál étkezéshez, vagy amint írtad változtattál rajta, a lényeg hány hónapja tart a súlycsökkenésed?

2014. jan. 27. 12:24
Ovatosan, okosan magas vernyomastol szenvedo es cukorbeteg emberek is folytathatjak. 56nap a maximum amit a parom vegigcsinalt, az eredmenyek tobb mint jok, a fogyason kivul a vernyomasa is helyreallt. Annak ajanlott aki nem tud az eszegetos, szamlalgatos dietakkal fogyni, illetve a jojozoknak.
2014. jan. 27. 12:11
hol lehet letölteni, vagy online nézni a filmet?
2014. jan. 27. 12:02
Láttam a filmet. Szerintem zseniális a fickó :)
2014. jan. 27. 12:00

Egy hétig csináltam és megmaradt az eredménye. Mondjuk azóta az étkezési szokásaimon is változtattam és további kilók mentek le. Nem tudom mi lett volna, ha kétpofára tömöm a csokit. :)


A facsarás az olyan, hogy határozottan "neki kell állni" és akkor többet megcsinálni egyszerre. A hűtőben üvegekben eláll másnapig a lötyi. Maga a facsarás gyorsan megy, csak az előkészület sok, a hámozás, darabolás.

2014. jan. 27. 11:43

Szia!

Gratulálok a kitartásodhoz.

Az a kérdésem, mikor csináltad mennyi ideig?.....mennyi idő telt el a böjt befejezése óta, valamint maradt-e a súlyod annyi, amennyivel kevesebb lett a léböjt után.

Bizalmat megszavazva, hogy kapok választ rá, megköszönöm. :)

2014. jan. 27. 09:23
Gratula az eredményhez!Bár nagyon strapásnak hangzik a sok facsargatás de úgy tűnik megérte!Hány napig csináltad amúgy?
2014. jan. 27. 09:16
Ez jól hangzik. Én voltam egy előadáson régen, ahol a nyers étkezés volt a téma. Keress rá, szerintem tetszeni fog!
2014. jan. 27. 09:08
Tavaly tavasszal beszélgettem egy baráti társaságban és szóba került egy film, amit egy Joe Cross nevű fickó forgatott le magáról, amint Amerikát járja és 60 napon keresztül kizárólag zöldségek és gyümölcsök levét fogyasztja. A többség eszetlenségnek tartotta, de a barátnőm másnap átküldte a linket és én is megnéztem a filmet. Meggyőző volt.

Ugrás a teljes írásra: Joe Cross Reboot böjtje - Tapasztalatok
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook