Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Joe Cross féle léböjt kúra fórum

Joe Cross féle léböjt kúra (beszélgetős fórum)


2015. jún. 3. 06:04
Én egy almát szoktam rakni a zöldségek mellé, az egy kicsit lágyabb ízt csempész bele.
2015. jún. 2. 08:09
Zöld Turmixot sikerült kipróbálnom és a zöldek mellé tettem bele banánt meg mézet.:)
2015. jún. 2. 06:55
Én is neki álltam a film ihletésére ennek a böjtnek, bár egy könnyített verzióját. Nagyon hatásos. Ma vagyok a 22. napon és már fogytam 8,6 kg-ot. Szerintem nagyon jó, én turmixolok gyümölcsöket reggelire, ebédre pedig zöldségeket.
27. Shruq
2014. jún. 22. 12:42
Sziasztok, egyenlőre 15 napos kúrát csiáltam. Bár eddig is csináltam 3 napos kúrákat, mert szeretem az "üresség" érzetet. :-) Sokkal több energiám van és jobban tudok koncentrálni. Facebookon tudok ajánlani egy csoportot "Tavaszi léböjt Gittával" címmel. Ott többen is vannak akik végigcsinűlta a 60 napos léböjtöt. Mindenkinek sok sikert. :-)
2014. jan. 28. 20:34
Igen, éppen ma néztem meg a filmet, nagyon motiváló volt, úgy döntöttem, hogy február 1-től (mert akkor érkezik a gyümölcsprés gépem), megcsinálom, meglátjuk 30 vagy 60 nap, vagy 1 év lesz belőle. A naplómban fogom vezetni a változást, ami csak pozitív lesz.
2013. nov. 30. 17:09
van itt még valaki????
2013. jún. 20. 20:50

Es most mar mehet a nyers zoldseg,gyumolcs!

Nagyon vigyazzatok a pocitokra!!!

Gratula meg egyszer!!! :)

23. Eviee (válaszként erre: 22. - Netty80)
2013. jún. 19. 19:37
Köszönjük! :)
22. Netty80 (válaszként erre: 21. - Eviee)
2013. jún. 17. 22:55
Láttam!!! :))) nagyon ügyesek vagytok!!! ;)
21. Eviee (válaszként erre: 20. - Netty80)
2013. jún. 17. 12:36
Hááát.... most már szinte egészen biztos :)
20. Netty80 (válaszként erre: 19. - Eviee)
2013. jún. 15. 09:03
Szia! Tudom!! De fogtok!!!! :)
19. Eviee (válaszként erre: 18. - Netty80)
2013. jún. 9. 22:37

Ööö... én a párja vagyok, és együtt csináljuk :)

...és mi még nem tartunk a 30. napnál :)

2013. jún. 9. 20:16
Priznic eppen azt írta!!! :)
17. Eviee
2013. jún. 5. 11:57

Sziasztok!

Van olyan, aki végigcsinált 30 napot?

Vagy netán 60-at??? :)

2013. jún. 3. 19:12
Nagyon ügyesek vagytok!! Megnézem hamarosan!! :)
2013. jún. 3. 13:48

Sziasztok! A párommal elkezdtünk egy 30 napos kúrát. Most tartunk a 13. napnál, egy blogot is vezetünk róla, de sajnos ennek a linkjét nem tehetem itt közzé, de ha erre a szövegre "léböjt 30 napban" rákerestek a google segítségével, akkor megtaláljátok.

Itt megosztuk a kúrával kapcsolatos tapasztalatainkat, nehézségeket, férfi és női szemmel egyaránt.

2013. ápr. 27. 10:30
Ügyesek vagytok!!!:)
13. fiona42 (válaszként erre: 12. - Berber021)
2013. ápr. 11. 18:01

Szia!


Ügyes vagy!!Az orvosok véleménye változó szerintem ebben a témában, de ahogy a filmből is kiderült nem betegedtek meg,hanem egészségesebbek lettek tőle. Én jövő hétre tervezem,hogy ismét megcsinálom. A facen fent van a pasi oldala, ott olvastam egyik "követőjének" a történetét, ő napközben préselt, és vacsira pedig zöldeket evett fehér hússal. Lehet,hogy így az orvosnak is jobban tetszene...:) meg talán hosszabb ideig bírható.:-) Aki így csinálta,ugyanúgy lefogyott különben. Mondjuk én arra gondolok,ha az ember már annyit megtesz,hogy iszik napközben zöld leveket,akkor már rengeteget tett az egészségéért.

nem? sok sikert a folytatáshoz!!

12. berber021 (válaszként erre: 11. - Euroad60)
2013. ápr. 11. 12:54

Szia euroad60!

7 napon vagyok már lement 6 kg és jól érzem magam.

De az első 2 nap az brutális volt mindenem fájt sztrájkolt a szervezetem hogy nem kap szénhidrátot a nyirokcsomóim meg a pajzsmirigyem azt hittem kiszakad a nyakamból és rázott a hideg fáztam erőm sem volt mint a videóban is :) csak ágyat kívántam de hát egy 2 éves kis csaj mellett nem lehet feküdni :)

Én a házidokihoz nem mentem el .Mindenki hülyének néz és nem vagyok normális de a vitaminba még nem halt bele senki és köszönöm nagyon jól érzem magam egyre több energiám van és van is kedvem tenni venni mozogni és ameddig jónak látom csinálom a kúrát.

Nagyrészt gyümölcsöt préselek zöldséggel gyümölcsöt is azért teszek bele többet ne érezzem a zeller , cékla stb. ... ízét 2 napra előre megcsinálom egy nagy kancsóval és hűtőbe rakom lehűtve szerintem finomabb én napi fél litert vagy kicsivel többet iszom a többi folyadék meg frissen facsat citrom leve és víz :) ebédre mindig

iszom egy bögre forró húslevest hogy a só bevitelem meg legyen és főtt étel gyanánt :)

Én nem aggódom hogy leépülnek a szerveim van elég fehérje szénhidrát raktár rajtam és én úgy olvastam azért indul be a fogyás mert azt a szervezet felhasználja hogy energiája legyen és megvédje a szerveket.

Ja el is felejtettem írni hogy a második nap reggelén barna volt a vizeletem ez annak a jele hogy ürül a szervezetemből a méreganyag :)

Sok sikert nektek is és sok sok kitartást :)

11. euroad60 (válaszként erre: 10. - Berber021)
2013. ápr. 8. 21:33

Szia berber021 ! Hogy állsz a léböjtöddel ? Mik a tapasztalataid ? Én és a lányom ma vagyunk túl az első napon. Viszonylag simán ment, éhesek nem vagyunk. Mi nem ittunk túl sok facsarmányt, össz. kb. 1-1,2 litert fejenként. Kétszer zöldségleveket és reggelire gyömölcslevet.Nap közben vizet, amennyit kb. eddig is szoktunk. A fejem kicsit fáj, de nem hiszem, hogy ezért, mert az utóbbi egy hétben többször is fájt, nomál kaják mellett is.

A házidoki nagyon elkeserített, mert lerázott, hogy ha beteg leszek tőle, akkor ne menjek hozzá, meg, hogy többen már belehaltak ebbe a hülyeségbe, pl. Bujtor István is.

Nekem egy aggályom van, hogy a fehérjebevitel hiányzik, leépülnek a belső szervek fehérjetartalékai, főleg a szívizom fontos. Holnap megyek a laborba, vérképet csináltatni, majd meglátom, hogy hogyan bírom, bírjuk. Sok sikert, érezd jól magad !

2013. ápr. 5. 18:24

Sziasztok!


Én ma álltam neki a 10 napos léböjtnek az inspiráló videónak köszönhetően amit többször is megnéztem .


Mivel rengeteg mindent kipróbáltam már én is az évek alatt hogy megszabaduljak a feleslegemtől és egészséges legyek főleg szülés után hát csak a pénztárcám lett soványabb....


Mi ezt a gépet vettük meg

[link]


1 nap egész jól vagyok megittam a léket és mellette 3L citromos vizet iszom a délelőtti pörgés ,főzés ,séta ,játszás után délutánra kicsit csökkent az energiaszintem szundikáltam én is lányommal.A fejem nem fáj éhes sem vagyok csak a nyakamban érzékenyek a nyirokcsomóim amivel elég sok gondom volt én jó jelnek veszem biztosan lassan ürül a szervezetemből a méreganyag..

9. fiona42 (válaszként erre: 8. - Ems1987)
2013. márc. 26. 16:30

Szia!


Én megcsináltam egy 7 napos kúrát....háááát, elég változó volt,hogy épp hogy éltem meg. :-) Éhséget nem igazán éreztem a harmadik nap után, inkább olyasmit,h "jajj de ennék valami normálisat" :-)

Én elég sokat ittam a löttyöket, napi 2-2,5 l volt a préselt lé, és szerintem talán ezért is nem csináltam 7 napnél tövább, mert már szinte undorodtam a levektől...akkor is ittam, ha nem voltam éhes, hogy biztos megigyam azt a mennyiséget,ami ahhoz kell, h biztos bekerüljenek a vitaminok, és a tápanyag a szervezetbe. Legközelebb nem fogom magam ennyire megerőszakolni,majd akkor iszom, ha valóban kivánom.:-)

Te csináltál már ilyesmi böjtöt?


1 hónap múlva ismét neki állok, és remélem tovább bírom majd:)

Bár,h őszinte legyek, a hetedik napon, elképzelhetetlennek tartottam, h valaki hogy bírja ezt 60 napig csinálni.:-)))

Most így 2 hét távlatából könnyű másképp gondolkodni.:-))

2013. márc. 12. 21:47
Sziasztok!Van itt még valaki?Mi újság,vannak élmények?
7. fiona42 (válaszként erre: 6. - Netty80)
2013. febr. 24. 11:06

Kedves NettY!


Köszönöm,hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. Március első hetében szerettem volna kezdeni, de az influenza közbe szólt.:-( Ráadásul nem tudok itthon maradni,így kicsit hoszabb a regenerálódásom.:-) Így arra gondoltam, hogy csak március második hetében kezdem, addig lelkileg is felkészülök. A sok folyadákot még szoknom kell, mert sajnos alap helyzetben viszonylag keveset iszom...lehet, hogy nem véletlen most támadott meg az influenza? Most muszály sokat innom...:-)


Első körben egy 10 napos léböjtöt céloztam meg...ha sikeres, akkor megtoldom még 10 nappal, majd még tízzel.:)

Kicsit izgulok.Én nem böjtöltem még így soha, max olyat csináltam, hogy 3 napig csak gyümölcsöt ettem, illetve időnként 1-1 folyadék napot tartottam.


Nagyon elszántnak érzem magam, persze most még könnyű így érezni.:-))

Azt hiszem,egy pénteki napon fogom kezdeni, mert akkor az első 3 napot megkönnyíti az,hogy bármikor pihizhetek, sétálhatok egy nagyot, stb...kis családom eltereli a figyelmemet.:-))


Húúúú...hát félelemmel vegyes izgalom van bennem.:))

6. Netty80 (válaszként erre: 4. - Fiona42)
2013. febr. 20. 19:33

Draga Anna!

Nem eloszor böjtöltem, nem is másodjára,de egyenlőre nekem ugy erzem a 7 napos is korlataimat feszegető!:)

Nem is akartam 60 naposat!

Egyszerű turmix gép,gyumolcspres megteszi szerintem,de Te tudod!:)

Az első 2nap eleg nehéz volt legutóbb,de volt mar könyebb,lelkiállapottól,elszantsagtol is függhet!

Utána eleg gördülékenyen ment..majd 6. Naptól hiányzott a ragas:))

Nem tudom mennyire könnyű,nehéz ..ez teljesen egyen függő..:) mindenesetre en kellő alázattal állnék hozza es előtte mar elkezdenem felkészíteni a szervezetem..egyel husmentesen elotte 2hettel,aztan gyümölcsöket,salátákat -csak azokat- egy hétig..sok-sok folyadékkal :)

Kívánok neked sok sikert,kitartást!!:) mikor kezded?

Netty X

5. fiona42 (válaszként erre: 3. - Katykóca)
2013. febr. 16. 11:12

:-))

Hidd el, hogy érdemes megnézni. Nem fogod unni. Egy átlag film is van másfél óra, ráadásul sokszor mondanivalója sincs, ennek legalább van. próbáld rászánni magad, nem bánod meg hidd el!!! :-)

4. fiona42 (válaszként erre: 2. - Netty80)
2013. febr. 16. 11:10

Szia Netty!


Jajj de örülök, h van valaki, akinek már tapasztalatai is vannak...:-)

Lenne egy-két kérdésem...

Milyen gépet használsz? Márciusban szeretném elkezdeni, ha sikerül akkor 60 napig, ha nem, akkor rövidebb ideig. A gép amit kinéztem eujuicers gép, 100.000 ft.-. Nem igazán találtam árban olyat, ami ennyit tudna, és olcsóbb lenne...


7 nap után miért hagytad abba?Elvileg addigra már a szervezeted is rááll erre, és nem érzel éhséget...vagy mégis? :-)


Milyenek voltak az első napok?


Bocsi, ha sokat kérdezek, de most nagyon lelkes vagyok, remélem marad is...:-)

Egészség miatt is szeretném, hogy egy-két "nyavalyám" elmúljon, és fogyás miatt is.


köszönöm a válaszod.


szép napot

Anna

2013. febr. 12. 20:10
Ha kicsit kivonatolnád azt a másfél órát ,esetleg felkeltenéd a figyelmet ,hogy megnézzük azt a másfél órát:D
2013. febr. 12. 19:49

Szia :)

nagyon jo film..inspiralo,tanulsagos.

En mar ketszer csinaltam,igaz 7 napig. Nagyon hatasos -..es korlatokat feszegeto :)))

Sok sikert kivanok hozza.

Napok ota probalom en is ujra elkezdeni..valahogy estere elcsabultam..talan holnaptol sikerul ujrakezdenem nekem is :)

figyelem tovabbra is a forumod!! :) drukkolok Fiona42

szep estet :)

2013. febr. 12. 19:41

Sziasztok!


Szeretném elkezdeni a 60 napos léböjt kúrát, ehhez keresek vállalkozó kedvű társakat.


Ami engem nagyon inspirált,hogy elkezdjem:

[link]


Másfél óra, de érdemes rá áldozni ennyit az életedből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook