Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Joci baba születése fórum

Joci baba születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Joci baba születése

1 2
51. zseby-beby (válaszként erre: 50. - 1e8f358d6a)
2009. szept. 4. 16:00
Félre értettél, nem azt mondom hogy bagozz nyugodtan hisz úgyis mind1.Nem, ne csináld nem jó dolog ártalmas stb. stb...Én sem pártolom túlzottan és én sem vagyok rá büszke.Ha visszafordíthatnám az időt , így hogy tudom hogy igaza volt a sok embernek aki papolt nekem hogy ne csináld biztos hallgatnék rájuk.De nem tehetem...sokmindent másképp csinálnék a mai ( eszemmel?) de a múlton változtatni sajnos nem tudok.Neked is szép napot
50. 1e8f358d6a (válaszként erre: 41. - Zseby-beby)
2009. szept. 1. 20:10

aki annyit nem tud megtenni, hogy letegye a cigarettát legalább a terhesség alatt, az ne szüljön... A cigeretta amúgy is ártalmas, hát még ha egy kis életet is mérgezel vele!

És elég hülye felfogás az, hogy még az egészségesen élőknek is születhet beteg gyereke...


Akkor ennyi erővel minden kismama nyugodtan füstölögjön, úgysem árt vele. Ráadásul Jocika előtt már volt egy vetélésed is.

Én komolyan nem tudom megérteni az ilyen gondolkodást. De inkább hagyjuk is.


Szép estét!

49. zseby-beby (válaszként erre: 25. - Ildenc)
2009. szept. 1. 15:56
Ezt nem találom viccesnek, egyik sem, se nem lett lefizetve, sem megfenyegetve, messze állok ezektől.Csak pusztán beszélgetett vele.
48. zseby-beby (válaszként erre: 26. - Medina07)
2009. szept. 1. 15:55
Gratulálok a gyerekhez és ahhoz is hogy ennyire erős vagy.Én sajnos nem, az életem nem volt olyan fényes hogy pozitivan és okosan álljak a dolgok elé.
47. zseby-beby (válaszként erre: 35. - Diandra)
2009. szept. 1. 15:51
Sosem mondtam hogy nem jogos a lecseszés.Csinálhattam volna másképp.De őszintén megvallva nem volt hozzá elég lelkierőm, mostmár nem tudok rajta változtatni, annyit tehetek hogy megpróbálom a lehető legtöbbet és legjobbat előteremteni a kisfiamnak.
46. zseby-beby (válaszként erre: 4. - Macsusz77)
2009. szept. 1. 15:49

Először is köszönöm.

Mint már leírtam az első baba után úgy gondoltam hiába töröm magam, ha nem akar velünk maradni elmegy :(

45. zseby-beby (válaszként erre: 3. - 1f9774333a)
2009. szept. 1. 15:47
Köszi szépen :)
44. zseby-beby (válaszként erre: 2. - 42af71f255)
2009. szept. 1. 15:47
köszönöm :)
43. zseby-beby (válaszként erre: 16. - Körömvirág)
2009. szept. 1. 15:47
Ez bölcs döntés...ha valakit nem ismersz igazán ne alkoss róla véleményt.Azért köszi hogy őszíntén hozzászóltál:) negatív és pozitív véleményeket is szívesen fogadok
42. zseby-beby (válaszként erre: 15. - 6d7bc4531d)
2009. szept. 1. 15:45
Nem a magam védelmére..de hozzátenném láttam már 40 éves anyát aki elszégyelhette volna magát és 15 évest akit sokan példának tekjinthettek volna.
41. zseby-beby (válaszként erre: 13. - 1e8f358d6a)
2009. szept. 1. 15:44
Ebben igazad van, lehetett volna..de ahogy már leírtam hogy lehet az hogy drogos dohányos italom kismamának makk egészséges babája születik és egy teljesen normális életet élő egészséges párnak beteg vagy halott? persze..a szerencse és a szerencsétlenség, szerintem nem csak ezen múlik
40. zseby-beby (válaszként erre: 12. - Ibi75)
2009. szept. 1. 15:42

Köszönöm a gratulációt neked is.

Az első babánál nem igen cigiztem szedtem a vitaminokat egészségesen ettem vigyáztam magamra a baba mégis elment.Olyan szintű félelem volt bennem az egész terhességem alatt hogy arra jutottam ha a baba megint el akar menni az elfog ugy mint a másik ha nem akkor bármit teszek velünk marad.Ez lehet baromság én így láttam :S

39. zseby-beby (válaszként erre: 11. - Kicsitücsi)
2009. szept. 1. 15:40

Köszönöm szépen.

Szívből kívánom neked hogy hamarosan 2 csíkot láss a teszten.Igazán jó anya leszel és megérdemled a kicsit.Sok szerencsét és köszi még 1x

38. zseby-beby (válaszként erre: 10. - OlíviaAnna)
2009. szept. 1. 15:37

Köszönöm.

Mint utóbb kiderült a lepényem teljesen egészséges és normális volt...a kistermet hát igazából énsem vagyok túl nagy darab :)

37. zseby-beby (válaszként erre: 8. - 3a92f8d690)
2009. szept. 1. 15:36
Igazán sajnálom a babádat, de hozzáteszem hogy nem mindent a cigire kell fogni.Tény hogy nem egészséges, na de akkor tedd fel a kérdést te miért vesztetted el a babát? Egészséges életmód mellett...Még egyszer részvétem
36. zseby-beby (válaszként erre: 6. - Mamuci)
2009. szept. 1. 15:34

Igen T. bányán szültem :)

Köszönöm a gratulációt :)

2009. aug. 23. 01:34
A dohányzás okozta "károk" főleg később jelentkeznek...a babád mérete is a dohányos mamákra jellemzően viszonylag kicsi. Az ijesztegetések nem voltak alaptalanok. Ettől függetlenül sok boldogságot a kicsi fiúhoz.
2009. aug. 22. 14:42
A cikk irója örülhet, hogy egészséges babája született (reméljük késöbbiekben sem lesz vele gond). Az én véleményem pedig csak annyi, ha már valaki úgy dönt, hogy babát vállal az felelösséget is vállal. Az pedig a minimum, hogy ha már ilyen gondok is adódnak amiket olvastam a történetben, le kell tenni azt a cigit, ha másért nem hát a babánk érdekében. Ez a minimum.
2009. aug. 19. 16:10
Kedves Crystall! Ha figyelmesen olvastál volna, akkor talán feltűnik , hogy nem általánosságban a fiatalokról beszéltem. Ebben az estben viszont én a felelőtlenséget ebben látom. Ez az én véleményem és nem hozzád, hanem a cikk írójához.
2009. aug. 18. 22:12
Ha annyira vártad, akkor miért dohányoztál? Nem felelősségteljes anya! Egy anya, ha már készül a terhességre abba kell, hogy hagyja a dohányzást. Remélem tanulsz a terhesség alatt átélt gondokból és csak úgy mersz újra babát vállalni. Nem magaddal szúrsz ki, hanem a gyermekeddel!!
2009. aug. 18. 21:17
-zöldséget
30. Crystall (válaszként erre: 15. - 6d7bc4531d)
2009. aug. 18. 21:16
Én is fiatalon szültem, alig a 19.szülinapom után, mégis egészségesen éltem csak a baba számitott, hogy ö mindent megkapjon. Egyedül a vitamint nem birtam szedni (1x vettem be egy felet) mert attól rosszul lettem, helyette rengeteg gyümölcsöt-zöldéset ettem, sokat sétáltam és 4150 grammal született a kisfiam. Ez nem a fiatalság ez a felelötlenség szerintem, sajnos:-(
2009. aug. 18. 19:34
Szerintem nem bántotta senki
2009. aug. 18. 19:10

Ahhoz, hogy terhesen dohányzik valaki teljesen kiakaszt. Ha már magát mérgezi valaki tegye, de az a baba nem tehet semmiről, főleg arról hogy ilyen anyja van. Utálom az ilyet.


Barbika25-öt nem kell bántani igaza van teljesen.

27. ice kuszi (válaszként erre: 23. - Tenkne_helga)
2009. aug. 18. 15:53

Bizony, pontosan ezt akartam írni én is! A legtöbb esetben csak óvodás-, iskoláskorban derülnek ki olyan problémák, amik a terhesség alatti dohányzásra vezethetők vissza!!!

Sok szépet én sem tudok írni neked, számomra nincs elszomorítóbb látvány egy dohányzó kismamánál!

Remélem a második babánál már okosabb leszel!

2009. aug. 18. 14:17

Gratulálok a babához, sajnálom a rossz orvosi hozzáállást... Beleéltem magam és tényleg szörnyű lehetett.

Viszont a dohányzás:

Mi amikor eldöntöttük hogy babát akarunk, egy évvel a próbálkozás előtt egyik-napról a másikra leraktam a cigit és a fogamzásgátlót is, egészséges ételeket ettem, sportoltam, tisztítottam a szervezetemet az én is babámnak.

Semmi gondom nem volt terhesség alatt, néha émelyegtem, kicsit sok volt a savam, de ennyi....

Nagyon oda kell figyelni, ilyenkor már nem csak te vagy..

Remélem, hogy a 2. babánál már okosabb leszel...

Sok sikert és boldogságot kívánok nektek!!!

25. Ildenc
2009. aug. 18. 13:31

A cikkben ezt írtad, hogy: "(anyósom küldött egy ismerőst a dokihoz, hogy talán kicsit segítőkészebb lesz tőle).

Mit kell ez alatt tudni? Pénzt adott neki, vagy kést szegezett a torkának?

24. Ildenc
2009. aug. 18. 13:27

Szió!


Édes a babád! Remélem, hogy egészséges környezetben fog nevelkedni és a cigifüst messzire elkerüli.

Szegény szívott eleget belőle a méhedben.

Ugye már nem dohányzol?!

2009. aug. 18. 12:41
Gratulálok a gyönyörű babátokhoz!Örülök,hogy egészségesen született,de ha egész terhesség alatt dohányoztál,sajnos ez károsodást okozhatott a babának,ami csak késöbb derül ki,hogy okozott és mekkorát!Kívánom,hogy egészségben és sok szeretetben nőjjön fel!
2009. aug. 17. 14:56

A fiatal kor nem mentség arra -hogy bár tudtában vagy- mégis folymatosan olyat teszel, amilvel a babádnak árthatsz. Ismerek nagyon fiatal és feleősségteljes anyukákat, de sajnos Te nem hiszem, hogy ezek közé tartozol a leírtak alapján.

Kívánom Neked, hogy minél előbb felnőj ahhoz a gyönyörű, de nem könnyű feladathoz amit egy gyermek nevelése jelent.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook