Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó minőségű terhes vitaminok fórum

Jó minőségű terhes vitaminok (beszélgetős fórum)


2015. máj. 15. 13:30
Én most kb egy hete szedem. Eddig nagyon jó.
2015. máj. 12. 09:28
Én mondjuk a terhességem alatt 20 kg-val lettem nehezebb, de ennek nagy része víz volt, amint hazaértem a kórházból, már 9 kg-val kevesebb voltam, utána pedig hetek alatt lement a maradék 11 kg is, és míg kizárólag anyatejes volt a fiam, bármennyit ettem, csak fogytam tovább, ezért jó is, hogy volt egy pici tartalék, mintha tudta volna a testem, hogy szüksége lesz rá.
2015. máj. 12. 08:54

Szia!

Én is a PerfectP-t szedtem a New Chaptertől, hol 1, hol 2 szemet, és nem híztam tőle.

Mi azóta is a fermentált vitaminokat szedjük a gyerekekkel, ritkán betegek, és hamar átvészelik, én hiszek benne, hogy jobb a felszívódásuk és természetesek.

6. e92edf4555 (válaszként erre: 5. - E92edf4555)
2015. máj. 11. 18:54
vagy inkabb ugy fogalmaznek,hogy nem vettem eszre,hogy sokkal tobb lennek miatta,mint altalaban egy terhes no ..6 kilot hiztam leszamitva van mar ebbol a gyermek sulya stb. Ja ,es mindent megettem,ami szem -szajnak ingere.
2015. máj. 11. 18:52
Elevitet szedj szerintem,nem hizol tole.En sem hiztam.
2015. máj. 11. 12:52
Igen, a hízás alkatfüggő, én 20. hete várandós vagyok, és így híztam eddig másfél kilót, pedig terhesvitamint és multivitamint is szedek.
3. algea (válaszként erre: 1. - Vorosmanoka)
2015. máj. 11. 11:56

Ez egy többszörösen fermentált készítmény, iszonyatosan drága, állítólag a fermentálás miatt könnyebben tolerálható, és jobb a felszívódása, tehát elvileg nem gond, hogy valamiből kevesebb van benne, mint pl. az Elevitben. De nem fogsz tőle hízni, ez biztos. Én egyébként a Gravidától sem híztam, és soha egyetlen multivitamintól sem.


Ha komolyan veszed ezt a dolgot, akkor előbb egy teljes vérképet csináltatsz a háziorvossal, akár a várandósság alatti legfontosabb nyomelemekre is kitérően, plusz D-vit. szintet nézetsz, és a laboreredmények kiértékelése után választod ki azt a vitamint, ami a te esetleges hiányállapotaidra a legjobb, vagy külön-külön szeded azt, ami neked kell.


Folsavból fontos, hogy már a fogantatáskor elegendő legyen a szervezetedben, tehát két-három hónappal előbb már lehet kezdeni, de ugyanez igaz a magnéziumra, kalciumra, vasra is. Biztos van más is, ezért kell az orvos.


Más meg nem szed semmit, és az is jó döntés lehet:)

2015. máj. 11. 11:00
Arra készülj fel, hogy felszedsz tőle jó pár kilót. Én orvosokkal, gyógyszerészekkel és más (ex)egészségügyi dolgozókkal dolgozom együtt, de egyikük sem ajánlja a terhesvitamint. Inkább kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy mit tart feltétlenül szükségesnek és csináltass egy vérképet, az úgysem árt.
2015. máj. 11. 10:48
Az az igazság, első sorban még nem szeretnénk babát, de találtam egy jó kis multivitamint várandósoknak, New Chapter-től. Azt olvastam, as sem baj, ha már jóval előtte elkezdi valaki szedni, hogy a szervezetét felkészítse a terhességre. Ismeri ezt a vitamint valaki? Mik a tapasztalatok. Egyelőre nekem csak a szervezetem rendberakása a fő opció, és csak egy kapszulát eszek minden nap.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook