Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » (Lenkei) vitaminok szedése terhesség alatt fórum

(Lenkei) vitaminok szedése terhesség alatt (beszélgetős fórum)


2018. jan. 24. 10:07
Èn rendszeresen szedek lenkeit. Soha semmi bajom nem volt töle egyébként. Csak pozitív hatást éreztem.Azért kíváncsi voltam mások tapasztalatára. Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 23. 09:08
Szerintem nyugodtan szedj vitamint ha úgy érzed segít! Ártani ritkán szokott ha a veséd rendben van. Ha aggódsz kérd ki orvos tanácsát. Szerintem azért számít mert erősíti a szervezeted. Maximum a pénztárcát bánja. Én összevissza szoktam szedni, mikor melyiket. Úgy gondolom, fontosabb lenne h minőségi ételt válassz, de ez hányós időszakban nem mindig kivitelezhető.
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2018. jan. 19. 06:56
Nem beszélve arról, hogy terhesvitamint elsősorban a terhesség előtt kellene szedni. Pl. amikor az ember lánya megtudja, hogy terhes, már hiába szedi a folsavat, addigra már befejeződött az idegcsőzáródás.
2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - 24049cd40b)
2018. jan. 19. 06:50
Én nem szedtem lenkei vitamint soha, de nem is kezdenék bele ilyen dologba terhesség alatt, ha előtte nem volt hozzászokva a szervezetem. Miután a férjem elkezdte szedni, kétszer egymás után komoly torokgyulladása lett. Lehet, hogy nincs összefüggés, de ki tudja.
2018. jan. 18. 09:10

Sziasztok!


èrdekelne, hogy szedett-e valaki vitaminokat a "normál" terhesvitaminok mennyiségén túl plusz vitaminokat, vagy esetleg lenkei vitaminokat, vagy pl. króm pikolinátot a terhessége alatt; ha igen, mik a tapasztalatok.


Elöre is köszönöm a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook