Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jó lagzi. fórum

Jó lagzi. (beszélgetős fórum)

15. Magton
2009. aug. 11. 15:15
Mi a fontos egy jó lagziban? - ahányan vagyunk, mindenkinek más és más. Van, akinek a sok, van akinek a jó "kaja". Van akinek a sok, van akinek a jó "pija". Van akinek a csajok, Van akinek a zene és tánc, a mulatáság. De azt hiszem leginkább az, amit radica947 is írt a Hangulat és az ifjú pár nagy alkalma és boldogsága. Azaz, ha jó lagzit akarunk induljunk ki abból, kikek hívtunk meg, kik lesznek jelen és szabjuk rájuk az egészet, ha nem boldogulunk kérjünk segítséget, ebben is vannak szakemberek: szervezők, zenekarok, vőfélyek, vendéglátók...
2008. júl. 3. 22:47
szabálás és tánc
13. spinneli (válaszként erre: 10. - 043ca780cd)
2008. júl. 2. 23:08

hátén a vőfélyektől biztosan sikítófrászt kapnék, ami nekem fontos a társaság és a zene, oké a kaja se legyen bűnrossz, de szerintem alapvetően nem igyenzaba miatt mennek el az emberk...vagy legalábbis én nem azért mennék.

:)

2008. júl. 2. 22:11
Azt hiszem én vagyok a kivétel,aki útálja a nagy lagzikat mert akárhány "paraszt" lakodalomban voltam eddig,mindig megtalált magának egy részeg akit egész idő alatt nem tudtam levakarni magamról.Viszont a kis lakodalmak mindig bejöttek azokon nagyon jókat mulattam.
2008. júl. 2. 21:52
Jó lenne minden héten lagziba menni.
2008. júl. 2. 17:13
A jó lakodalomhoz fontos a finom étel és ital, de szerintem a legfontosabb, hogy legyen jó a társaság, legyen egy jó vőfély és igazi buli reggelig.
2008. júl. 2. 05:18
Sajnos én nagyon szeretek lagziban jól bekajázni.A sok tánchoz kell az energia.
2008. júl. 1. 15:21

elírtam: nem amin voltak, hanem amin voltam:D

Csak hogy nehogy valaki belekössön.:)

2008. júl. 1. 15:20
Hú, én is megkívántam egy pár dolgot a menüből...jó, hogy van aki ennyi pénzt rá tud szánni az esküvőre. Bár tényleg nemcsak ez a fontos, unokatesóméknál nem volt ennyi fogás, de nagyon jó kis lagzi volt! Az eddigi legjobb, amin voltak! Most hétvégén is megyek egyre, remélem az is jól fog sikerülni!:D Lehet irigykedni!:P
6. badonyimariaeva (válaszként erre: 4. - 19feb52842)
2008. júl. 1. 14:11

Nem semmi!

Egy jó lagziba én is elmennék már,de nem csak a kaja miatt,bár az is fontos!

2008. júl. 1. 14:08
Ennyi kaját egy ember kb. 3 hét alatt tud végigenni, egyébként is szerintem nem ez a fontosabb, hanem a hangulat, és az ifjú pár boldogsága
4. 19feb52842 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. jún. 24. 22:36

FALATKÁK:pogácsa,füstölt nyelves,fasírtos, somkás-ananászos,kesudió,mogyoró, csokoládék,cukorkák,bon-bonok.

GYÜMÖCSASZTAL:

cseresznye,per,kiwi,sárgadinnye,aszalt gyümölcsök,ananász,szőlő,datolya,

VACSORA:

Orjaleves,kapros és szabolcsikáposzta,báránysült,libamell fokhagymásan,libamáj zsírjában,aszaltszilvás pulykamell,sült tarja gombával,sajttal gazdagítva,rántott gomba,rántott karfiol,

KÖRETEK:

krokett,püré,fűszeres rízs,tavaszi zöldség köret,

SALÁTÁK_

görög saláta savanyított saláta,csípős saláta, pezsgős-párolt káposzta,

DESSZERT KÍNÁLAT:

somlói galudska,málnás rízstorta,zserbó,mézeskrémes,püspökkenyér,mennyaszonyi torta,

ÉJFÉLI KÍNÁLAT:

marhapörkölt,borjúpaprikás,gombás zöldséges csirkepörkölt,sztapacska,turóval,tejfölell,szalonna tepertővel,svédgomba,olaszspagetti

SALÁTÁK:

Saláta,francia saláta,cézár és károlyi saláta,

HÚSOS TÁLAK:

cigánypecsenye,csülök páva módra,töltött anygyalszelet,apa sikere,gordon blue,baconbe tekert sült csírkemáj,fasírtgolyók,rántott velő,király szelet,primadonna máj, tatár beafstaek,stb.

3. 19feb52842 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. jún. 24. 22:19
Nekem fontos, hogy jó legyen az étel és sok legyen belőle.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - 19feb52842)
2008. jún. 23. 21:10

na mesélj.

:)

bár gondolom nemcsak ettől jó a lagzi.

2008. jún. 23. 20:55
Június 14-én királyi esküvőn voltam.Ha leírnám a teljes ételmenűt, szerintem sokan elájulnának.Én kb. 2 kiló húst ettem meg összesen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook