Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó fodrász Budapesten? fórum

Jó fodrász Budapesten? (beszélgetős fórum)


8. b9e097a9f6 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. jún. 8. 14:12
Egyszer voltam mesterfodrásznál. Ombre szőkítést kértem, de egy nagyon ritka melírozást kaptam. Azt mondta, hogy nem merte rendesen kiszőkíteni a hajamat, mert szerinte olyan kis vékony és selymes, hogy nagyon elroncsolódott volna. 19000 forintot hagytam ott. Ennek már 9-10 éve. Akkor még nem voltak ilyen magas árak, így ez drágának számított. Maga a technika szép lett, de nem ezt kértem. Alig lehetett látni, hogy szőkítve lett valami a hajamon. Inkább mondta volna azt, hogy nem vállal el. Ezt követően már magamnak kezdtem szőkíteni. Évekig hidrogénszőke voltam, a saját kezem által. Nemrég hagytam fel vele, mert változást akartam, és most már csak az alja szőke. A hajam tökéletesen érzi magát. A fodrászos incidens óta a vállig érő hosszúságból a derekamig nőtt, egészséges.
2023. jún. 8. 08:08

Jó fodrász? 😬🤣🤣

Sztem olyan nincs.

6. michelle.r (válaszként erre: 3. - Simple)
2023. jún. 7. 23:33
Évek óta a Kriszta vágja a hajam, én is elégedett vagyok velük. Nem egy egyszerű eset, voltak súrlódásaink, mert amit akartam, nem csinálta meg. Azt mondta, menjek máshoz, de az nem fog megtörténni, hogy elmesélem bárkinek, hogy azt a Fátrai Kriszta csinálta. Beadtam a derekam, és nagyon nem bántam meg.
5. Channa* (válaszként erre: 3. - Simple)
2023. jún. 7. 21:42

Rövid hajat ők sem tudnak.


A rövid bob az nem az.

4. Bichi (válaszként erre: 3. - Simple)
2023. jún. 7. 21:20
Én pl. nagyot csalódtam benne, pedig maga Fátrai csinálta anno. Azért is mentem hozzá, mert azt írta magáról, hogy amit ő nem tud megcsinálni, az más sem. Hát én egy sötétebb vöröses szőkéből akartam igazi szőkét, és konkrétan úgy jöttem ki tőle nem kevés pénz otthagyása után, hogy szinte semennyivel nem volt a hajam világosabb, és azt mondta, hogy tönkremene a hajam, ha tovább világosítaná. Ekkor mentem el egy még csak nem is mesterfodrász fiatal lányhoz, és láss csodát, pár óra alatt a kívánt hajszínnel jöttem el tőle...
3. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 20:18

Fátrai szalont ajánlom. Bármelyik ott dolgozó fodrászhoz mész, garantáltan helyre tudja hozni az elrontott hajad. Nekem ott vágták le életemben először úgy a hajam, ahogy mindig is szerettem volna. Ilyen profizmussal még sosem találkoztam korábban, pedig millió fodrászatban megfordultam, de mindig máshova mentem, sosem tértem vissza ugyanoda. Viszont itt leragadtam végre, ide járok már 3 éve.


[link]


Nézd meg a munkáikat, sűrűn töltenek fel képeket.

2023. jún. 7. 19:58
Olyan nem létezik!
2023. jún. 7. 19:47

Sziasztok!


Tudtok ajánlani megbízható jó fodrászt Budapesten? Már szinte tönkre van téve a hajam, szőke csíkokat szerettem volna tetetni bele de már teljesen le van égetve és sárga (tudom barnából nehéz szőkét de azért ennyire?) Már egy csomó pénzt otthagytam és sz@r az eredmény.

Olvastam a Wings beauty fodrászatról hogy ott rendbe tudnak hozni tönkretett hajakat is. Esetleg ott volt már valaki?


Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook