Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek jó fodrászatot Budapesten? fórum

Ismertek jó fodrászatot Budapesten? (tudásbázis kérdés)


12. Szuszmusz (válaszként erre: 8. - Bowie)
2015. dec. 1. 16:56
Nincs véletlenül kép a hajadról? :) Vinném a még meg nem lelt fodrásznak mutogatni.
11. Szuszmusz (válaszként erre: 9. - Bowie)
2015. dec. 1. 16:55
Az nem elég sajna, előfordult, de egyiknek sem pesti a fodrásza, vagy ha igen, teljesen más minőségű a haja. Volt hogy leállítottam valakit, sőt a kolleganőmnek is jó a haja, de Tolnában vágat :) :)
10. Szuszmusz (válaszként erre: 7. - 3b097083af)
2015. dec. 1. 16:53

Ne légyszi, akkor újra leírom: Érdekes módon a barátnőm, aki szintén fodrász csak már külföldön van, le tudta állati jól vágni!!!

Évekig vágta, és mindig alkalmas volt rá a hajam, ezért keresem azt a fodrászt, aki érti, mit kell csinálni...

2015. dec. 1. 15:51
Esetleg, ha látsz ilyet az utcán, szólítsd le, hogy ki a fodrásza. :D
2015. dec. 1. 15:50

Enyém is vékonyszálú, szuper kleós hajat lehet vágni belőle, nekem is az van és nagyon szeretem. :)

Annyi, hogy az alsóbb részeket megszedi picit (nem tudom, hogy a helyes kifejezés), és ettől dúsabbnak hat.

De én nem pesten vagyok, így ajánlani sem tudok.

7. 3b097083af (válaszként erre: 6. - Szuszmusz)
2015. dec. 1. 14:05
Hiaba szeretnel ilyet, ha a hajad nem alkalmas ra!
2015. dec. 1. 12:21
Nem értem, miért kell a címet megváltoztatni. Nem jó fodrászt keresek, hanem olyat, aki bubit vagy kleopátrát tud vágni. Jó fodrászok között is van, aki valamiért ezt a fazont képtelen jól megcsinálni. Tehát kleo és bubi :)
5. Szuszmusz (válaszként erre: 4. - Csgybzs)
2015. dec. 1. 12:12

:)

Olyan fazont keresek, amit még varkocsba lehet fogni, tehát nem rövidet, hanem kleopátrát vagy bubit, és pont ez volt a gond, hogy ezt a fazont nem tudták normálisan levágni. Vagy rövid lett, vagy fazon nélküli. 3 éve próbálok lelkiismeretes fodrászt találni. Érdekes módon a barátnőm, aki szintén fodrász csak már külföldön van, le tudta állati jól vágni, azóta meg csak azt hallgatom, hogy túl vékonyszálú, le fog lapulni...előtte miért volt jó, amig profi vágta? :)

4. csgybzs (válaszként erre: 3. - Szuszmusz)
2015. dec. 1. 12:09

Inkább arra értettem, hogy nagyok sok féle rövid frizurát tud vágni, ezért bátran ajánlja mindenkinek a különböző típusokat.


Én is utáltam a fodrász mizériát, remélem találsz egy számodra megfelelőt!

2015. dec. 1. 12:07
Köszi! Nem is azzal van a gond, hogy erőltetik a hosszú hajat, hanem pont azzal volt mostanában, hogy levágták mert azt erőltették és a végeredmény kiábrándító, fazon semmi, csak rövidebb haj...
2015. dec. 1. 11:56

Kérlek írjatok, ha tudtok valóban fazont vágni képes fodrászt Budapesten, aki tud mit kezdeni a nagyon vékony szálú hajjal és nem lapul le már másnaptól a frizura. Az a tapasztalatom, hogy vágnak valamit, majdcsak lesz valami alapon, de igazi brutál jó fazont vágó fodrászt nem találtam. Aki régen volt, már nincs itthon, de azóta sem tudta senki levágni. Másnapra már ugyanúgy nézett ki, semmi fazon, csak rövidebb és kész...

Több ismerősömnek isteni jól levágják, de nem azon a településen élnek mint én, ezért nem tudok a fodrászukhoz járni.

2015. dec. 1. 11:53
Kleopátra, bubi frizura vékony szálú hajra fodrász?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook