Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jó éjszakát tápszerek- tényleg jó vagy reklám fogás? Mitől több mint a sima- merthogy duplája az ára. Kinek melyik vált be? fórum

Jó éjszakát tápszerek- tényleg jó vagy reklám fogás? Mitől több mint a sima- merthogy duplája az ára. Kinek melyik vált be? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 7. 11:51
szerintem a sima tápszer besűrítve rizs- vagy gabonapehellyel ugyanezt tudja. az én lányom azt kapja vacsira.
2010. jan. 7. 11:50

Igaz mi nem tápszerezünk, de van ilyen jóéjt tejpépben is. Azt próbáltuk, de nem vettem észre hogy jobban jóllakott volna tőle mint a simától. Ugyan úgy felkelt éjjel szopizni mint mikor sima tejpépet kapott.

Szerintem reklámfogás, max. csak sűrübb és jobban eltelíti a pocakját, de ugyan úgy éhes lesz pár óra múlva.

2010. jan. 7. 11:48

Nekünk bevált... Bár előtte sem volt túl rossz alvó a fiam.

Előtte kb. este 9-től reggel 4-5ig aludt.

Most hogy este fél adag jó éjszakát tejpépet kapja és utána fél adag tápszert, reggel 6-7ig alszik..

10. gatto4 (válaszként erre: 6. - 35491a860f)
2010. jan. 7. 11:36
Bár nagy tapasztalatom nincs, de szerintem is csak reklámfogás, a dokinéni nekünk sem ajánlott semmi ilyesmit!
2010. jan. 7. 11:35
Nagyon nehezen tudom elaltatni- gondoltam hátha nem lakik elég jól.
2010. jan. 7. 11:32

Szia!

az én fiam ette.Jobban jól lakott tőle.Mi a Mi...bét ettük.Tényleg jobb és sürübb volt.

2010. jan. 7. 11:30
Szió. Mi használtuk, ugyanúgy alszik a gyerek a simától, de a mildibé jó éjt tápszertől hasija fájt
2010. jan. 7. 11:30

Sziasztok!


Én épp 2 napja kérdeztem erről a gyermekorvosunkat. Nagyon jó és alapos orvos, és ő mondta azt nekem, hogy csak reklámfogás, mert bármelyik baba át tudja aludni az éjszakákat a "normál" tápszerektől is.


Sőt, alapvetően nem attól függ egy baba jóalvása, hogy mit adsz neki enni este, hanem attól, hogy egészséges-e, nem zavarja-e valami, pl: orrdugulás, orrfolyás, túlöltöztetés miatti izzadás, vagy épp fázik, vagy a hasa fáj, stb.


Az én 1 éves babám tegnap este rendes vacsit kapott és simán elaludt tőle.

5. barbi6 (válaszként erre: 2. - Szasz23X)
2010. jan. 7. 11:29
Én is így tudom:)
2010. jan. 7. 11:28

Szia!


Nekem a jó éjszakátoktól ugyanúgy alszik mint a simáktól:)

Nem érzek különbséget.

2010. jan. 7. 11:26

Azért duplája mert ezekre nincs TB támogatás!

Valamiben biztosan más!


Mindenesetre mi még ilyet nem használtunk!Majd ha nagyobb lesz lehet h kipróbáljuk valamelyiket!:)

2010. jan. 7. 11:26

Működési elv alapján, amit mi tanultunk róluk említés szintjén, nehezebben lebomló, tartalmasabb, mint a sima tápszer. Én ennyit tudok. És nem lesz éhes, nem ébred fel olyan hamar a baba.

Az, hogy ez mennyire hatásos a gyakorlatban, sajnos nem tudom megmondani...Remélem lesz anyuka, aki tud segíteni :)

2010. jan. 7. 11:25
Jó éjszakát tápszerek- tényleg jó vagy reklám fogás? Mitől több mint a sima- merthogy duplája az ára. Kinek melyik vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook