Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


54. freeancsa (válaszként erre: 52. - Klimpírozi)
2009. szept. 29. 22:19

Szia!

Kostolni kostoltam, de még nem rendeltem. Ha csak arra gondolok, hogy a gyomorkikészítő kávé helyett egy " gyümölcskoktélt iszok " és ez sem drágább mint napi 2-3 kávé.Kicsit narancsos és fanyarkás íze van, de nem rossz.

53. 4b6a2525df (válaszként erre: 51. - Freeancsa)
2009. szept. 29. 22:03
Mind a 26 tablettát elhagytad?
52. Klimpírozi (válaszként erre: 51. - Freeancsa)
2009. szept. 29. 22:01

Ez nagyszerű!!!

Az energiaitalt próbáltad már???

2009. szept. 29. 21:59

Sziasztok!

2009. augusztus közepén kezdtem el használni a tapaszt. Megszüntek az izületi és csont fájdalmaim. Nem dagadnak, püffednek a végtagjaim. Estére nem fáradok ki. Reggelente kipihenten ébredek. A súlyom egyre csökken, / 102 kg voltam / heti szinten 1- 1.5kg. Bőr allergiám volt, amire a bőrgyógyász azt monda, költözzek a pincébe, mert erre nincs gyógyszer!! A tarjagos fájó és viszkető kiütéseim megszüntek. A vérnyomásom nem ingadozik, megszüntek a szédüléseim. Ezáltal könnyeb az életvitelem és nem szedek rá gyógyszereket. / Napi 26 tabletta volt./

50. Klimpírozi (válaszként erre: 49. - Matica)
2009. szept. 29. 15:46

én sem kóstoltam, majd a következő etapban tartok egy próbát..a ragacs mindannyiunk bőrére maradandó szegéllyel tapad.. nekem a plecsni kiszippantotta és kiszárította a bőröm kissé..

tus alatt, arctisztító szivaccsal ledördzsölöm, a száraz részt testápolóval bekenem, és nem rémüldözöm, viszont nyugodtan és mélyen alszom..

49. Matica
2009. szept. 29. 15:31

Sziasztok!

Egy hónap utáni tapasztalat a páromnál, két lyuk a nadrágszíjon. A harmadik is ment volna, de akkor nem kényeslmes ha leül.Annyira örült neki,így belefér már a bőr nacijába, amiben motorozni szokott.


eszti003:

Nekem is kipirosodik tőle már a bőröm. Mivel érzékeny a bőröm, azt hittem azért. Ha leveszem, olyankor egy kis hűsítő zselével bekenem, akkor jó. Szerény véleményem szerint, a ragacs változhatott meg. Ha jól emlékszem, amikor elkezdtem használni, akkor csak a szélén volt vastagabb belül pedig csak nagyon vékony. Most pedig egyenletesen. Páran már nekem is anno panaszkodtak, hogy hamar leesik. Előszor én is így jártam, de letisztítottam arclemosóval és úgy nagyon jó volt. Még tusolásnál sem jött le. Most meg alig bírom levenni is. Epilálni is lehetne vele.:-)Szerintem ennyi csak az oka.



Az "energiaitalt" még nem kóstoltuk,de van már az ismerősök között akik használják. Testépítő barátunk azt mondta, hogy nem egyszerű, mert hozzászokott, hogy megissza az egészet és majd lesz valami, van hogy egy nap többet is. Ennél pedig csak picit kell inni, és jóval többet tud teljesíteni. Mármint az edzés alatt :-)Kicsit fanyar az íze a gyümölcskoktél miatt. Egyik ismerősünk csak higítva tudja meginni. A jövő hónapban mi is szeretnénk rendelni, mert mint írtam a párom kamionozik és sajnos még issza a taurinos, kukoricsszirupos vackokat. Bár mióta tapaszol jóval kevesebbet, de mégis.


Klimpírozi Te már kóstoltad?

2009. szept. 29. 14:32

Sziasztok!

Előfordult már valakinél, hogy a tapasz alatt apró kiütések keletkeztek a bőrön?

Nekem sajnos minden egyes tapasz helye meglátszik, ezért abba is hagytam a használatát, mert megijedtem.

Szerintetek???

47. Klimpírozi (válaszként erre: 45. - 4b6a2525df)
2009. szept. 28. 07:36

fokozott hatóerő mindegyik alkotóelemből, gondolom..a következő autoshipben

megrendelem..az energiaitalokat kóstoltátok már?

2009. szept. 28. 07:20
egy új, nagyobb méretű, még inkább ForsLean®, erőteljes új összetevőkkel: Griffonia Simplicifolia kivonat és Szárnyas Bab növény kivonat.
45. 4b6a2525df (válaszként erre: 44. - Klimpírozi)
2009. szept. 28. 06:58
milyen a plusz? Mit tud?
2009. szept. 27. 15:35

hahó tapasztók...

pisiltek bőszen, olvasom, magam is, és alszom, mint a mormota, békés vagyok, kevéssé éhes..a plus változatot valaki próbálta már, milyenek az energia italok?

43. Matica (válaszként erre: 42. - 4b6a2525df)
2009. szept. 23. 21:13
Szerintem biztos nem kell addig várnod. Nálam a második hét után, már nagyon szépen javult. Most egy hónap után már csak csúnyácska. Mondjuk biztatni is szoktam :-) mert a nyáron nem igazán mentem még usziba sem, annyira gázos volt. Ebből is látszik, mennyire nem vagyunk egyformák. Még krémeztem is anno pár kencével, de nekem nem volt jó. A "köpülős" az nagyon jó. A mézes masszázst is ajánlanám combin, az is vákumos csak kézzel. Én próbáltam magamnak, de jobban hasonlított a jóga extrém változatához, így nem kínoztam magam tovább. Hát igen, a hajlékonyságom sem a régi :-)
42. 4b6a2525df (válaszként erre: 41. - Matica)
2009. szept. 23. 20:53

Mivel csak narancsbőröm van:( igy azon még nem tudom lemérni, talán egy év múlva:)

A lányom viszont (aki 31 éves) most csináltatot valami köpülős-maszírozós narancsbőr elleni kúrát, elég jól sikerült, és adtam neki tapaszt, azt mondja, hogy tetszik neki. Még csak pár napja használja, pillanatnyilag azt tapasztalja, hogy rengetget kell pisilnie.

41. Matica
2009. szept. 23. 19:35

:-) hát kor ide vagy oda, nekem már régen nem volt ilyen a bőröm. Mindig kilógtam valahol :-)de legalább már elindult, hogy ne annyi helyen.

A narancsbőröd is kezd szebb lenni? Már ha van olyanod.

40. 4b6a2525df (válaszként erre: 39. - Matica)
2009. szept. 23. 19:06

Hát az én koromban már nemigen:)

Viszont simább és teltebb lett, mármint a bőrőm:)

39. Matica
2009. szept. 23. 18:54
Olyan kis pihe puha?
2009. szept. 22. 07:05
A bőröm lett "szebb"
37. lobo1 (válaszként erre: 36. - 4b6a2525df)
2009. szept. 21. 21:45
Majd oszd meg légyszi, hogy mit sikerült elérned a tapasszal. Köszi
2009. szept. 20. 18:33
Kezd használni a tapasz:)
35. Matica (válaszként erre: 33. - Gabriellaxp)
2009. szept. 16. 21:17

Igazat adok csorievanak, nem szabad a gyógyszereket elhagyni annak, főleg felügyelet nélkül, aki már szedi. Föleg ha ilyen kiugróan magas értékei vannak. Szerencsére van már nagyon sok orvos, aki a természetes gyógymódokat is felvette.

Gabriella, tudom milyen rossz lehet olyannak gyógyszereket szedni aki utálja. Saját tapsztalat, hogy egy évre lerobbantam úgy, hogy menni is csak nehezen tudtam még bottal is. Többet voltam kórházba mint itthon, de az orvosok nem tudtak mit kezdeni velem. A rengeteg gyógyszernek semmi hatása nem volt, nagyon nagy fájdalmaim voltak. Már ott tartottunk, hogy infuzióba kaptam a gyogyókat, de attól is rohamot kaptam. Így hazaengedtek azzal, hogy majd lesz valami. Ekkor lett elegem az egészből és kerestem a lehetőségeket, mert meg akartam gyógyúlni. Nem szép látvány egy 35 éves nő bottal a kezében, szerencsétlenkedve. Nagyon szégyeltem magam. Én a Reikiben találtam meg a gyógyulásom. Mivel nehezen tudtam eljárni a kezelésekre, így megtanultam és itthon is kezeltem magam. Már két éve gyógyult vagyok ahhoz képest, hogy az orvosok eltemettek. Azóta sem vettem gyógyszert magamhoz, bár az az egy év elintézte, hogy ne is vegyek , mert mindenre allergiás lettem. És ha beteg vagyok,jönnek a gyógynövények.

Nos ezt csak azért írtam le mert, mindenkinek más a szervezete, másként reagál egy egy készítményre, más hatásos. De érdemes próbálkozni. Nagyon sok terápia van már szerencsére.Én csak javasolni tudom, hogy keress meg egy természetgyógyászt, próbálj meg több lehetőséget is, biztosan találsz neked megfelelő terápiát. Javaslom, hogy olyat keress, amiben hiszel is, mert tapasztalatom szerint, az is nagyon sokat számít.

Az pedig, hogy a tapasz mennyire segítene neked sajnos nem tudom, ha gondolod próbáld ki egy havi adaggal. A Guarana és a forskohlii a népgyógyászat szerint segíthetnek, de hogy a te szervezetedre milyen hatással lesznek, azt senki nem mondhatja meg. Én mindenesetre sok szerencsét kívánok neked!

34. 4b6a2525df (válaszként erre: 33. - Gabriellaxp)
2009. szept. 16. 20:30

Az általad leirtak nem a vérnyomáscsökkentő gyógyszer következményei, hanem inkább ezek okozták a nagyon magas vérnyomást. Valószínű lelki háttere lehet.

Én a helyedben kineziológushoz mennék (ismerek egy nagyon jót)

Én kb 3 évvel ezelőtt jártam igy, de én akkor mentem nyugdíjba és a hirtelen leállás (a napi stressz megszünt) kihozott minden szerintem nem is létező:) betegséget. 3 hónapi kinlódás után a maszek dilidoki (mivel gyógyszert nem voltam hajlandó szedni) kinjában azt ajánlotta, hogy forduljak kineziológushoz. És bejött:)

A vérnyomásom úgy normalizálódott, hogy raktak rám 1 napra valami ketyerét, annak alapján irtak fel 3 féle gyógyszert. Ezután jött a kineziológus,majd még jópár "természetes gyógymód". Ma már csak 1 féle, és 1 szem vérnyomáscsökkentőt szedek, de azt hiszem, hogy ez már inkább valami védekezési ösztön, mivel a nagymamám és az édesanyám is agyvérzésben halt meg, jómagam pedig már 54 éves vagyok.

2009. szept. 16. 17:13

Sziasztok!

Egy hónapja szedem a vérnyomás csökkentőt, 230 -ra felszaladt nem tudom miért.

A gyógyszertől rosszul vagyok, kedvetlen, rémálmok, gyengeség, fáj a lábom, stb. Ez a második amit felírt de minden ugyan az. Utálom a gyógyszereket! Ezért keresek valami más természetes megoldást. A tapasz nem tudja annyira levinni mint a gyógyszer? Nagyon szeretnék újra a régi lenni, akinek nem a gyógyszerek határozzák meg a kedélyállapotát.

Még soha nem voltam természetgyógyásznál, szerintetek tud segíteni ebben?

32. 4b6a2525df (válaszként erre: 30. - Gabriellaxp)
2009. szept. 16. 11:39

Mint magas vérnyomásos, és a tapaszt másfél hónapja használó,valamelyest a természetgyógyászatban is jártas, azt tanácsolnám, hogy ha szedsz gyógyszert a magasvérnyomásra, akkor azt abba ne hagyd.

Ha komoly vérnyomás problémád van (többféle gyógyszert szedsz rá), akkor feltétlen beszéld meg az orvosoddal, hogy melyiket csdökkenthetnéd esetleg.

Amennyiben egyféle vérnyomáscsökkentőt szedsz és az használ is (tehát hónapok óta normál szinten tartja a vérnyomásod, akkor egy hónapos tapasz használat után esetleg felezheted a gyógyszered, de ezt is csak akkor, ha az egy hónap alatt "alacsonyabb" lett a vérnyomásod a gyógyszer mellett megszokotténál.

31. Matica (válaszként erre: 30. - Gabriellaxp)
2009. szept. 16. 02:34

Ebben még tapasztalatunk nem nagyon van, mert a páromnak jónéhány betegsége, pont az elhízás miatt jött elő. Amikor elkezdtük,akkor csináltattunk labort. Havonta min. 15000 Ft. csak a gyógyszer. Ezt az összeget, inkább félretennénk pl. nyaralásra. Nem tartom jó dolognak a gyógyszerek szedését, mert többet árt mint használ. Ez persze az én véleményem.

Nos visszatérve a vérnyomásra. Természetgyógyász ismerőseim elmondásai szerint, azok a gyógynövények amik a tapaszban vannak, segíthetnek a vérnyomás csökkentésében is. Én jobban hiszek a népgyógyászatban, ezért néztem jobban utána. Neked is ezt javaslom. A tapaszban van ForsLean ( Coleus forskohlii), Zöldtea kivonat, Guarana, Cosmoperine (Bioperine). Neten rá lehet keresni.

2009. szept. 15. 21:18

Szia! Köszi a beszámolót!

Még egy kérdés, valóban leviszi a magas vérnyomást? Te mit tapasztaltál?

29. Matica (válaszként erre: 1. - D3b579f735)
2009. szept. 15. 20:30

Kicsivel több, mint három hete használom a tapaszt, a párom kb két hete.

A párom kamionozik, így nincs sok lehetősége fogyizni. Én nem szedhetek bogyókat, mert ha valami nem odaillő van, akkor kijön rajtam. A többi betegségekről, mint magas vérnyomás, cukor, már ne is beszéljünk. Ezért kerestünk, olyan terméket, ami ha nem is olyan gyorsan, de egészségesen hat és biztonságos. Így kezdtük el használni a tapaszt. Ami elsőként elindult az a méregtelenítés, legelsőnek a pocakban. Nagyobb lett a folyadékigényünk. És sokkal több energiánk van. Mindketten már csak az íze miatt isszuk a kávét. Elötte napi 5-6 kávét is megittam. Nálam már jó pár centi lement, a bőröm is sokkal simább. Sajnos a narancsbőröm már irtózatos volt. Látványosan segített a tapasz. Nem azt mondom, hogy nincs narancsbőröm, de szerintem a következő hónapban már nem is fogok emlékezni rá. Mindketten kevesebb kajcsit veszünk magunkhoz, mert a kevesebb is elég. Sajna a nasi nálunk nagyon ment, főleg a csokika. Én már nem kívánom, de a páromnál ez nem maradt el. Nem azt mondom, hogy néha nem csúszna le egy kis édesség, de 98%-ban már csak a szemem kívánja, így meg sem veszem. Egyébként a tapasznak van egy erősebb változata is, abban van olyan összetevő, ami az édességről is leszoktat. Kilókról még nem számolhatok be, mert még nem mértem meg magam, három hét után még nincs értelme.

Párom nagyon fejfájós, útjai során naponta több fronton is átmennek. Mióta a tapaszt használja, kevésbé veszi észre ezt, kevesebbszer kell gyógyszert bevennie. Nálam a menstruációs görcsökben segített sokat. Mivel én érzékenyebb vagyok, ezért jobban oda kell figyelnem a folyadékbevitelre. Volt, hogy egy- két nap csak keveset ittam. A bőröm olyan pattanásos lett, mint még soha. A méreganyag így távozott, volna. Azóta jobban figyelek.

Mi végigcsináljuk a három hónapot, mert nekünk működik. Nekünk elsősorban nem a kilók számítanak, hanem a centik, mert ez azt jelenti, belül már elindult valami. Mindenkinek a szervezete másképpen reagál egy –egy termékre. Ha lassabban indulnak el a folyamatok, az nem a tapasz hibája, az évek alatt felszedett kilókat, mérgeket nem lehet, egy vagy két nap alatt leadni. Csak sok sikert tudok kívánni azoknak, akik kipróbálják!!!

28. Kása (válaszként erre: 27. - 0df2214072)
2009. szept. 8. 21:50

A nyirokutakat, illetve nyirokcsomókat szokták "térképen" ábrázolni. Ezalatt egy emberi alak rajzát értem. Biztos találsz ilyet valahol a neten. Egyébként nyirokcsomók vannak a hajlatokban (pl. hónalj vagy a lágyéknál) de van a fül mögött is. A meridiánokat szintén ilyen térképeken szokták ábrázolni. Én ilyet nem találtam a neten. Egy masszőr segített, tőle kaptam meg papíron. Próbáld meg te is masszőrtől, természetgyógyásztól beszerezni. De azért egy-két pontot leírok - nagyon sok van.

Például a gyomorvezetéknek van egy pontja a térdkalács alatt, és van egy a térdkalács felett is. A vastagbélvezetéknek egy része - ami a tapasz szempontjából érdekes lehet - a mutatóujjat köti össze a könyökhajlattal. Szerintem ezen a szakaszon bárhová ragasztahtod, mert ez a vékony zsírrétegnek is megfelel. A vesevezetéknek pl. van egy pontja a talpon. Ismerek olyat, aki a tapaszt ide ragasztotta. Azt mondja nem volt zavaró, nem is jött le a járástól. Ha ezekre a pontokra tesszük, szerintem a méregtelenítést segítheti még jobban. Erről a tapasz gyártója nem szól, ezt csak mi néhányan, akik foglalkozunk vele, gondoljuk így.

27. 0df2214072 (válaszként erre: 26. - Kása)
2009. szept. 8. 15:27
Ezeket a pontokat, amiket írtál, pontosan hol lehet megtalálni? Illetve mennyiben erősíti a tapasz hatását? Erről írj még légyszíves, mert érdekes!!!
26. Kása
2009. szept. 7. 08:20

Még egy kérdésem lenne. Elmondták neked, hová kell ragasztani a tapaszt? Én sokszor tapasztaltam, hogy nem tudják az emberek, hol a legjobb a tapasz helye.

Általánoságban azt mondják, hogy olyan bőrfelületre ragaszd, ami alatt vékony zsírréteg van, mint pl az alkar belső része, vagy a váll. Nem szokták mondani, de én a hatékonyság szempontjából fontosnak tartom, hogy ha lehet a nyirokutak/nyirokcsomók közelébe tegyük, mert ezzel is segítjük a méregtelenítést, illetve az egyes meridiánokra is hasznos lehet a tapaszt elhelyezni. A meridiánok közül is a vastagbél, a gyomor, a vese, a máj meridiánjait részesítsük előnyben. Ezeknek vannak pontjai az alkaron - kívül, belül egyaránt, de szóba jöhetnek a láb bizonyos pontjai is.

25. Kása (válaszként erre: 22. - Bebri)
2009. szept. 6. 19:45

Szia!

Szerintem a méregtelenítő hatás miatt ittál az elején többet, ez vitte ki belőled azt, amit ki kellett. Hogy miért csökkent a vízigényed, nem tudom, én sem tapasztalatam ilyet, de egyet értek csorievaval, igyál, legalább 2 litert naponta. A tapaszban lévő guarananak van egy kis vízhajtó hatása, úgyhogy már csak ezért is fontos, hogy igyál sokat. De a méregtelenítéshe is kell a víz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook