Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Járt valaki fodrász tanfolyamra az elmúlt időben? fórum

Járt valaki fodrász tanfolyamra az elmúlt időben? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 11. 22:36
tehetség kérdése...én sehol sem tanultam mégis a fél osztályét vágom melírozom festem..a mesterfodrászom meg is dícsért...:)minek 3 évig ha már most van érzékem?:)
2009. febr. 11. 21:50

Én nem hiszem, hog egy fodrásztanfolyam felér egy 3 éves szakmunkás- képzéssel. Azért van különbség 14 hónap és 3 év között. A brátnőm fodrász és ők 7 hónapig csak vágtak!!!! 1 hét gyakszi, 1 hét suli. Ez meg heti 1 alkalom? Viszonyítsunk már! Az iyen gyorstalpalós tanfolyamok meg sem közelítik a szakmunkásképzést.

EZZ A vélemyényem. ja, amúgy ahogy olvasom jó drága....

5. 319cd6978b (válaszként erre: 4. - 319cd6978b)
2009. febr. 11. 19:57
Pesten kívül még győrben indítanak de az pécstől elég messze van ha jól tévedek úgyhogy gondolom tárgytalan. De nem csak ez van, de én ezt néztem ki. Szakmunkásképző iskolák szoktak felnőtteknek nappali tagozatban tanítani ilyet, az is egy éves, vagy van három éves. Tehát sokféle. Meg lehet az elo-nál is tanulni de az nem ad szakmát csak megtanulod hogy mit hogy kell. Ezen kívül még szétnézhetsz hátha van külön Pécset ilyen iskola. A www.fodraszat.com on vannak iskolák, azt is megnézheted.
4. 319cd6978b (válaszként erre: 2. - 43d02447da)
2009. febr. 11. 19:55
Szija. ÉN is el akarok végezni egy ilyen tanfolyamot. Már utánajártam. Az alfa kapos zrt indít évente kétszer. A januári csoporthoz most még épp lehet csatlakozni. 14 hónapos, heti egyszer pénteken vagy szombaton az apáczai csere jános gimiben gyakorlati hely biztosítása nélkül 250 gyakorlati hellyel 350 ezer ft ésebben asszem benne van a 25000 ft os vizsgadíj is. Az eszközöket magadnak kell biztosítanod szóval az még plusz pénz de az megmarad és modelleket is a vizsgára te szerzel. A gyakorlati helyen meg a fodrász kuncsaftjain gyakorolsz felügyelettel. Ez akkreditált okj-s cucc és nemzetközileg elfogadott.
3. SF
2009. febr. 11. 19:44
Egyet tudok, piszok drága. A lányom iskolában tanulta volna, emiatt nem merte.
2009. febr. 11. 19:42
Szeretnék jövőre elvégezni egy fodrász tanfolyamot mert tehetséget látnak bennem és nekem is lenne kedvem hozzá. :) Vki tud esetleg jó sulit pécsen vagy mesélni hogy hogy működik ez az egész?
2009. febr. 11. 19:41
Járt valaki fodrász tanfolyamra az elmúlt időben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook