Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász tanfolyam fórum

Fodrász tanfolyam (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. jan. 2. 14:19

Sziasztok ! Debrecenben tudnátok ajánlani tanfolyamot? Keresgettem már, de szerintem az 500ezer Ft fölötti képzési ár egy kicsit elszállt..


Köszönöm előre is!

82. Anda39 (válaszként erre: 81. - Lilaeper)
2013. nov. 9. 13:36
Bár nem hozzám intézted a kérdést, annyit tudok, hogy amikor én jártam a suliba, voltak olyanok is (nem az én csoportomban), akiknek ingyenes volt, de ők a munkaügyi központon keresztül intézték. Tehát ott kell érdeklődnöd mindenképpen.
81. lilaeper (válaszként erre: 46. - Ecetke)
2013. nov. 9. 12:35

Sziasztok!


Szia ecetke!


Kérlek segíts nekem, információhiányban szenvedek :)

Jelenleg munkanélküli vagyok és örülnék ha államilag támogatott fodrász képzésre/iskolába/okjre be tudnék jutni. Ennek mi a menete? Hogyan fogjak hozzá? Nem vagyok így novemberben lekésve még semmiről? 28 éves vagyok és ez lenne az első képzésem. HELP! :)

2013. febr. 26. 10:35
Fontos, hogy magas legyen az óraszám, különben hogy tanulod meg a szakmát? Ez nem olyan, hogy leülsz és könyvből megtanulod. Corvin köz Iskolába jártam, a gyakorlat pedig nagyon magas óraszámú volt. Nem is értem hogy lehet megtanulni pár száz óra alatt..
79. Anda39 (válaszként erre: 78. - Panna23)
2012. okt. 31. 17:31
Valószínű, hogy ez az elméleti oktatásra vonatkozik, arra elég. Gyakorlatra már nem.
2012. aug. 25. 11:30

Sziasztok!

Szeptemberben megyek a Clips Art fodrász suliba.

Járt már oda valaki? Fontos lenne, sehol sem találok roluk se jot, se rosszat... Az első honapban csak egyszer egy héten kell bejárni a többiben pedig kétszer.. Elképzelni sem tudom, hogy lehet kitanulni egy szakmát heti egy-két alkalommal mindössze 12honap alatt!? További szép napot mindenkinek!

77. szipi1
2011. jún. 25. 08:35

Sziasztok!

Ha valaki nézi még ezt a topikot, tud ajánléani hajhosszabbítós taqnfolyamot jót? Olyat, ahol valóban megtanítanak minőségi munkára és segítenek abban, hol érdemes beszerezni az eszközöket, meg a póthajat.Köszi

2010. márc. 23. 21:23
az tuti nem mindegy, de pest nekem kozel van, vagyis... hat leginkabb pest szajaban lakok :) enis ezert akarom ezt csinalni, hogy olyat csinaljak, amit szeretek... igazan fontos :) szoval tavaly vizsgaztal, megkerdezhetem, h hol?
75. Anda39
2010. márc. 23. 12:43

Én tavaly vizsgáztam. Nagyon szeretem, de közel sem tudok annyit dolgozni, amennyit szeretnék. Mostanában mindenki ott spórol, ahol tud, és a szépségipar az a terület, amit tudnak nélkülözni az emberek - vagy legalábbis otthon kísérletezgetnek.

Még jó, hogy a férjem a családfenntartó, mert az én keresetemből éhenhalnánk. Ne érts félre, nem panasz, mert azt csinálhatom, amit imádok, de ez manapság nem az a szakma, amiből jól meg lehet élni. (biztos vannak kivételek, nem mindegy, hol laksz)

2010. márc. 23. 10:33

hali :)

fodrasztaon gondolkozok, van valaki meg igy ezzel? most nezgetem a tanfolyamokat

2010. febr. 17. 15:02
Sziasztok! Én nagyon szeretnék egyszer fodrász lenni, most még teljesen mást csinálok, de ez minden vágyam. Majd jövőre talán belevágok egy ilyen tanfolyamba. Amúgy nem hiszem, hogy nagyon tehetségtelen lennék, mert a casládban és a baráti körömben is én vágom sokmindenkinek a haját, és meg vannak vele elégedve :) Különben sok sikert mindenkinek aki belekezd!
2010. febr. 17. 14:19
És aki munka mellett szeretne odajárni az is lehetséges?? :)
71. staka
2010. febr. 17. 09:56
Nagyon szeretek oda járni!! Hétfő kivételével,mert akkor zárva van, megyek minden nap 9-14:30-ig,amúgy 16:00-ig van nyitva az üzlet (Váci),csak nekem mennem kell a kislányomért a suliba! Érdemes beiratkozni,mert sokat lehet tanulni,és nagyon jó fej mindenki!!!
2010. febr. 16. 22:51
Most olvasom, hogy Te már odajársz. Bocsi! Szóval milyen a suli?
69. Nikki44 (válaszként erre: 68. - Staka)
2010. febr. 16. 21:32
Jujj! Pont azt a sulit néztem Én is. :) Rácsekkolok. Te mikor kezded? Csak mert élménybeszámolót szeretnék kérni! :)
68. staka
2010. febr. 16. 14:27
Én máshova iratkoztam be,csak az nagyon gáz volt!!! Ott hagytam azt! Most a Tárnoky fodrász suliba járok, Az egyik üzlet a Váci utcában van,a másik Mammut közelében! A Tárnoky Laci bácsi egy nagyon ismert,híres fodrász! Nézd meg a neten őket!!
2010. febr. 16. 14:24
Köszönöm , és hova jársz? Milyen a suli? Ajánlotta valaki? :)
66. staka
2010. febr. 16. 13:22
Modelleket keresek a fodrász vizsgámra!! (férfi klasszikus,vágás,szárítás) SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!
65. staka
2010. febr. 16. 13:21
Szia!! Én most kezdtem el a fodrász tanfolyamot szeptemberben! A munkaügyi nem tudom,hogy intézi ezt!! 330ezer ez az 1 év,plusz a szerszámok,stb....
2010. febr. 15. 21:20
Sziasztok! Nagyon szeretnék elkezdeni egy jó fodrásztanfolyamot. Mindenképpen színvonalas és modern tanfolyamot szeretnék elvégezni. Melyek a legjobbak? Milyen árban vannak? A munkaügyi melyeket támogatja és mi a menete a jelentkezésnek? Milyen hosszú a lefolyása átlagosan annak, hogyha a munkaügyin keresztül jutsz be?
63. hoana
2009. dec. 27. 13:04

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!


2010.március 7.Miskolc: Kézműves Kupa

62. ecetke (válaszként erre: 61. - Hoana)
2009. dec. 2. 18:27

feles?:D ki fogom próbálni. minden jól megy, tényleg, kivéve a borotválás. nem kaszabolok, csak egyszerűen nem tudom jól megfeszíteni, és a modellem arcszőrzete összevissza nő, szóval el kell térnem a hagyományos borotvafogásoktól. de igazából már szinte mind stabilan megy, a kettessel gyűlik meg a bajom, mert egyszerűen félek, hogy nem jó szögben tartom, és bevágom. egyébként ma pezsgőztünk a tanműhelyben, mert az oktatómnak szülinapja volt, megleptük. :)))) éshát nagyon jó munkát végeztem így :D na nem borotválás, az ma nem volt.


hajaj, uj lakás? :D az mindig jó buli, főleg mikor fél év mulva sem találod a cuccaidat :D de azért kitartás!

61. hoana (válaszként erre: 60. - Ecetke)
2009. dec. 1. 20:00

hali!


A kiállításon a szíved fájdítottad volna ha ez vigasztal,annyi mindent vásárolna az ember.


Én beköltöztem az ÚJ lakásomba és nincs netem ezért vagyok ritkán.Még ezután nézek valami munka után.De optimista vagyok :)

Kitartást a marcellhoz :)))a borotváláshoz meg egy feles és remegés nélkül menni fog :))))


Jó tanulást!!!!

60. ecetke (válaszként erre: 57. - Ecetke)
2009. nov. 28. 14:44

szia! nem voltama kiállításon, mert végül nem voltam itthon, de mondták, hogy ez főleg kozmetikusoknak szólt, ez kicsit könnyített a lelkemen.


közben beindult a suli :) nagyon imádom, vadul marcellozunk meg berakunk meg borotválunk meeeg stuccolunk :D nagyon szeretem, a bejárást is megszoktam. az osztálytársak jók, imádom őket :)

naés veled mizu? sokszor felnéztem ide, csak nagy volt a csend, gondoltam teis bennevagy nagyon.

59. Anda39
2009. nov. 25. 19:27

Sziasztok, én most, decemberben fogok végezni a Vofa Kft. sulijában, felnőttképzés.

Nagyon szívesen mesélek a suliról, de mivel nem nagyon szoktam fórumokon olvasgatni mostanában, inkább az e-mail címemre írjatok, ha kérdezni szeretnétek: Anda39@citromail.hu.

58. hoana (válaszként erre: 57. - Ecetke)
2009. nov. 18. 22:18

Hali!


Nagyon elvesztél...

Milyen a suli? Voltál a kiállításon?

57. ecetke (válaszként erre: 56. - 4ad5c2f25f)
2009. okt. 30. 22:50
dejo, akkor lesz majd mirol dumálni :D
56. 4ad5c2f25f (válaszként erre: 55. - Ecetke)
2009. okt. 30. 19:34
én megyek:-p, mármint az egész csapattal nov.8.-án :):) huuu de várom már nagyon!!!:)
55. ecetke (válaszként erre: 53. - Hoana)
2009. okt. 29. 23:59

na jolvan, akkor valamelyik nap majd beszerzőkorutra indulok :)


huu erre a beauty hair & spa 2009-re gondolsz? mert oda megyek keresztanyummal:) a dvd-k meg egyre jobban érdekelnek, csak ez igy sok lenne hirtelen egyszerre, ugyhogy mindent szépen sorban.:D koszi az infot :)

54. hoana (válaszként erre: 51. - Ecetke)
2009. okt. 29. 23:08
Nekünk üzleti tervet kellett készíteni és anyagból vizsgamunkát.És igen,"saját kreativitás-dolog"
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook