Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Január 9-én kezdem a 90 napost-velem tartasz? fórum

Január 9-én kezdem a 90 napost-velem tartasz? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 9. 21:12
Ó, a párom épp édes sütőtököt eszik....egyre hangosabban könyörög a gyomrom...szó szerint követel!! Megyek is innen....
66. Pic.urka (válaszként erre: 55. - Libus2000)
2012. jan. 9. 20:58

Szia!

Egy órás volt, kb.30 nőci, vegyesen 0-99ig :-)

Jó volt,bár a lépések nem nagyon mentek első óra lévén. Én már itthon zumbáztam és az nagyon jó volt. Szerintem marad az itthoni. :-)

De heti 1* lemegyek az órára is, a többi napokon itthon.


vacsi: ua mint ebédre, + 2pohár tej,18 óra után már nem ettem, csak citromos víz, a keserősó pedig hat...:-)))))

65. Libus2000 (válaszként erre: 62. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 20:27

Nagyon tetszik! És nagyon jókor jött! Ez pont ma pont nekem szól! De tényleg, olyan dolog történt ma velem, amitől kezdtem úgy igazából nekikeseredni, és ez az idézet most sokat segít!Véletlenek nincsenek! Egy fogyókúra-fórumra tévedek, és máris a lelki bajomra kapok egy kis gyógyírt!

Köszönöm neked! :-)

64. Tigrincs85 (válaszként erre: 57. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 20:25

Na elolvastam az ajánlott fórumot. Ó, hát ilyenekre kár is figyelmet fordítani. Provokatív kérdés, felesleges minden magyarázkodás.


Az a lényeg, hogy én tudom, mi van, és hogy én teszek a célomért.

Bár ez a felborult hormonrendszer, mint indok most nagyon idegesít. Sajnos nekem felborult, ami abban nyilvánult meg, hogy nem maradt el a vérzésem, csak gyógyszerekkel és abba kellett hagynom a szoptatást :'(

Gondolod/gondoljátok, hogy a kilók is emiatt vannak??

El akarom hessegetni ezt a gondolatot, mint akadályt, hogy ne is létezzen. Én CSINOS VAGYOK! ezt minden nap mondjátok el magatoknak, mintha már lefogytatok volna!!!) :)

2012. jan. 9. 20:00
Ezt most találtam és nagyon megtetszett!
2012. jan. 9. 19:59

Élj a mának!!!!!!!

Addig szép az élet, míg Te akarod!! De a boldogsághoz mindig legyen akaradot!! Tégy fogadalmat, hogy szomorú sosem leszel!! S ezt akkor se feledd, ha egydül leszel!! Hisz annyi minden történik veled! Megszülettél, felnősz, s öreg leszel! De ne várd a csodát, mert nincs! Élj inkább a mának, mert az élet kincs!!!!

2012. jan. 9. 19:49

Ahogy mondod! :-)

Megcsináltam a holnapi ebédet. Hááát... Az is karcsú lesz... :-(

2012. jan. 9. 19:41
Bizony, mi most nem azzal foglalkozunk, hogy miért jutottunk ide, hanem előre nézünk: a KARCSÚ JÖVŐBE!!
59. Libus2000 (válaszként erre: 56. - Tigrincs85)
2012. jan. 9. 19:24
Minden tiszteletem minden anyukának, és bár híznék 20 kg-ot, és lenne egy kisbabám! De sajnos nem olyanok a körülmények, hogy lehessen, és fogy az időm, lehet, hogy nem is lesz soha. És nem vigasz, "legalább nem hízom meg". Na mindegy. Inkább a 20-30 kg-ra reagálnék én is. Valahol én sem értem, hogy (a terhességet leszámítva) hogy hízhat valaki ennyit. Pont ezért fogyózom már +5-nél is, hogy ne jussak el odáig. Viszont ez pont az a fórum, ahol mindenki elismerést érdemel, mert nekiáll megszabadulni a feleslegtől. Nem lebaltázni kéne őket, hanem díjazni, hogy ha már így alakult, akkor legalább utólag változtatni akarnak rajta!
2012. jan. 9. 19:22

[link]

ez az a fórum!

57. SzafiDetti84 (válaszként erre: 56. - Tigrincs85)
2012. jan. 9. 19:21
Szia!Megértelek!Én csak erre a fórumra írtam a lányoknak,hogy találtam azt a fórumot amire te is írtál!Azaz valaki kezdett egy fórumot a 20-30 kilós címmel melyre felhívtam itt a lányok figyelmét!Tehát amit írtál kopizd át oda!amúgy vérlázítónak tartottam,hogy egyáltalán valaki nem érti meg azt aki 20-30 kilót magára szed!Nyugi én a jó oldalon állok:D
56. Tigrincs85 (válaszként erre: 46. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 19:08

Szia! Most nem értem hirtelen miről van szó :), de a 20-30 kilóra reagálnék. 27 éves vagyok idén, mindig 65-68 kg között mozogtam, emellett 180 cm magas vagyok. Mindig is utáltam, aki arra fogta a meghízását, hogy kihordott egy babát. De sajnos velem is megtörtént, így mostmár befogom a szám. :((( Pedig istenemre mondom, nem zabáltam, sőt, még jobban odafigyeltem mit eszem, mint azelőtt. És -nem mert a testem volt a legfontosabb- de persze csinos kismama akartam lenni. Hát az is voltam, egészen a 6. hónapig, havi 1 kg jött rám, ahogy az elő van írva. Aztán az utolsó 3 hónapban jött rám, fogalmam sincs hogyan 20 kg. (volt vizesedés, magas vérnyomás, minden ami kell) Pedig normálisan ettem: reggeli-ebéd-vacsora(max. este 7-ig), tízórai és uzsi egy alma vagy joghurt volt.


Mivel úgy sikerült a baba, hogy előtte szedtem vitaminokat (nem tudom ettől-e), és híztam 8 kilót + rájött ugye ez a 20, így már ez elég sok....látványra nem, a magassásgom miatt, mert nem vagyok gömböc, de azért egy szép szál hústoronynak lehet mondani :))


Még 6 hónapos a kisbabám, és tudom, hogy le fog menni minden kiló, mert anyukámnak is így volt mindhárom terhességénél, de azért szeretnék érte tenni. Mert rajtam is múlik.


Nem sértődésből válaszoltam, ezt szeretném, ha tudnád, csak úgy jó volt most kiírni magamból :)


HaJRÁ MINDENKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 9. 18:53

Sziasztok!


Örülök, hogy ilyen sokan lettünk!

Ma még jó napunk volt, majd most kezdődik a neheze! :-)

Nekem holnap lecsós rizs lesz a menü.

Holnaputánra szerintem sütök egy tepsi sós sütit, azzal kihúzom a tésztanapot. Nagyon egyszerű, gyorsan elkészíthető, ha valakit érdekel a recept, szóljon és leírom.

A csütörtök sajnos nem kérdés, gyümizünk.


Picurka! Írd meg, hogy milyen volt a zumba, kíváncsi vagyok rá!

Én annyit fogadtam meg, hogy tavasztól eljárok konditerembe a kolléganőmmel. Még soha nem sportoltam ilyesmit, de annyira gáz kezd lenni a testem, hogy muszáj lesz. Nekem nem kell sokat fogyni, utálni fogtok, de itt 5-6 kg bőven elég, de pont azért csinálom, hogy később ne kelljen majd 15-öt. Aztán formálni kell a logó karocskákat, megereszkedett popsit, stb... :-)

54. MVNÉ
2012. jan. 9. 18:38

Sziasztok! Én is ma kezdtem a diétát (újrakezdő, tavaly már csináltam) és Gyöngyi biztatására jöttem át. (köszi Gyöngyi) Nekem is a gyüminapokkal vannak gondjaim, de nagyon erős leszek és menni fog.


Holnapra kelkáposzta főzeléket készítek, ebéd és vacsi u.a. Szeretem a főzeléket. CH napra pedig az imádott mákostésztám. Hu a tavalyi diéta alatt de sokat megettem.


Na de a gyüminappal szenvedni fogok de majd sok-sok vizet és gyümölcsteát iszok és menni fog.


Mindenkinek kitartást és olvadó kilókat a következő 90 napra.


Üdv.:Marcsi

53. gyöngyi (válaszként erre: 52. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 18:27
Nekem is van egy ilyen gépem, de tavaly mielőtt síelni mentünk túledzettem magam, fájt a lábam majdnem fél évig, azóta nem merem használni.
52. SzafiDetti84 (válaszként erre: 50. - Gyöngyi)
2012. jan. 9. 18:15

Hát Gyöngyi ügyes vagy!Én kierőszakoltam azaz kölcsön kértem egy eliptikus gépet és biza 10 perc után kidőlök de minden nap edzek rajta.:D

majd csak nő az idő amit eltudok tölteni rajta!Kellemes zumbázást!

2012. jan. 9. 18:08
este zumba...:-)
2012. jan. 9. 18:01

Lélekben biztosan !

Úgyhogy el is kezdtem újra tekerni a szobabiciklimen, már két napja! Tegnap már 20 percnél tartottam.Amikor 2 éve lefogytam, akkor a végén már 50 perc volt az "adagom" közepes fokozaton.Ezt szeretném újra elérni, de egyenlőre 15 perc után alig kapok levegőt!No majd szépen lassan emelem.

2012. jan. 9. 17:50

Te is csitri vagy!Ne aggódj!!:D

Lenyugodtam köszönöm!

2012. jan. 9. 17:49

Én holnap hagymás krumplit eszem párolt káposztával. Vacsira rizst csinálok csemege kukoricával.

Én is olvastam azt a fórumot...van egy két buta csitri...(bocsi, de 51 éves vagyok)

2012. jan. 9. 17:37

:-) NYugi!


Ok,úgy jó lesz! :-)

2012. jan. 9. 17:31

Miért hagyja valaki, amíg 20-30 kiló plusz rakódik rá?

Ez egy új fórum fel is bosszantott rendesen a szerzője de leírtam amit gondoltam!Vérlázító..................

2012. jan. 9. 17:29

nem nem kell csak étel sűrítő 1-2 kanállal!

[link]

2012. jan. 9. 17:19
a tócsnihoz liszt kell, sztem az nem jó...
43. SzafiDetti84 (válaszként erre: 42. - Gyöngyi)
2012. jan. 9. 17:11

JÁÁÁJ!Na ezt nem tudtam,köszönöm,hogy szóltál.

Majd csak kibírom valahogy.:(Az az érdekes,hogy nem vagyok éhes most mégis ehetnékem van,szerintem ez már pszihés!

Holnapra megvan a menüm:

Reggeli:banán

Ebéd:hamis sólett

Vacsi:tócsni:kevés olivaolajon kisütve.

Nektek?

2012. jan. 9. 16:41

Úgy örülök, hogy ilyen sokan lettünk! Üdv mindenkinek!

Én ma délelőtt csak egy mandarint ettem, délben húslevest, főtt hússal és sült husit csalamádéval. Most még nem is vagyok éhes.Persze a reggeli kávét nem írtam, de arról nem mondok le, édesítővel iszom meg egy kis tejjel.

Én 15 kilót szeretnék fogyni, nekem 70 kiló az "álomsúlyom."

Detti! Reggelire csak gyümölcsöt ehetsz délig, mást nem, bármilyen nap van.

2012. jan. 9. 16:12
:-) lett eredmény,nagyon jó a keserűsó. Semmi görcs. csak ajánlani tudom tisztító kurának...
40. Pic.urka (válaszként erre: 39. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 14:55
Hát mozgolódik a hasam, lesz valami biztos, eddig még nem.... :-)
2012. jan. 9. 13:29
Megvolt a hatása a keserű sónak?:)
2012. jan. 9. 13:23

Na ezt holnap megfőzöm a keményítő napra:Hamis sólet

[link]

Jól hangzik!Reggelire nincs ötletem!Segítsetek kérlek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook