Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Isteni volt Drágám! fórum

Isteni volt Drágám! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Isteni volt Drágám!

1 2
2008. dec. 29. 01:25

Háttal nem kezdünk mondatot. De hát...

Asszem elég tapasztalatlan vagyok, hogy még nem volt olyan partnerem, aki 20 másodperc alatt jutott volna a csúcsra...

Ritka szerencsés asszony vagy! Sok embernek fél órába a zuhany, vetkőzés, aktus és öltözés nem fér bele. Az öltözést helyettesíthetjük a horkolással.

:)

Őszintén bánom, hogy ilyen könnyen ingerelhető nő még nem jutott a közelembe!

29. avic
2008. dec. 14. 13:58

Hát persze hogy nem szabad elhallgatni! Bár nyilván az orgazmus készség szerzett és örökölt tulajdonság is....így könnyebben lesz szexisten valaki ha a partnere könnyen eljut a csúcsig....


Ugyanakkor ha nehezen sikerül gyakoribb a csalódás, és ezáltal kellemetlenebb az igazság is!

28. Zsuzsa88 (válaszként erre: 20. - Szandika017)
2008. dec. 10. 20:31
Én is csak azt tudom mondani, hogy nem szabad elhallgatni, ha nem jó. Tudom, most az lesz, hogy megnézed az adatlapomat, és mikor meglátod, hogy 20 éves vagyok, lehordasz, hogy mit tudhatok én erről. Az lehet, hogy csak 20 vagyok, viszont van egy tökéletesen betanított Szexistenem, aki törődik velem, minden alkalommal eljuttat a csúcsra, és nem azért, mert "kötelesség". Szeret, és azt akarja, hogy nekem jó legyen. És hidd el nekem, soha nem mondta azt, hogy ezt nem kellett volna megmondanom, mert fáj, vagy bármi hasonló. Ha tényleg szeret a párod, nem fog megsértődni rajta, sőt. Minden igyekezetével azon lesz majd, hogy kielégítsen. Ha nem akarsz beszélgetni róla, ne tedd. Mutasd meg neki aktus közben! Mikor épp akcióztok, kéjjel teli, nyögve suttogd a fülébe, hogy várj, ne így. Mutasd meg neki, Neked hogy lenne jó. És mikor eléred az orgazmust, akkor köszönd meg neki, és mondd azt, hogy ez aztán igazi volt. Dagadni fog a mája, hogy jó volt neked, és megjegyzi, mit hogyan csinált, és legközelebb is alkalmazni fogja. Nekem bevált.
2008. dec. 10. 20:24
Ja, mellesleg az én párom soha sem kérdezi meg, hogy jó volt -e. Tudja ő nagyon is jól, hogy isteni az ágyban! :D
2008. dec. 10. 20:23
Hű, nekem nagy szerencsém van a párommal. 4 éve vagyunk együtt, én voltam neki az első. Ez a 4 év alatt olyan mesterfokra vitte a dolgot, hogy nála az az alap, hogy 2 számjegyű legyen az orgazmusaim száma. Ha "csak" 6-7, nem hagyja abba. Bár 20 másodperc alatt felérek a csúcsra, tehát nincs velem nehéz dolga, mégis vannak napok, mikor nem megy olyan könnyen. De olyankor sem adja fel szegénykém, még ha izzad is, nincs levegője, akkor is megcsinálja a kis bitang :) Azt mondja, érzelmileg nem tudja elviselni, ha kevésszer okozott nekem örömet. És ha nekem tényleg épp olyanom van, hogy nem kívánom annyira az orgazmust, inkább csak egy lágy, finom szeretkezésre vágyom, mindig azzal vígasztalom, hogy nekem ennyi elég volt, egyébként is, neked csak 1 orgazmusod van. Általában csak ilyenkor "hagyja magát" lebeszélni arról, hogy mindenáron eljuttasson a csúcsra. Mindent megbeszélünk, és mondta a múltkor, hogy el sem tudja képzelni, milyen lehet úgy, hogy pl. ha együtt élnénk, és mindketten dolgoznánk, reggel, mielőtt mennénk a munkába, nekemesik, neki jó lesz, nekem nem, és úgy megyünk dolgozni. Eddig ez a 4 év alatt 1x volt egy 4 perces gyors-szexünk, amikor nála voltam, és csak beszélgettünk. Busszal jöttem haza, és az utolsó busz előtt pár perccel csörgött az ébresztőm, hogy indulnom kell, vagy lekésem az utolsó buszt. Na, mikor megcsörrent a telefonom, épp 4 perce volt csak, hogy egymásba gabalyodtunk. Szerettem volna még gyorsan, hogy elmenjen, de nem hagyta. Azt mondta, nem akarja így, nekem mennem kell, nem lehet orgazmusom, ő meg nem akarja azt, hogy neki jó volt, elvan, mint a befőtt, vigyorog, miközben én kapkodom a cuccaimat és rohanok a buszra. Olyan édes volt, olyan jól esett. :) Huh, bocsi, hogy ilyen bőbeszédű voltam :)
25. bc6dea5c40 (válaszként erre: 22. - Qwer68)
2008. nov. 24. 20:12
Nekem is ilyen psi kellene....:)))))))))))))
24. genlips (válaszként erre: 19. - Ef0d7b8a85)
2008. nov. 8. 01:39
nekem pasik közül 67%-uk figyelmes volt az ágyban. még nem futottál össze egy jó ágyékakrobatával :)
23. genlips (válaszként erre: 20. - Szandika017)
2008. nov. 8. 01:35

Nem könnyű elsőre elmondani, hogy nem volt a legszuperebb. Ilyenkor talán az segít a legjobban, ha nem is válaszolsz semmit. Aztán elkezd derengeni neki és innentől személyre szabott a folytatás...


Amúgy... egyébként... mellesleg... viszont...

érdemes/illik füllentések/hazugságok/átvágás (ahogy tetszik) nélkül válaszolni a kérdésekre

22. qwer68 (válaszként erre: 20. - Szandika017)
2008. nov. 5. 13:49
Én már lassan húsz éve vagyok együtt a nejemmel,de még a maszturbációs gondjainkat,sikereinket is megbeszéljük.Ahol tudunk,segítünk a másiknak.Egy jó hónapja szólt,hogy a zuhanyrózsából oldalt is jön a víz,zavarja közben.Megcsináltam.Imádom az ágyban,mikor általam lesz jó neki,és örülök a saját magának okozott orgazmusának is.Gyerekek!Egyszer élünk,élvezzük ki az életet,úgysem sok örömünk van benne az élet más területein.
21. Lillacska (válaszként erre: 20. - Szandika017)
2008. okt. 30. 13:33
Szerintem nem tesz jot se neked, se neki se a kapcsolatnak a hazugsag. Ha oszintek vagytok egymassal es megbeszelitek ki mit es hogyan szeret akkor sokkal jobb lehet mindkettotoknek. Nem kell hagyni hogy csupan hazastarsi kotelesseg valjon belole.
2008. okt. 28. 14:00
Lassan 2 éve élek együtt a leendő férjemmel,és a születendő gyermekem apjával,és miden eggyes szeretkezés után megkérdezte tőlem,hogy milyen volt!Én persze mindíg azt mondtam "Isteni volt"!Hmm...pedig sokszor nem is élveztem amit csinált.De nem akarom megbántani vagy,azt hogy valahol máshol keresse a gyönyört,a szép szavakat!Lehet, hogy neki sem mindíg a legjobb,jobb volt.de szerintem egypár se valja be egy másnak a valódi éréseit.
2008. okt. 23. 12:51
Szerintem a pasik többsége csak azzal van elfoglalva hogy neki jó volt-e, és ha igen akkor nem lehet semmi gond,úgy vettem észre hogy legtöbbször nem arra törekednek hogy a partnerüket eljuttassák az orgazmusig. Gyanitom hogy nemis érdekli öket a másik fél, pedig ha vennék a fáradtságot és kitapasztalnák hogy valóban jólesik-e a nönek amit csinálnak,rájönnének hogy az okozza a legnagyobb gyönyört ha a felek együtt jutnak el a csúcsra, de véleményem szerint ehhez még sokat kell fejlödnie a férfiaknak.
2008. okt. 22. 13:38

Szerintem egy nő(legalábbis én)nem tudom letagadni ha nem sikerült...mert az arcom rögtön beszél,nem kellenek hozzá szavak,hiszen ez a cél,és ha nem érjük el,akkor csalódott(ak)vagyunk.

Nagyon fontos az elő-és az utójáték a siker érdekében.A férjem erről sosem feledkezik meg.:))

2008. okt. 16. 20:46
belölem az old ki "mindent "ha megkérdik milyen volt drágám?
2008. szept. 30. 00:53
Az en parom pont ellenkezoen mukodik:) O akkor kerdezi meg pajzan vigyorral hogy "jo volt-e" amikor nekem kette all a szemem a gyonyortol. :) Talan jot tesz egy ferfinek a batoritas. En mindenkeppen hangot szoktam adni (ha eppen kepes vagyok ra) hogy megnyugodjon. Szerintem jol esik egy ferfinek ha a notol (is) hallja. :)
2008. szept. 17. 17:45

nekem általában nagyon jó érzés, de van amikor ideges vagyok, és nem akarok tudomást venni róla, akkor még fájhat is esetleg :S de hálistennek ilyen ritkán van.

egyébként én is megmondom ha volt vagy ha nem volt orgazmusom. Előbbinek örül, utóbbinak nem annyira, de azért nem fog hisztizni miatta, inkább kicsit másképp próbálkozik hogy mégiscsak összejöjjön, vagy elgondolkozik, mit is kéne jobban vagy másként tennie.

2008. szept. 17. 12:53
Így van, csak a vak nem látja, vagyis még az is, mert ezt érezni lehet. Csak egy tuskó nem érzi, vagy, aki magával elfoglalva.
2008. szept. 16. 16:19
Sokat számít h a társak milyen lelkiállapotban vannak.- HA nem tudják elengedni magukat és ráhangolódni a szexre akkor már mindegy neki...De ezen segíthetünk elnyújtott előjátékkal, símogatásokkal, csókokkal, h a másik is arra a szintre kerüljön mint mi. Egyébként tényleg hülye kérdés...lehet azt érezni, látni a reakciókból.
2008. szept. 16. 04:51
Szerintem is hülye kérdés, mégis sok nő hallja. Szerintem maga az előjáték, a játék, a másik testének felfedezése is maga a csoda, amire még a csúcs maga az orgazmus. Úgy tapasztaltam, a férfi csakis akkor mondja, hogy isteni volt, ha eljutott a csúcsig. Kész lelki trauma számára, ha nem. A harmónikus együttlét, a másik testének, lelkének ismerete, fel sem vetheti ezt a kérdést.
2008. szept. 15. 22:09

Szerintem is hülye kérdés. Ilyent nem szabad megkérdezni.

A párom még azt is észreveszi, ha nem indul gördülékenyen a dolog. Olyankor megkérdezi " Mi jár már megint az fejedben?"

Nem tudnám átverni, egyből tudja, hol vagyok lélekben.

10. genlips (válaszként erre: 5. - Mamus131@freemail.hu)
2008. szept. 15. 17:00

"Tőlem nem kérdezi,mert tudja!:)"

Kiegészíteném: mert jól kommunikálod a dolgot - gondolom én - és ez így helyes!


"De ha nagyon szuper volt,akkor mondom kérdés nélkül is."

Mert akkor aztán megérdemli, hogy dagadjon a mája :) szerintem

9. genlips (válaszként erre: 8. - A26b2a1b7e)
2008. szept. 15. 16:57
Még jó, hogy túladtál a hapsin, mert nem normális, amit művelt :SSS Megsértődött azért, mert nem csinál valamit !Ő! jól és !Te!, aki !igazán! nem tudsz beleszólni a dologba (hacsak magadnak nem :), válaszolsz a kérdésére? áááá, az a hapsi idiot-idióta volt!!!! nincs annyi felkiáltójel a világon, hogy ezt rendesen ki tudjam fejezni!!!!
2008. szept. 15. 15:21

Nekem volt régen egy barátom, akinél úgy éreztem, hogy kénytelen vagyok színlelni az orgazmust. Ugyanis, ha bevallottam, hogy nem volt orgazmusom, akkor megsértődött, és leköltözött egy hálózsákban a földre... Viszont ha megjátszottam egy orgazmust, akkor előfordult, hogy maga a "játék" izgalmas volt számomra annyira, hogy végül lett valódi orgazmusom is. De ha nem színleltem volna, akkor rövidre zárta volna a témát egy sértődéssel, és el sem jutottam volna a valódi orgazmusig. A színleléssel pedig mindig azt hitte, hogy több orgazmusom is volt. Ami persze, akár lehetett is volna, csak hát többnyire az első az színjáték volt... néha meg mindegyik színjáték volt. Ő pedig elégedett volt magával, hogy micsoda fantasztikus csődör... Persze, emellett meg is csalt folyamatosan, úgyhogy végül nem bírtam tovább ezt a folyamatosan alárendelt helyzetet (egyébként a beszélgetéseink, és egyéb kommunikációink is fertőzöttek voltak az alá-fölérendeltési viszonytól, csak sokáig a rózsaszín köd miatt nem akartam észrevenni, és elhitettem magammal, hogy ez így a normális), végül szakítottam vele.


Ez a kapcsolat nagyon jó volt arra, hogy megtanuljam, hogy egy hazugsággal teli kapcsolatban nem leszek boldog soha.


A férjemnek szerencsére mindent elmondhatok, ha éppen nem volt orgazmusom azt is, és nem sértődik meg, hanem megpróbál másképpen kényeztetni. Mert nálam legalábbis előfordult már olyan is, hogy éreztem, hogy bármit tehetünk, nekem akkor sem lesz aznap orgazmusom. Viszont ettől eltekintve egy jó kis masszázs még jól esne ;)

De szerintem is hülyeség megkérdezni, mert ha valóban figyelmes a férfi, akkor úgyis észreveszi, hogy jó volt-e. Sőt, ha igazán figyelmes, akkor szerintem nem lehet becsapni színleléssel sem... akit pedig be lehet, az inkább csak túlságosan elbizakodott a saját képességeit illetően, és nem figyel eléggé a partnerre...

2008. szept. 15. 13:27

Szerintem is hülyeség megkérdezni. Eléggé látszik, hogy jó volt-e vagy sem.

Ha meg a kérdés arra irányul, hogy volt-e orgazmusa mindkét félnek, akkor meg azt kell kérdezni. Mert attól az aktus még lehetett jó.

2008. szept. 15. 13:18
Az a jó páros,ahol mindkét fél "megoldja",hogy igazán..:"isteni" legyen..:)) Egyik félnek sem jó,ha csak megszokásból,megnyugtatásból,netán félelemből színlel!Ha mégsem sikerül "odáig jutni",akkor is lehet nagyon finom,de nem kell róla hazudni..
2008. szept. 15. 13:14
Tőlem nem kérdezi,mert tudja!:)De ha nagyon szuper volt,akkor mondom kérdés nélkül is.
2008. szept. 15. 13:00
Én útálom, ha mgkérdezik! Miért ő nem ott volt??!
2008. szept. 15. 12:57
Én már inkább meg sem kérdezem.:D
2008. szept. 15. 12:49

szerintem.azért mert mi nők,félünk attól.

hogy a társunk(férjünk)ezért elhagy.

jelentheti aszt is,szexuális elmaradottság.

2008. szept. 15. 11:03
Mi az, ami a nőt motiválja, mi lehet az oka, hogy a várakozással feltett kérdésre - Jó volt? -, azt mondja, Isteni volt a szeretkezés, a szex, mikor nem jutott el a csúcsra? Miért nem meri, akarja a kérdésre: Jó volt Drágám? - felvállalni: Nem, nem volt jó, vagy csak nem úgy volt jó. Miért mondja: Isteni volt Drágám!
Sok minden.

Ugrás a teljes írásra: Isteni volt Drágám!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook