Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Isteni volt Drágám! fórum

Isteni volt Drágám! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Isteni volt Drágám!

1 2
2016. nov. 5. 09:49
Oké
2016. nov. 4. 15:02

Olyan nincs, hogy mindig "isteni".

Aki ezt állítja az hazudik vagy áltatja magát...

2016. nov. 4. 05:15
Maj elmúlik. A szorongás teszi, némi kétséggel, hogy igaz-e ez a kapcsolat, vagy csak szex?
2012. jún. 16. 00:32
Sziasztok ! :) Azért ebbe a cikkbe írok, mert szeretném elérni, hogy én is kimondhassam ezt a mondatot. 17 éves vagyok és nem rég vesztettem el a szüzességemet a barátommal, azóta minden egyes aktus nagyon fáj és teljesen kétségbe vagyok esve, pedig a bizalom és szeretet minden stimmel .. :/ nem értem hát. Nem tudom összefügg-e, de menstruációm alatt elkezdtem tampont használni (mini) és még az is fáj ... pedig elég mélyen van mindig. Remélem tudtok valami biztatót írni, nagyon reménytelen vagyok ? :( Eddig a korommal nyugtattam ezt az egészet és azzal biztattam magam, hogy majd idővel jobb lesz, de semmi. Előre is köszönöm a válaszokat ! :)
56. Azizza (válaszként erre: 22. - Qwer68)
2010. máj. 1. 06:14

Az emberek nem merik felvállalni azt: AKIK!!!

Az élet velejárója, szuper, fini dolog. Szerintem hasznos dolog, ha az ember ismeri a testét!!! Gratula neked:)!!!

55. Azizza
2010. máj. 1. 06:09
Az a férfi, aki így zárja be az együttlét kapuját: "neked is annyi időd volt rá mint nekem..." hát mit is mondjak: CSERÉLD LE A PARTNERED!!! Tömören ennyi:(
2010. febr. 5. 23:17
Az én párom önbizalom hiánya, a féltékenységbe mutatkozik meg, és nem a szex utáni kérdezgetéseiből, viszont a féltékenységét, jól titkolja, mert nem tudtam róla, hogy az! De mindig meg nyugtatom hogy én Szeretem! és bizzon önmagában... persze mondja ezt egy olyan aki szint úgy önbizalomhiányban szenved...
53. 2f61415a97 (válaszként erre: 51. - Chrystin13)
2010. febr. 5. 02:50

csajok!!!!!!!!


ha egy pasi ....felteszi a nagy kérdést...:"és neked jó volt????"


AZ A PASI ÖNBIZALOMHIÁNYBAN SZENVED...!!!!!


enniyt a magabiztosságról...

52. 2f61415a97 (válaszként erre: 47. - 55c36e3f0e)
2010. febr. 5. 02:48

az a baj... veled hogy... tulságosan szeretnéd....a beteljesülést...és arra koncentrálsz hogy ...csak most sikerüljön...


a titok kulcsa a lazítás....!!!!!


ha azon görcsölsz ...hogy sikerüljön ...akkor nem fog menni...

el kell lazulnod...és minden pillanatát élvezni a dolgoknak... :D


bocsi ha nyers voltam...

2010. febr. 5. 00:55

Orgazmus nélkül is lehet ISTENI a szex!!! akármilyen hihetetlen, én így gondolom!


de egyet értek az előttem szólokkal is: érezni kell, nem kérdezgetni, és igaza van gyöngyinek is "Ő nem volt ott?"

50. TrinithY (válaszként erre: 48. - Ncilány)
2009. jún. 5. 13:52
teljesen egyetertek! :D
49. TrinithY (válaszként erre: 7. - Rohiani)
2009. jún. 5. 13:22
Na ebben nem vagyok annyira biztos... normalis esetben latszik az emberek, hogy jo e neki vagy sem, elvezi e egyaltalan. Az en exemen pl. lattam, hogy imadja amikor egyutt vagyunk... legalabbis azt lattam rajta, majd kozos ismerosoktol visszahallottam, hogy nem jo velem a szex... panaszkodott, holott en azt lattam rajta, hogy neki jo... de ha rolam volt szo.... ahh... lenne mit gyakoroljon
2009. máj. 15. 18:29
Érezni kell nem mondani...
2009. márc. 16. 16:29
Én férfivel még sosem jutottam el a csúcsra... Próbáltam már többel is (:hátha bennük van a hiba:), de semmi... volt, akivel megbeszéltem, és rá is ment a kapcsolatom, ma már ezt nem is említem. Hozzá kell viszont tennem, hogy ennek ellenére örömet okoz a szex, és élvezem, csak az a várt beteljesülés mindig elmarad. A párom mindig maximálisan odafigyel rám, a hiba egyértelműen bennem van:( Nem tudok 100%-san koncentrálni.
46. puckandúr (válaszként erre: 42. - Magányosfiú)
2009. jan. 11. 02:36

Persze!

Flörtölt. Táncolt és beszégetett a másikkal. Esetleg megfogta kitüremkedéseit :) A többit meg hozzáképzelte. Na jó, talán garaton nyalta és azt hitte, ez a csók. Ne sértődj meg, semmi mást nem jelent, mint az életkori sajátosság bekövetkeztét a trendi szleng szerint fogalmazva. A tanulás mellett ez lenne a Te dolgod is. De ha túlságosan zavarnak a történtek, az sem baj. Ez jó esetben azt jelenti, hogy erkölcsi normád meghaladja az átlagot. Vagyis komoly értékkel bírsz, ami később sokat fog számítani. Amúgy az életre való kapcsolatok nem a Te korodban születnek. Ez a tapasztalatszerzés ideje.

Ezt se úgy vedd, hogy okoskodok feletted. Légy türelmes és nagyvonalú! Minden évben meg fogod mosolyogni az előzőt és másként, érettebben értékeled a történteket.

Szóval tök rendben van a kavarás és kell is. Különben halál unalmas lenne az élet. Ráadásul mindenki tapasztalatlan maradna...

OK. ? :)

45. puckandúr (válaszként erre: 41. - Mimi2)
2009. jan. 11. 02:22

Mondjuk, hogy igyekszem egészséges életet élni. Már amennyire alkatom és súlyom, valamint fejlövésem engedi. Mindemellett a testiséget az élet nevű torta egy igen nagy és fontos szeletének tartom.

Ezért kommentem nem más, mint poénnak szánt bekiabálás.

:)

44. varbóc (válaszként erre: 43. - Subaru88)
2009. jan. 7. 02:50
mindenhez idő kell. Ha nincs, akkor csak gyors menet, levezetés és kész. Ekkor egyik sincs a másikra tekintettel
2009. jan. 6. 23:54
Szerintem ne hazudjunk rosszabb lesz hosszú távon. Inkább fedezzük fel egymás testét, hogy kinek mi a jó. Plusz tanuljuk meg egymás hangulatát, ha kell egy masszázzsal kezdjük, ha kell csak egy gyors numera legyen. De együtt élvezzük
2009. jan. 6. 15:21

Sziasztok!

Megtudnátok mondani ,h mit jelent az ha valaki aztmondja ,h kavartam diszkóban sráccal vagy csajjal fügettlen attól azon belűl mit ért h kavart valakivel?

41. mimi2 (válaszként erre: 39. - Puckandúr)
2009. jan. 6. 09:09

Most jót mosolyogtam :)) !!

De én a "kor"t nem arra értettem,mint te.

2009. jan. 6. 03:29
mi a véleményetek a halakról ?
39. puckandúr (válaszként erre: 38. - Mimi2)
2009. jan. 5. 20:02

"Na persze a kor is számit."

:)))

Milyen igazad van!

Régen elég volt öt percig nézni a "munkaterületet" és két óráig tartott az üzem. Ma két órát is nézhetem, hogy összejöjjön az öt perc :)

Vagy csak a szemem romlott?

38. mimi2
2009. jan. 4. 13:45
Na persze a kor is számit.
37. mimi2 (válaszként erre: 31. - Da5acc16b1)
2009. jan. 4. 13:44

Nekem rák jegyü a srác,akiről a másik fórumban beszéltünk.

De ő csak az elején nem tudta,hogy mizujság :)

Azt hitte,minden ok!

Meg persze azt is,hogy ő profi :)))

De hamar le lett törve a szarva!

És az már egyéntől függ,hogy utána hogy áll a dologhoz!

Célul tűzi e ki,szeretné e,hogy mindkettőnek jó legyen,vagy megsértődik.

Szerencsére ő célul tűzte ki ;)

36. Zsuzsa88 (válaszként erre: 29. - Avic)
2009. jan. 4. 13:40
Lehet, hogy "bennem van az orgazmusra képes hajlam" (húdemegaszontam!), de eleinte nem sikerült ilyen gyorsan csúcsra "dobnia". Ez idővel alakult ki, egyébként lényegében együtt tanultunk mindent. Az előző csak kiszúrt velem (minden értelemben), ami összvissz 3-4 percig tartott. Abból én hogyan tanuljam meg, hogy el kell jutni az orgazmusig? Meg lettem d*gva, aztán lapátra kerültem - nem kivánom senkinek! A mostani pasimmal tanultam meg mindent, és együtt vittük tökélyre! :)
35. Zsuzsa88 (válaszként erre: 31. - Da5acc16b1)
2009. jan. 4. 13:32
Nem, Mérleg! :)
34. puckandúr (válaszként erre: 32. - Vickie)
2008. dec. 30. 13:23

Szerintem nincs két egyforma ember, aki külső jegyeiben ugyanúgy élné meg az orgazmust. Túlságosan is könnyű ennyivel letudni a problémát, hogy milyen ffi az, akit ezzel át lehet verni...

Sarkos, de hasomló a kérdés: Milyen Nő az, aki nem veszi észre, hogy csalják. De ez már off.

Vannak csendesebb és zajosabb emberek. Sőt, mókás, de ismerek olyat, aki szerintem leiskolázná a nyerítő lovat is :)

Ha egy új kapcsolatban elfogadod úgy, ahogyan van és nem kételkedsz, mert miért feltételeznéd, hogy már az elején mellényzsebből átvernek, akkor biza könnyű ilyen helyzetbe kerülni.

Szerintem mindenki becsapható. És ebben a teljesítménykényszeres világban sajna ezt is megfertőzte a kényszer. Sőt, vannak akik tökélyre fejlesztették hazugság-képességüket. Ahelyett, hogy őszinteséggel magukat segítenék. Mert tartom, hogy elsősorban magát csapja be az a Nő, aki ezzel a praktikával él ahelyett, hogy megkeresné a valódi orgazdáhaz vezető utat.

2008. dec. 30. 03:31
Hát gyakorlatlan, vagy csak felületes. Ha megszokja, akkor úgy is marad
32. vickie
2008. dec. 29. 03:41
Az milyen pasi aki nem tudja az aktus vegen, hogy a parjanak volt-e orgazmusa vagy nem? Es azt, hogy lehet eljatszani, hogy minden porcikad beleremeg az orgazmusba kivul belul? En nem tudnam szinlelni, de persze nem is akarnam, na meg olyan pasi sem kene akinek meg lehet jatszani!
31. da5acc16b1 (válaszként erre: 26. - Zsuzsa88)
2008. dec. 29. 01:34
a partnered Rák, mi? ;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook