Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismétlődő (szokványos) vetélés fórum

Ismétlődő (szokványos) vetélés (beszélgetős fórum)


9. Orsi86 (válaszként erre: 8. - Gliadin)
2012. okt. 15. 06:09
Szia! Azóta már született egy kisfiam aki 15 hónapos. Egy szuper orvos rájött, hogy a progeszteron hormon szintem volt túl alacsony ezért nem tudtak jól megtapadni a babáim. Már kistesót szeretnénk, a hormon szintemet újra be kellett állítani de bízom benne, hogy ujra probléma mentes terhességem lesz.
8. gliadin (válaszként erre: 1. - Orsi86)
2012. okt. 12. 20:12

Orsi86


Kedves Orsi!


Nem tudom van e esetleg táplálék allergiád?


Sajnos a vetélést ez is nagyban befolyásolhatja.


Ilyen : a laktóz , glutén intolerancia stb..


Nagyon kevesen gondolnak erre.


Van e valami féle alap betegséged?

2010. aug. 24. 17:51

Szia!


Nagyon sajnálom a történteket, sajnos én is vesztettem már el babát 16 hetes volt, nekem sem derült ki, hogy mi okozhatta a vetélést. Nekem ez az első vetélésem volt, de én kiharcoltam egy genetikai vizsgálatot, ott sem találtak semmit. Most lassan elkezdhetünk újra próbálkozni és imádkozni, hogy minden rendben menjen.

2010. jan. 22. 23:22

Szia!


sajnálom, tudom milyen nehéz elviselni a vetéléseket!

Én (is) habituális vetélő vagyok, fura,de nem is tudom szám szerint mennyi(sok) vetélésem volt, 5 után nem számoltam...

+ volt egy méhen kívüli terhességem is,így én végül meddőségi klinikára mentem a problémámmal, minden létező vizsgálatot elvégeztek,konkrét okot nem találtak,de talán egyet mégis erre lehet visszavezetni: egy méhtükrözésnél(nem fáj, altatásban végzik) találtak egy polipot a méhben, elég nagy mérete volt,az is akadályozhatta a beágyazódást.

Ezt kivették,utána volt még egy vetélésem és az azt követő terhesség végül sikerült, akkor születtek a rosszcsont lányaim:)


Fel a fejjel, kívánom,h hamar összejöjjön a baba!

5. Orsi86 (válaszként erre: 4. - Misz)
2009. nov. 22. 16:42

Szia!


Köszönöm,hogy megosztottad velem a történetedet, már ezzel is segítettél! Igen, már találtam más fórumokat is ahol sok várakozás után végre sikerült és babák születtek! Sok erőt ad, hogy szinte mindenkinek sikerül a végén.

1 hét múlva megyek orvoshoz és megkezdődnek a vizsgálatok! mAlíg várom,hogy kiderüljön mi a bajom.

4. misz
2009. nov. 21. 22:33

Szia!

Szerintem keress rá a témára, 4-5 fórum már szól erről. Ott sok támogatást és segítséget kaphatsz.


Nagyon sajnálom, ami veled történt. Nekem 2 Babám lett Angyalka. És előttük született egy kislányom, utánuk egy kisfiam. Iszonyú, de túléli az ember, mert nincs más választása.


Hivatalosan a 3. vetélés után foglalkoznak az emberrel, de az én dokim kiharcolta a 2. után. Volt érvétel: hormonszintek, immunológia, apc-resistencia. Meg genetikai Uh, teljes nőgyógy. vizsgálat. És mindent rendben találtak. Sose derült ki, mi történt.


Sok erőt és mihamarabb egészséges Kisbabát kívánok! :)

Ha segíthetek, írj! És javaslom a fórumokban keresgélést, sokan leírtuk már több helyen is a történetünket.

3. Orsi86 (válaszként erre: 2. - Gabima)
2009. nov. 19. 07:14

Szia!

Köszönöm,hogy leírtad a történeted. Jó olvasni,hogy a sok fájdalom után sikerült! Nehéz türelmesnek lenni, amikor telnek a hónapok az évek és annyira vágyom már egy babára. De igazad van, sajnos várni kell.

2. gabima (válaszként erre: 1. - Orsi86)
2009. nov. 18. 18:49

Szia,

Az én történetem elég régi, mert már van egy 14 és egy 12 éves gyerekem. Az indulás nálunk is nehéz volt. Egy év alatt háromszor vetéltem el, szinte napra pontosan mindegyik 6 hetes terhesség volt. Ezután 10 hónapig nem sikerült teherbe esnem, majd ismét egy vetélés 6 hetesen. Akkor vizsgáltak ki, Laparoszkópos petevezezék-átjárhatóság vizsgálat, + eü.-kaparás. A férjemet is kivizsgálták. Mivel minden rendben volt, azt feltételezték, hogy kevés a sárgatest hormon, ezért nem tud jól megtapadni az embrió. A következő terhességem elején 10 hétig kaptam hormongyógyszert, "Ő" most lesz 14 éves februárban. A következő babánál nem volt semmi gond.

Ne aggódj, neked is lesz egészséges babád, csak türelem.

2009. nov. 18. 17:38

Sziasztok!

Olyan lányokkal, nőkkel szeretnék beszélgetni akik többször mentek keresztül a magzatuk elvesztésén. Nekem egy év alatt 2 vetélésem volt. Jó lenne ha támogatnánk egymást és megoszthatnánk a fájdalmunkat olyanokkal akik ugyanazon mentek keresztül.

És persze arra is kiváncsi lennék,hogy milyen vizsgálatokat végeztek nállatok. Ha valakinek már esetleg született is gyermeke több vetélés után az is jó lenne ha írna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook