Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismertek otthoni kölcsönözhető CTG gépet?Mit tapasztaltatok róla? Hol és mennyiért kölcsönözhető? fórum

Ismertek otthoni kölcsönözhető CTG gépet?Mit tapasztaltatok róla? Hol és mennyiért kölcsönözhető? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 3. 11:39

Rám rám se néztek. Először azt hittem, hogy kb takarítónő szinten van az, aki felteszi a gépeket. Futószalag, bunkózás volt.

Ez egy olyan kütyü, amit orvos értékel ki és neten küldöd át az adatokat...vagyis a gép, nem az anya.

2010. dec. 3. 10:56
Szerintem ha nem vagy szakember, ne kölcsönözz ilyesmit. Csak állandóan meg fogsz ijedni, ha nem jó adatokat kapsz, pedig lehet, hogy csak nem szakszerűen alkalmazod. Emlékszem, hogy nekem anno a képzett szülésznő mennyi ideig matatott, mire megtalálta a megfelelő helyet, ahová feltette a gépet, ill. hogy folyamatosan figyelte, hogy mikor mozdul el a gyerek, mert olyankor igazítani kellett a tappancson....
5. gne2
2010. dec. 3. 10:51
FETAPHON a neve, keress rá a kölcsönzésére, mert linket nem szabad beírni. :) Esetleg a gyártó is tud segíteni, hogy hol tudsz kölcsönözni!
2010. dec. 3. 10:44
Már ilyet is lehet? és az minek??? magadat CTG-zed otthon??
2010. dec. 3. 10:35

Köszi.Nem szívhang hallgatóra vagy mire gondolok, hanem ctg gép, amit az orvos értékel.

Ez drága gép, kölcsönözni szokták.

2010. dec. 3. 10:28
Lehet venni 10.000 Ft a brendonba.Vagy szerintem bizományiba is lehet kapni olcsóbban és mikor már nem kell visszaveszik.
2010. dec. 3. 10:23
Mit tapasztaltatok róla? Hol és mennyiért kölcsönözhető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook