Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismertek mellékhatás nélküli multivitaminokat? fórum

Ismertek mellékhatás nélküli multivitaminokat? (tudásbázis kérdés)

14. rewt
2012. jún. 14. 20:02

Ezt olvastam a "Nem az influenza jelenti a legnagyobb veszélyt.., hanem az oltás.."


részlet:


Nem állítom, hogy emberek tömegével fognak meghalni azonnal. Nem kizárt, de ez aligha bátorítana másokat is arra, hogy oltassák be magukat. Néhány ember esetében lehet, hogy azonnali lesz a hatás, de legtöbbjüknél valószínűleg közép-és hosszú távú, hogy a tüneteik valódi eredete rejtve maradjon. Amit azonban biztosan tudunk, az az, hogy egy tömeges oltáskampányról van szó, amelynek előkészítése már hosszú ideje zajlik és amit olyan emberek találtak ki, akiket a legkevésbé sem érdekel a lakosság egészségi állapota. Ez mindent elmond a tett valódi motivációjáról, azonban csak a háttérben állók tudják, milyen hatás kiváltására tervezték a vakcinát.


itt:

[link]

2012. jún. 12. 14:31
Szerencsére nincs baj a vérképemmel. Jól vagyok, csak mivel mindig alacsony a vérnyomásom, ezért álmosabb vagyok. (Nem szeretnék rászokni a kávéra.)Viszont mindenképp szeretnék valamilyen vitamint szedni. Régebben a Supradynt használtam, jó is volt, csak a hasam nem szerette. :)
2012. jún. 12. 11:03
Vashiány is okozhat fáradékonyságot, menj el laborvizsgálatra!
2012. jún. 12. 10:41
Sziasztok, nekem a c vitamintól szokott vérezni az orrom, lehet, hogy az ismerősödnek is. Mi a kyani sunrise-t használjuk és a fáradékonyság pár óra múlva elmúlik, természetes anyagokból van.
2012. jún. 11. 19:19

Először is orvos és vérvétel. Nálam vérszegénység volt a fáradékonyság oka, de kezelés után hiába lett jó minden eredményem ugyanolyan fáradékony voltam. Majd jött egy pajzsmirigy műtét. Le is fogytam és fáradékony voltam, akkor mondták, hogy szedjek vitamint. Activalban volt a legtöbb féle vitamin, meg abból volt rágótabletta, így azt szedtem több, mint fél évig. Mellette még napi 500mg c vitamin. Azóta jól vagyok. Rosszul nem voltam tőle.

Azt nem írtad, hogy neked melyik vitamin okozott gondot.

2012. jún. 11. 18:18
szedj terhesvitamint...annak kevés a mellékhatása...ez komoly!:-)
2012. jún. 11. 16:55
Ha még nem voltál vérvételen akkor menj el mert lehet valami ásványi anyagból vagy vitaminbol olyan sulyos hiányod van hogy ahhoz nem elég a sima multivitamin. De a fáradékonyság sok mindentöl lehet. Hormon problémától is.
7. sheilaa (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2012. jún. 11. 14:16

Igazából főként a hasamat bántja. Elég álmos, egész nap ásítozós típus vagyok, ezért is kerestem jó multivitamint, meg amúgy sem ártana. :)

Heti 2-3 alkalommal tornázok is, állítólag ez is jó a fáradékonyságra.

2012. jún. 11. 13:01

Az egyik ismerősömnek vérzik az orra, ha bármilyen multivitamint is szed. :P

Nekem a Centrumtól kb 1-2 havonta herpeszem volt.

Már évek óta a Tesco gazdaságos multivitamint szedem plusz vassal, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Max egy évben egyszer vagyok beteg, akkor sem túlzottan. Egyébként meg eléggé beteges vagyok, ha nincs vitamin.

5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Sheilaa)
2012. jún. 11. 12:36
milyen hatással voltak rád?
2012. jún. 11. 12:02
Igen,többet is.
2012. jún. 11. 11:46

vitaminkirály

lenkei

2012. jún. 11. 11:43

S neked mi a tapasztalatod?

Szerintem a vitaminok szedése sok mindentől függ. Nem mindenkinek van rá szüksége.

2012. jún. 11. 11:40

Sziasztok!

Olyan multivitamint keresnék, ami nem túl "erős". Sajnos rám az eddigi tapasztalatok alapján nem jó hatással voltak a multivitaminok.

Kinek milyen tapasztalatai vannak? Melyiknek van jó hatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook