Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismersz önsorsrontó embert? Aki egy nagy rakás szerencsétlenség? fórum

Ismersz önsorsrontó embert? Aki egy nagy rakás szerencsétlenség? (beszélgetős fórum)


2023. szept. 15. 09:23
Ismerek. Nem tudom, gyerekként milyen volt, csak felnőttként ismertem meg. Lehet mentális bajuk is az ilyen embereknek, nem tudom. Mindenesetre én elég hamar távolságot építettem ki vele kapcsolatban, mert nem bírtam idegileg a stresszt, amit okozott.
2023. szept. 14. 21:12
És ha ismersz ilyen embert, miben nyilvánul meg, hogy egy sorscsapás?
2023. szept. 14. 21:10
Valahogy mindig vonzza a bajt, problémákat. Teszem azt már gyerekkorában is csak a gond volt vele. Mindig kivétel nélkül rossz döntéseket hoz az életben és akaratlanul is csak a terhére van a többi embernek. Szabályosan menekülnek tőle az emberek, mert csak káosz és zűrzavar van körülötte. Az ilyennek nem lehet, hogy baj van az agyával? Lehet mentális beteg? Mert bizonyos szint felett, ha valaki folyton csak bajt okoz, folyamatosan rossz döntést hoz, ott szerintem mentális baj is fennállhat..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook