Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedni - de hol? fórum

Ismerkedni - de hol? (beszélgetős fórum)


1 2
42. Asbjörn (válaszként erre: 40. - 635da491de)
2010. szept. 17. 18:25
Hehe, jártam én már olyan tánciskolában ahol több fiú volt mint lány. Mindenki jött csajozni. :-) De talán még tényleg az az egyik legjobb hely az ismerkedésre.
41. Asbjörn (válaszként erre: 38. - 871a784b06)
2010. szept. 17. 18:23

Ejj, pedig reméltem, hogy elmondod a "világmegváltó" tuti módszert :-))))


A házibuli jó ötlet lenne, csak valahogy ez nálunk mindig úgy megy, hogy "kanbuli" lesz belőle. Vicces, mikor mindenki a másiktól várja, hogy hívjon már meg valami lányt. :-) Meg ha egy lány meghallja, hogy lesz 10 szingli srác meg 2 lány, akkor annyira nem igyekszik jönni. :-)


Az utcán ismerkedésnek tényleg nem látom sok értelmét, ahhoz szerintem nagyon nagy önbizalom kell, meg nem árt ha az ember jóképű és nagydumás. Úgy is elég rossz a "hatásfok". De amúgy köszi a tanácsot.

40. 635da491de (válaszként erre: 1. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 16:56
Szerintem például a tánciskolák tele vannak szingli nővel, sokkal több van mint pasi. Ha pedig egy pasi tartós, romantikus párkapcsolathoz keres partnert, buknak rá a nők. Pont az a bajuk, hogy nincs elég ilyen pasi, szingli nő meg van egy csomó. Csak ki kell várni, hogy a megfelelő összejöjjön. A net jó, gyorsan, hatékonyan lehet ismerkedni.
39. falcngate (válaszként erre: 37. - Tashadow)
2010. szept. 17. 16:22
Én is magamra haragszom.:)
38. 871a784b06 (válaszként erre: 34. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 16:16

:) sikerült. Rám talált a nagy őm:) és elcsábított, mintha én nem is akartam volna:). Persze aztán 2 évre rá kiderült, hogy mégsem ő a nagy ő.

Ne haragudj, de inkább nem írnám le mit tanácsoltak nekem... :)

Egyébként nagyon jó helyen jársz. Itt a Hoxán rengeteg fórumtéma szól arról, hogy a nők mit várnak el a pasiktól(külső, ruházat, legyen lánc a nyakában, vagy ne legyen, kigyúrt legyen, vagy csak átlagos, de nem vézna géza stb..)

Ismerkedés. Nehéz ügy. Nehéz diszkóban ismerkedni, komolyan ismerkedni, mert túl nagy a pörgés stb.. Persze lehet ott is.

Én, ha megengeded, hogy tanácsot adjak, leginkább házibuliban gondolkodnék a helyedben. Ez egy remek alkalom, hogy a látásból ismert hölgyeket megszólítsd. Szólsz, hogy ismerős barátnőket is elhívhatnak stb... Említetted, hogy a haverok között is szinte mindenki szingli. Utcán gázos leszólítani a nőket, ez lehet néhány típusnak bejön, ez a fajta rámenősség, de a szerintem mindenki megy a dolgára, és elküld a fenébe.

Szóval remek lehetőség az ismerkedésre, ha szerveztek egy házibulit, a haverokkal.

37. tashadow (válaszként erre: 36. - Falcngate)
2010. szept. 17. 15:59
Csakhogy én magamra haragszom, nem valaki másra, ezért vagyok fordított polaritásban. Mondjuk nincs semmi okom rá, de mégis.
36. falcngate (válaszként erre: 35. - Tashadow)
2010. szept. 17. 15:33
Belőlem a sértettség és a személyes élményeim épp azt váltották ki, h ne legyek mindenáron alkalmazkodó, az sokszor gyávaság és félelem az egyedülléttől, küzdjek a boldogságomért és lépjek tovább.:)
35. tashadow (válaszként erre: 33. - Falcngate)
2010. szept. 17. 15:20
Igazad lehet. Valószínűleg csak egy irracionális sértettség beszél belőlem a személyes élményeim miatt, ezért vagyok ilyen megszállottan alkalmazkodás párti.
34. Asbjörn (válaszként erre: 32. - 871a784b06)
2010. szept. 17. 15:02
És sikerült a dolog? :-) Meg akkor már az is érdekel, hogy mit tanácsoltak, mivel hívd fel magadra a figyelmet... :-)
33. falcngate (válaszként erre: 29. - Tashadow)
2010. szept. 17. 14:57

Nem úgy van inkább ez manapság, hogy jobban mernek lépni az emberek, ha egy kapcsolat nem jó? Régen ugye nagyon elítélték pl. a válást, ezért nagyon sok pár együtt maradt élete végééig teljesen boldogtalanul. Manapság meg inkább új kapcsolatot keresnek az emberek a boldogságuk érdekében.

Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem értékelik a párjukat, csak max.bátrabban belátják, hogy felesleges egymás idejét tovább pazarolni.

Legalábbis körülöttem ilyesmire volt példa.:)

2010. szept. 17. 14:56

Nekem azt tanácsolták - anno, hogy hívjam fel magamra a csajok figyelmét (olvasd a fórumokon, újságokban, hogy mi a trendi a mai csajoknál)

Majd ők elkaparintanak, amelyiknek megtetszel. A mai pasik többsége úgyis töketlen, és önbizalom hiányos (nem reprezentatív felmérés alapján) :)

31. Marcsi87 (válaszként erre: 1. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 14:55
Van iwiwed? Ha igen akkor részletes keresőbe ird be a lány korát(től-ig) jelöld be azt hogy egyedülálló meg a lakhelyét és kifog dobni egy jó párat. :) Kiválsztod löksz neki levelet és vársz. Pár ismerősőm így csinálta és sikerrel jártak.Azóta akinek kell ezt ajánlják.
30. Asbjörn (válaszként erre: 27. - Bichi)
2010. szept. 17. 14:52
Én azért huszonéves korban (mondjuk 25 felett) már nem nagyon látom, hogy olyan nagy "mozgolódás" lenne, a normálisabbak ilyen idősen már nem "cserélgetik" olyan gyorsan a párjukat. Persze ez nem jelenti azt, hogy ezekből holtodiglan-holtodiglam dolog lesz.
29. tashadow (válaszként erre: 27. - Bichi)
2010. szept. 17. 14:36
Hát ha ilyen a világ az nem nagyon szimpi. De azért vannak még olyanok akik komolyan vesznek egy kapcsolatot. Sajnos én az ilyet szeretem, úgyhogy nem lesz egyszerű megtalálni.
28. tashadow (válaszként erre: 26. - Falcngate)
2010. szept. 17. 14:32
Igen az új társkereső terveim közt szerepel az egysíkúság felszámolása is. Nem mindenkinek az adatlapján ugyanazok a szempontok lesznek. Spontaneitás? Hmmm... Meglátom mit tehetek. A találka az találka, azon nem tudok mit változtatni. Van ilyen hogy utazzunk együtt társkeresők, ha valakinek van ideje és pénze erre.
27. Bichi (válaszként erre: 20. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 14:03
Persze, az ember társas lény. Van valakije, az még nem azt jelenti, hogy vele fogja leélni az életét. Egy próbát bárki megér... Ez nem azt jelenti, hogy erőszakosnak kell lenni. A legtöbb fiatal párról párra vált. Együtt van valakivel, majd ha jobbat talál, akkor továbbáll, és kész. Kevés az az ember, akinél a huszonéves pár a végleges. Főleg a mai világban.
2010. szept. 17. 13:54

Nekem a társkeresővel az a bajom, hogy rosszul vagyok az erőltetett dolgoktól....Semmi sponatitás, csak a szokásos unalmas kérdések, aztán gyorsan találka.

Nekem az olyasminek tűnik, mint egy új emberkeresési projekt. (HR-es vagyok..:D)

25. Asbjörn (válaszként erre: 24. - Noarashi)
2010. szept. 17. 13:41

Azért egy nőnek más módszerei is vannak azonkívül, hogy odamenjen egy fiúhoz. :-) Az már más kérdés, hogy azzal vagy eléri, hogy a fiú menjen oda hozzá, vagy nem...

A társakereső pedig nem csak a vakrandik miatt katasztrófa.

24. Noarashi (válaszként erre: 23. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 13:03

Nekem sok barátnőm már bepasizott és olyankor gyakran eltűnnek, vagy ki sem akarnak mozdulni hogy kicsit szétnézzünk :) ha meg pasihaverral megyek vmerre akkor az meg olyan mintha vele lennék :) Direkt meg nem megyek oda vkihez, hogy HELLO :) exem így jött oda a boltban hozzám, neki bejött,mert nekem meg bejött ő:)

társkereső meg sztem is katasztrófa, amúgy is rühellem a "vakrandikat"! Szóval fel van adva a lecke!

23. Asbjörn (válaszként erre: 22. - Noarashi)
2010. szept. 17. 12:59
Látod, valószínűleg ez a gond, hogy az ilyen emberek nem találkoznak. A baráti körömben több az egyedülálló pasi, mint aki kapcsolatban van. Bár aztán lehet, hogy mi vagyunk a "rosszpasik bandájak" ;-)))
22. Noarashi (válaszként erre: 20. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 12:57
Nekem meg néha úgy tűnik, hogy minden pasinak van már barátnője vagy felesége :)
21. Asbjörn (válaszként erre: 19. - Sunshine24)
2010. szept. 17. 12:57
Alapvetően igazad van, de ez a könyvtár dolog meglepett. Bár töredelmesen bevallom már régen jártam ilyen helyen, de valahogy nem az ugrik be, hogy ott tolonganának a huszonéves lányok. :-) Lehet, hogy el kellene mennem ;-)
20. Asbjörn (válaszként erre: 18. - Falcngate)
2010. szept. 17. 12:56
A vicces, hogy valahogy én is mindig olyan lányokba futok bele, akinek van valakije, szóval néha nekem is úgy tűnik, hogy nincsenek egyedülálló lányok. :-)
19. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 12:22
Mindenhol lehet ismerkedni, csak akarni kell, nem várni a sült galambot. Tánciskola is jó, rengeteg csaj megy oda pár nélkül. Könyvtárban is lehet ismerkedni. Nekem van barátom, de jó pár kedves ismeretséget szereztem ott. Szórakozóhelyek közül is van nem diszkó jellegű. Úgy látom pesti vagy, kb. minden lehetőséged megvan az ismerkedésre...
18. falcngate (válaszként erre: 13. - Asbjörn)
2010. szept. 17. 11:59

Ebben lehet vmi! Én is mindig úgy gondolom, h én vagyok az egyetlen húszénves lány, aki egyedülálló...:D

Később amúgy mégrosszabb az arány....mármint az idősebbeknél...

17. tashadow (válaszként erre: 14. - A959b08f86)
2010. szept. 17. 11:51

"Barátságból meg már bármi lehet :)"

Úhh ez nagyon fájt! [könnyes szemek, fájó seb]

16. tashadow (válaszként erre: 14. - A959b08f86)
2010. szept. 17. 11:40
Hát tulajdonképpen. Ha mindenki így gondolkodna, akár működhetne is a dolog. :)
15. tashadow (válaszként erre: 8. - A959b08f86)
2010. szept. 17. 11:33
Tulajdonképpen ez a félelmem ellentétes az alapelveimmel amit más fórumon propagálok hogy nem érdekel mások véleménye, hogy mit gondolnak. De egy éles helyzetben az ember másképp működik, mint elméletben.
14. a959b08f86 (válaszként erre: 9. - Tashadow)
2010. szept. 17. 11:31

Hűűű...enyhe határozatlanság szaga van a hozzászólásodnak.

Szerintem ha valakit még nem láttál soha ,akkor azt még Te magad sem tudhatod mit is akarsz.A kommunikáció nem árt.

Barátságból meg már bármi lehet :)

13. Asbjörn (válaszként erre: 10. - Bichi)
2010. szept. 17. 11:30
De arra azért huszonévesen is elég nagy az esély, hogy legyen valakije, még ha nem is férj.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook