Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Szegeden Dr.Mészáros Gyula nőgyógyászt? fórum

Ismeri valaki Szegeden Dr.Mészáros Gyula nőgyógyászt? (tudásbázis kérdés)


2018. okt. 11. 12:23

Sziasztok!

Ördöghné hozzászólása alapján ez az ember tipikus példája az etikátlan orvosi magatartásnak. Ambulanciai rendelésen voltam nála (tehát nem fizettem a vizsgálatért) és mintha valaki teljesen más személy vizsgált volna. Addig forgatta a szavaimat míg kreált egy PCOS diagnózist még az ultrahang vizsgálat előtt, majd közölte hogy jó lenne ha 26 éves koromig szülnék, mert utána nem nagyon lehet gyermekem. Nem tudom hol van az előbb említett hatalmas szakmai tudás, de a tudomány mai állása és a tapasztalatok szerint a megfelelően kezelt PCOS mellett kisebb eséllyel, de ugyanúgy lehetséges a gyermekvállalás, nem beszélve arról mennyire szakszerűtlen megijeszteni a beteget bizonyított diagnózis előtt. Mindezek után az ultrahang vizsgálat semmilyen erre utaló jelet nem mutatott ki nálam, de a doktor úr továbbra is ragaszkodik a véleményéhez. Fogamzásgátló tablettát írt a panaszaimra, de mikor szerettem volna többet megtudni a gyógyszerről konkrétan hülyének nézett a kedves asszisztens hölggyel egyetemben. Tehát ha rendelkezel kellő mennyiséggel hogy megfizesd a normális hangnemet és a szakértelmet akkor fordulj hozzá.

2. ördöghné (válaszként erre: 1. - 171925f409)
2010. dec. 3. 15:11

Szia!

Igen, én ismerem, és hozzá járok 12 éves korom óta, jelenleg 23 éves vagyok, és nála szültem az életem értelmét, a két éves fiamat is.

Én nagyon normális dokinak tartom, nagytudású, viszont nem engedi hogy hisztizz.

Elvárja hogy megbízz benne, viszont cserébe akármilyen kérdésre akármikor válaszol.

Én teljesen megvagyok vele elégedve, amikor terhes voltam, akadt olyan hogy hajnali 2 kor felhívtam, mert elrontottam a gyomrom... és hogy lesz-e vmi baja a fiamnak...

És nagyon normálisan elmagyarázta, hogy nyugodjak meg...

ha érdekel még vmi szólj

szia

2010. nov. 9. 19:48
Sziasztok.Véleményetekre lennék kiváncsi a doktor úrral kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook