Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki a Nuna Pepp sport babakocsit? Érdemes megvenni? fórum

Ismeri valaki a Nuna Pepp sport babakocsit? Érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


4. maszatt (válaszként erre: 3. - Abigél)
2012. márc. 12. 12:41

Szia!

Most cseréltük le az abc 3tec babakocsinkat erre a nuna pepp-re...IMÁDOM!Bár a kislányunk még csak 4 hónapos, most maxi cosi hordozóval használjuk...szívesen segítek,ha érdekel pontosan valami!

2012. márc. 2. 17:25

Bocsi, csak el kellett mennem. Szóval, most lesz 1 éves a kislányom, és van egy babakocsink, ami sportkocsivá is alakítható, DE HATALMAS. A második emeleten lakunk, és szinte kínszenvedés mindig kicipelni a pincéből, meg vissza. És nyáron megeshet, hogy elég sokfelé mennénk, és gondolom, nem fog bírni annyit sétálni. Ezért keresek egy olyat, ami kicsi, kompakt, könnyen összecsukható, és elfér egy toyota csomagtartójában.

Gondolkoztam a Britax verve 3 kerekűn, de sokan azt mondják, hogy nem elég stabil, és rossza úton mindig emelgetni kell az első kerekét. Bár, ahhoz nagyon olcsón tudnék hozzájutni. Igaz, az csak 15 kilóig használható.

Ez pedig 18 kg-ig. Nem tudom, van-e értelme ennyi pénzt rászánni. És meddig fogja használni...

2012. márc. 2. 15:40
Megnéztem a demóját. Hol akarod használni, és mire?
2012. márc. 2. 15:24
Ismeri valaki a Nuna Pepp sport babakocsit? Érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook