Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismered a „Kattints a fákért” - kezdeményezést? fórum

Ismered a „Kattints a fákért” - kezdeményezést? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 13. 00:09

Kaptam tőlük valamelyik nap emailt, egy részlet, ezt szeretném megosztani... Hátha szeretne még valaki fácskát...



"Kedves Kattints a Fákért résztvevők!


Örülünk, hogy a Kattints a Fákért kampányunk ekkora érdeklődésre talált. November 15-ig még lehet ingyen fákért regisztrálni. Megköszönnénk, ha szólnál barátaidnak és mesélnél nekik kampányunkról. Kérlek győzdd meg őket, hogy fák ültetésével aktívan felvehetjük a harcot a klímaváltozás ellen. "

9. Pné Veronika (válaszként erre: 8. - Dzsetta)
2009. szept. 27. 21:59
Majd visszatérek hozzájuk. Köszi. :-)
2009. szept. 27. 13:15
Hátha lesz még akkor is kis fa! :)
7. Pné Veronika (válaszként erre: 5. - Dzsetta)
2009. szept. 26. 08:11
Megnéztem, de én már kifutottam a korból... A fiam meg csak áprilisban lesz 14. :-(
2009. szept. 26. 00:06

Most már nem, de ki fogom próbálni, kell a fa, feltétlenül, nálunk is kivágtak olyan öreg és szép fákat, mert kellett a hely, és még vágnak is, mert utat építenek,

én bizony kötelezném az építőket, hogy a kivágottak helyébe, ha nem is oda, de ültessenek másikat!!!

A lakásunk előtt egy kis aranyos park van, nem adnám oda semmi pénzért, amikor tavasszal a madarak rázendítenek és néha a tv-vel szinkron dalolnak :))

2009. szept. 25. 23:04
Szerintem is jó :)))
2009. szept. 25. 22:18
Nem ismerem, de megnézem majd. Jó ötletnek tartom. :-)
2009. szept. 25. 21:50

Ismeri még valaki? Vagy nem is hallottatok róla? :(


www.clickatree.europa.eu/hu


Ez rögtön a magyar nyelvű változatra vezet.

2009. szept. 25. 21:49
Én júliusban regisztráltam, és kaptam is kis fácskát! :) Postán küldték el Lengyelországból, és nagyon örültem neki. :)
2009. szept. 25. 21:48

Az Európai Bizottság "Energia - Éghajlatváltozás" kampányában a klímaváltozás elleni küzdelem fontosságára hívja fel a fiatal európaiak figyelmét, s cselekvésre ösztönzi őket.

Arra, hogy vegyenek részt a "Kattints a fákért!" versenyben, s tegyenek a klímaváltozás ellen.

Regisztrálni kell egy oldalon, és küldenek egy kis fát, amit el kell ültetned, lefotóznod, majd feltöltened a honlapra. Ennyivel hozzájárulsz a környezet tisztaságáért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook