Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1878. rbhid84
2022. jún. 10. 04:20

Sziasztok!


Annyit gondolkodok ezen a műtéten, már tényleg azt kívánom, lennék végre túl rajta! Elkapkodni nem akarom, elvégre nem egy hajvágásról van szó...

Idő közben telefonon beszélgettem Regényi doktorral, de mivel én mindenképp csuklyaplasztikát is szeretnék, ő valószínűleg kiesik, mert azt mondta, nem végez ilyet. Ha már egyszer műtétre adom a fejem, és fizetek is érte, akkor tényleg olyan legyen a beavatkozás, amilyet én akarok.

Sikosról találtam néhány hozzászólást, miszerint helyenként túl sokat vág, és van, hogy aszimmetrikus lesz, ezt sem feltétlenül szeretném. Az még egy dolog, hogy emberileg milyen a stílusa, nem barátkozni megyünk oda.


Egyelőre nagyon hajlok Dr. Falus György fele. Ő végez csuklyaplasztikát is.

A lézeres műtétnél talán csak a teljesen sima hegvonal lett volna vonzó számomra, de a varrat nélkül esetleg szétnyíló sebszélek őszintén szólva nem.


Van valakinek tapasztalata Dr Falus Györggyel? Akinek igen, annak olyan lett a végeredmény, amilyet szeretett volna?

Milyen volt az általános tapasztalat vele kapcsolatban?


Nagyon örülnék neki, ha esetleg erről tudnátok némi infóval szolgálni! Ha itt publikusan nem akarjátok, nyugodtan írhattok privát üzenetet is, nagyon örülnék neki!

1877. Aaaa8 (válaszként erre: 1868. - Csillamponi34)
2022. jún. 3. 22:48
Hévízen 210.000ft
1876. dora0726
2022. máj. 30. 21:39

Sziasztok!


Dr. Kocsis Andreánál csináltatott már valaki intimplasztikát?


13 éves korom óta nagyon zavar, hogy "salátás" vagyok odalent, voltam már konzultáción dr. Jánky Györgynél, de sokkal többet akart rajta hagyni, mint amennyit én szerettem volna. :(

1875. Fanni0408
2022. máj. 24. 12:03

Sziasztok!


Az én történetem is 13 évesen kezdődött, amikor is az addigi kicsi, rózsaszín kisajkaim átváltoztak hosszú, húsos, barnás, fodrossá. Ekkor jött az első strandon összeszedett fertőzés is. Aztán teltek az évek, az öltözőkben, a strandon szép lassan rájöttem, hogy a serdülőkorral azért a lányok nagy többségének mégsem lesz ekkora és ilyen formájú a nunija, mint nekem. A hüvelyi fertőzések állandó társaim lettek, pedig még szexuális életet sem éltem. Folyamatosan kellemetlenül éreztem magam a kinézete miatt, egyszerűen azt éreztem sehogy sem passzol az egyébként mindenhol máshol esztétikus külsőmhöz. Erre még csak rátett egy lapáttal 20 éves koromban az akkori páromtól kapott megjegyzés: "neked olyan furcsa ott lent". :-( Na akkor nagyon szerettem volna megműttetni, de mivel akkoriban ez a plasztikai ágazat még nagyon gyerekcipőben járt, így a szüleim lebeszéltek róla, az esetleges funkció sérülés miatt.

Teltek az évek, elfogadtam, együtt éltem vele. Negatív kritikát többé nem kaptam, de pozitívat sem, soha... Viszont a szex utáni lopva elkapott pillantásokból többször láttam, hogy többen is "erősen rácsodálkoztak.." :-D

Aztán megismertem a férjemet, és nem mondom, hogy az eltelt 14 év alatt, az összes szeretkezés közben ne jutott volna eszembe, hogy jesszus hogy nézek ki odalent.. de beletörődtem. A hüvelyi fertőzések persze sorozatosak voltak, már a dokik sem értették, hogy nem tudnak kikezelni belőle. Aztán terhes lettem és életemben először szeretettel és hálával tudtam a nunimra gondolni. Érdekes módon 4 év alatt (2 terhesség plusz a köztes tervezési idő)egyszer sem volt fertőzésem! Persze, hiszen végre nem utálattal gondoltam erre a testrészemre. :-)

Aztán a 2. szülés után minden visszatért a régi kerékvágásba. Így jutottam el erre a fórumra is, hogy a folyamatosan visszatérő fertőzések lehetséges testi, lelki okait kutattam.

A hozzászólásokat olvasva minden eddiginél erősebben tört fel bennem, hogy itt a vége, meg szeretném műttetni. Itt van a helye és az ideje, hogy végre ne skarlát betűsként, salátásnak csúfolva éljem le az egész életemet. Hogy nem vehetek fel világos fürdőruhát, egy pici tangát, szűk aerobic nadrágot, mert mindenki 10 méterről látja, hogy nekem mekkora van. :-(


Szóval, végül Hévíz és Dr. Regényi Péter mellett döntöttem, a több mint 400 km távolság ellenére is. A hagyományosan szikével vágott módszerhez képest itt simábbnak ítéltem a vágott sebszéleket gyógyulás után és persze a varrásmentes, gyorsabb gyógyulás is vonzó volt.


Múlt hét pénteken volt a műtét. 9 előtt érkeztünk a szállodába, megkaptuk a szoba kártyát és a lidokainos krémet. Ennek felét fél 10-kor, másik felét 10 előtt pár perccel kellett felkenni. 10-től volt a műtét.

Amikor a második adagot kentem 10 előtt, már semmit nem éreztem a kisajkaimból, furcsa is volt, mintha nem magamat kenném. :-) De bizakodtam, hogy így hátha a szurikat sem fogom érezni.

Lementem. A doktor úrral és asszisztens hölggyel még beszélgettünk. Valóban nagyon kedvesek és abszolút közvetlenek, minden félszem, izgulásom elmúlt teljesen. :-) A doktor úr mutatott képeket, majd felfeküdtem. Mivel egy törölközőt tettek az alhasamra, így nem láttam, hogy mit csinál pontosan, csak a kézmozdulataiból gondoltam, hogy már az érzéstelenítő szurikat kapom. Rákérdeztem, így is volt. Abszolút semmit nem éreztem az egészből! :-) Pár perc múlva felhelyezte a szorító eszközt, ekkor lefotózta és megmutatta, hogy ő mennyit javasol eltávolítani. Egyetértettem vele. Azt mondta nálam egy ráfogás elég lesz, mivel alul nem voltak olyan hosszúak a kisajkak.

Nálam csuklyarészt nem kellett eltávolítani, viszont felülről a csiklóm mellől is nőtt még 2 kisebb szárnyacska, amik lentebb hozzá voltak nőve a kisajkakhoz. Ezt is kértem, hogy vegye kisebbre. Ahogy levágta a kisajkakat (semmit sem éreztem belőle, a vágott bőr szaga volt a legkellemetlenebb :-) ) még 15 percig rajta hagyta szorító eszközt. Végül korrigálta a felső szárnyacskákat is. Ekkor lefotózta újra, megmutatta. Szép rövid lett, de a csikló mellett a dupla bőrredő miatt még husinak találtam. Kérdeztem abból lehet-e még levenni, de azt mondta nem javasolja, a funkció fontosabb, hogy megmaradjon. :-) Tetszett az őszintesége és hogy nagyon figyel, hogy a forma ne menjen a funkció rovására.

Ezután felöltöztem, átkísértek egy pihenő szobába 30 percre. Itt a vége felé kezdtem érezni, mintha égne, fájna... Megkaptam a csomagot a kencékkel, a jégtasakot. Doktor úr javasolta, hogy a hosszú hazaút miatt minél hamarabb induljunk el, max egy gyors ebéd még belefér.

Mire felértem a szobába, egy ponton a jobb kisajkon nagyon fájt. Vagyis inkább olyan érzés volt, mint amikor megégetjük valaminket. Vettem be gyorsan egy fájdalom csillapítót és mentünk ebédelni, alig bírtam ülni. Ebéd után indultunk is haza. Ekkora már a jobb oldal fájása teljesen elmúlt, jött viszont a bal oldal 3x olyan erővel... Bevettem egy másik fajta fájdalomcsillapítót is. És fél óra múlva teljesen megszűnt minden fájás, mint amit kettévágtak. Útközben jegeltem, amíg ki nem olvadt..

Mire hazaértünk már nagyon kellett pisilnem. Rohantam a fürdőszobába, hogy zuhany alatt pisiljek, ahogy mások is írták. Ekkor azonban elkezdett belőlem csöpögni a vér, de olyan erősen, hogy alig tudtam kiszállni. Lefeküdtem azonnal, odaszorítottam egy betétet, de fél perc alatt átázott, a következő is... Nagyon féltem, hogy hozzám is mentőt kell hívni és összevarrni. Hívtam doktor urat, azonnal fel is vette a telefont. Mondta, hogy feküdjek le zárt lábakkal, szorítsam a betétet. Ha 1-2 órán belül nem állna el vagy pulzálóvá válna, akkor hívjunk mentőt. Hál'istennek 1 óra múlva elállt a vérzés. Ekkor lefotóztam és átküldtem a képet doktor úrnak. Azt mondta szétnyílva nincs a seb, viszont rettenetesen bedagadt és emiatt húzódhatott szét jobban.

Másnap reggelig nem keltem fel, így el is állt teljesen a vérzés. Másnap már óvatosan járkáltam, bár fájdalmam egyáltalán nem volt, a duzzanat is lentebb ment, illetve a vágott részhez sem volt kellemetlen hozzáérni, mégis óvatos voltam, hogy nehogy megint vérezni kezdjen.

4. reggel zuhanyzás után lehet a törölköző megdörzsölte picit, megint vérezni kezdett, de csak pár csepp. Egész nap szivárgott minimálisan, délutánra állt el teljesen. Ma van az 5. nap, már sebes és viszket. :-) Fájdalmam azóta sem volt egyáltalán! Gyógyul. :-)

A formáról nyilatkozni még nem tudok, azt mondták 5 hétig meg se nézzem! :-D

Mindent összevetve nagyon örülök, hogy rászántam magam! Az a 2 óra fájdalom simán kibírható volt. De már most felemelő a tudat, hogy nem vagyok többé "salátás", hanem odalent is esztétikus, nem lóg ki semmi. :-)

Ja, és szuper kényelmes! A műtét óta egyszer sem éreztem azt a kényelmetlen, nyomódó érzést, amit előtte naponta többször, akár egy szimpla 10-15 perces ülésnél is.


Szóval csajok, aki gondolkozik ezen, mert tényleg kényelmetlen és nem is tudja így igazán nőnek érezni magát, az vágjon bele!! Egy fogfájás sokkal durvább! :-)

1874. Boglárka2012 (válaszként erre: 1858. - Anirod001)
2022. máj. 21. 10:04

Szia! Neked mennyire nyílt szét?

Nekem egyik oldalon szinte teljesen. Az elején nem volt ennyire tátongó, mint most 3 hetesen. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy feltelítődik és összeforr.

1873. Boglárka2012 (válaszként erre: 1868. - Csillamponi34)
2022. máj. 21. 09:54
Szia! Változó. Én 250 ezer és ettől felfelé láttam árakat.
1872. Boglárka2012 (válaszként erre: 1870. - Lilly95)
2022. máj. 21. 09:53
Nekem pontos volt utána.
2022. máj. 21. 09:53

Sziasztok!


Volt olyan, akinek szétnyíltak a varratok (kisajak) és korrekciója volt? Mennyi ideig gyógyult és utána mi a korrekció menete?


3 hetes vagyok, nagyon vigyáztam, sokat pihentem és nem jól alakulok sajnos.

Abbahagytam minden mozgást műtét után és le sem ültem 2 hétig. Csak zuhanyoztattam, nem dörzsöltem, betartottam az utasításokat.

Eleje nagyon göbös is. Utána pedig cafatos valami az egész, mintha egy kutya szétrágott volna egy hús darabot. Olyan szomorú vagyok. Nem érzem magam nőnek és a szexuális élet is így nulla lesz.


Szerintem ebből lesz korrekció pár hónap múltán. Nem hiszem, hogy feltelítődik, mert nagy része szétnyílt az egyik oldalon, másik oldalt itt-ott tartja valami.

Ha begyógyult széle lesz ott, ahol amúgy össze kellett volna forrnia, abból kimetszenek, ahol újra összevarrják? Attól tartok, akkor már alig maradna kisajkam.

Remélem lehet érteni az utolsó kérdésemet is.

Nagyon köszönöm, ha valaki tud érdemben válaszolni.


Dokimmal folyamatosan kapcsolatban vagyok, nagyon rendes és rendelkezésre áll bármikor. Csak ugye annyit mond türelem és megoldjuk.

Amiben biztos is vagyok, csak jó lenne egy sorstársat találni, akinek már van ebben tapasztalata és tudnám mi hogyan alakult nála.

1870. Lilly95
2022. máj. 17. 19:53

Sziasztok, esetleg bárki tapasztalt olyat, hogy késett a menzesze a beavatkozást követően?

Nem hiszem, hogy köze van hozzá, csak érdeklődés.

1869. Ruislip
2022. máj. 17. 18:05

Sziasztok.


Segitséget szeretnék kérni.

Mellimplantátum cserére van szükségem. Aki mütött hozzá nem akarok vissza menni mert a csunya csunya a mellem és érzékeny.De ha már kés alá fekszem akkor intim mütétet is szeretnék.De nem tudom kihez forduljak. Ha esetleg valaki tud ajanlani valakit azt szivesen venném.

Szép napot.

R

2022. máj. 10. 21:59
Sziasztok,én új tag vagyok.Igazából arról érdeklődnék hogy milyen árban van egy kisajakplasztika ha tudnátok írni ajánlatokat megköszönném.
1867. rbhid84 (válaszként erre: 1866. - Stella85)
2022. máj. 3. 17:57

Szia!


Elég régi bejegyzésekre reagáltál itt és a másik topicban is, azóta ahogy visszaolvastam, eléggé megváltozott a doki megítélése. Amúgy örülök, ha a negatív vélemények is előjönnek, mert az is fontos.

A rébuszok helyett kérlek írd le pontosan, miért nem ajánlod. Mit takar az "Érzékeny bőrterület"? Az egész terület érzékeny...

Ezen a fórumon szerintem nincs értelme a virágnyelvnek, bátran nevezd nevén a dolgokat. Én is őt szemeltem ki a műtétre, többek között ezért is szeretnék minél több infót kapni, hogy ne csak a pozitívumokat olvassam.


Hogy értsd, mire gondolok: én a csuklyát teljesen szeretném eltávolíttatni, amennyire csak lehet, és a jobb oldali kisajkamat lekicsinyíttetni akkorára, mint a bal. A jobb oldali kb 3x akkora, mint a bal, elég aszimmetrikus :-(

Lehet sokaknak furcsán hangzik, de én egyelőre tényleg ezt szeretném, a teljesen csupasz csiklót. A nagyajkaim elég "húsosak", úgyhogy ettől még nap közben úgyis "takarásban" marad.


Tényleg érdekel, Neked pontosan mit végzett, és mivel vagy elégedetlen. Előre is köszönöm, ha leírod!

1866. Stella85 (válaszként erre: 1534. - Kis0102)
2022. máj. 3. 01:17

Szia. Sajnálom, hogy így jártál :(

Sokan nincsenek vele megelègedve.

Elég csúnya eredményekről olvastam, sokan panaszkodnak Regényi doktorra.

1865. Stella85 (válaszként erre: 1547. - Kis0102)
2022. máj. 3. 01:07
Igen, sajnos Regényi doktor csonkítást végez :(
1864. Stella85
2022. máj. 3. 00:41
REGÉNYI PÉTERT senkinek NEM AJÁNLOM! Nem veszi figyelembe az érzékeny területeket.
1863. rbhid84 (válaszként erre: 1862. - FB94)
2022. máj. 1. 23:39
Szia! Írtam Neked privátban, de nyugodtan válaszolhatsz ide is. Köszi!
1862. FB94
2022. ápr. 29. 09:32

Így harmadik nap is ok minden, egy fajdalomcsillapitoval teljesen rendben vagyok. De nem is vettem be egyből ébredés után, annyira nem fajt.

Viszont van egy varrat ami kifejezetten idegesito, fent van és bevag nagyon, erre figyelni kell hogy ne piszkáljam és ne is nagyon gondoljak rá, mert nagyon idegesítő. 😀 Remelem nem kell neki több hét, mire kiesik…


Ajánlom otthonra a nedves torlokendot, illetve betetbol nekem a puha is irritálja még, szóval gezlapot teszek rá.


Az első pár napot szerintem mindenki próbálja a pihenésnek szentelni. Mivel tegnap nem voltak kifejezett fájdalmaim elég sokat talpon voltam főleg délután, tettem-vettem a lakásban és azért estére éreztem hogy megeroltettem magam. Ma próbálok többet vízszintesben lenni.


Meg ami engem nagyon érdekelt műtét előtt az a járás: a klinikáról kifelé a pár lépést a kocsiig sikerült lassan, de normálisan megtenni. Most azért a jarasomon látszik, nem tudok teljesen összezárt lábakkal menni. Max ha nagyon lassan csoszognék. Szóval még nem voltam lakáson kívül, remelem hétvégén ez is összejön. 😀

1861. Anirod001 (válaszként erre: 1859. - Rbhid84)
2022. ápr. 27. 10:09
Èn a Dr Kovàcs Gyulànàl voltam pècsen, de ha jól tudom màshol is műt. Nagyon kedves! Bàtran ajànlom. Covid teszttel együtt 271000 volt. Nem olcsó, de szeintem megéri az àràt.
1860. FB94
2022. ápr. 27. 07:44

Na én hosszas olvasgatás után tegnap rászántam magam, ezen a fórumon is sokat böngésztem.

Lézeresen voltam. Az injekciók előtt nem kenték be semmivel de abszolút tűrhető volt, persze nem kellemes. A vágás nem fajt, nem is éreztem, kb 20 perc lehetett majd kb ugyanennyi varras. Mivel voltak vastagabb ereim (azért nekem volt bőven miből leszedni 😅), illetve egy ami eléggé vérzett, muszáj volt nehogy baj legyen. Elvileg 4-5 oltest kaptam, nekem többnek tűnt de nem értek hozza meg ott már csak szabadulni akartam. 😀

Utána megfigyeltek, minden ok, mondtak hogy egybol vehetem is be a fájdalomcsillapítót. Kocsiban hazafele ilyen fura lecsúszott pózban ültem, hogy ne terheljem azt a részt. Vártam a nagy fájdalmat, de nem jött (nem azt mondom hogy semmi, de sokkal rosszabbra számítottam), éjszaka simán aludtam (oldalamon, két térdem között párna). Reggel vettem be egy algoflexet, most nem mondom hogy nem érzek ott semmit vagy hogy egyáltalán nem faj, de nem vészes, ha nem kellene kínélnem magam, akkor szerintem tudnék csinalni amit akarok.

Délután csinálták, este azért volt hogy kicsit csöpögött a vér mikor zuhanyoztam meg itthon jöttem-mentem, de lehet azért mert sokat voltam álló helyzetben. Utána lefekudtem aludni, azóta nem mondom hogy semmi vér, de kevesebb. Mondjuk nekem azt mondtak hogy ennyi oltessel ne izguljak. 😀

1859. rbhid84 (válaszként erre: 1858. - Anirod001)
2022. ápr. 26. 22:22

Szia!

Megkérdezhetem, kinél voltál? Már nagyon érik nekem is a dolog...

1858. Anirod001
2022. ápr. 26. 22:10

Sziasztok! Àprilis 11.–én volt a műtètem! Nekem kellemesebb volt az operàció mint ahogy beharangozta az orvos! Nem azt mondom hogy a szurik kellemesek voltak, de teljesen bírhatóak. A műtèt alatt semmit sem èreztem, mosolyogva jöttem ki a műtőből. Az első pàr nap a kellemetlen pingvinjàràs ès az alap fàjdalo meellett is tűrhető. Aztàn a 6. vagy a 8. napon a varratok nagy rèsze lepotyohott, ami miatt nem sokkal ez utàn mindkèt oldalt szètmyílt a sebem. Ez itàn csípett a pisi. A 10 nap magassàgàban sikerült beszednek egy húgyúti fertőzèst. Antibiotikumpz szedtem rà! Egy teljes kúràt! A 16. naptól most azt mondhatom hogy javulok szèpen! Úgyhogy mindenkinek azt ajànlom hogy ne gondolja alapból hogy gyorsan fog gyógyulni. A szètnyílt sebbel nem csinàlnak semmit! Magàtól gyógyul csak lassan.

Kitartàst mindenkinek

1857. Lilly95
2022. márc. 31. 12:18

Sziasztok, én most áprilisban szeretnék rá vállalkozni. Már középiskolás korom óta zavar, igazából az enyém tényleg jó csúnya, az előtte-utána képeken is kevés olyat láttam. 🙈 Igazából már olyan szinten vagyok hogy nőgyógyásznál se a terpesztés zavar, hanem hogy úristen vajon mit fog gondolni magában ha ezt meglátja, még terhesen is óriási szorongás volt ez nekem. (Tudom, “a dokikat nem az érdekli”.) Párom előtt is frusztrál természetesen.

Na mindegy eléggé zavar már, egy éve volt egy császárom és ezen felbátorodva, hogy azt elég jól kibírtam, most eljutottam oda, hogy akkor ez is menni fog. 😀 Bár ahogy olvasgattam a beszámolókat a gyógyulásról, lehet kicsit könnyelműen álltam hozza, biztos ez is rossz lesz utána de most már nagyon erős az elhatározásom, hogy meg a következő terhesség előtt letudjam. Ha meg elbizonytalanodnek csak megnézem a tükörben az érintett testrészt és megállapítom hogy kell ez nekem. 😀

1856. kislovas
2022. márc. 16. 14:36

Sziasztok!

Gondoltam, én is leírom a tapasztalataimat, hátha segít majd valakinek.

Falus György doktorúrra esett a választásom, sok jót olvastam róla. A műtét előtt nem olvastam ezt a fórumot, csak a gyógyulásom alatt kezdtem el.

A válásom után (3 éve történt) határoztam el, hogy megműttetem magam és mostanra sikerült erőt vennem magamon.

A kisfiamat egyedül nevelem, 39 éves vagyok, szülői segítségem nincs, nem avattam be senkit a tervembe.

Több műtéten estem át korábban (nem plasztikai), császárral szültem, volt intim piercingem, gondoltam, olyan vészes nem lehet.

Falus doktor az ingyenes konzultáció során nem nézte meg, mi a helyzet odalent, csak beszélgettünk. Ez engem nem zavart, hiszen látott ő már elég esetet, nálam pedig semmi extra nem volt, klasszik kisajak korrekciót szerettem volna. Elmondta, mi a műtét menete, illetve arról is beszéltünk, milyen technikával ölti majd a műtött részt. Mondta, hogy kell hagynia majd pár pici lyukat, hogy jobban tudjon tisztulni ez a rész, illetve én kérdeztem, mennyi időn belül tudok megint lóra pattanni. Mondta, hogy kb. 1 hónap múlva már simán. Azt is mondta, hogy sokan kérik, vágja minimálisra ezt a részt, de ő ilyet nem szívesen vállal, mert annak bizony védelmi funkciója van. Azt is mondta, hogy a menstruáció előtt nem szerencsés ez a műtét a hormonok miatt. Én közvetlenül menstruáció után szerettem volna menni. Felszívódó varratokkal dolgozik.

A műtét előtt kellett csináltatni labort és PCR tesztet.

Az árfekvése nem a legolcsóbb, de nálam inkább az volt a szempont, hogy szépen dolgozzon. Ha már rászánom magam egyszer az életben, nem ezen szeretnék spórolni. Inkább kevesebb hülyeséget veszek.

Két hét múlva volt maga a műtét. A kötelező papírozás után megnézte, berajzolta, megnéztem tükörrel, fotót készített és mentünk is a műtőbe. A doktorúr mellett két asszisztens volt bent, egy hölgy és egy úr, mindketten nagyon aranyosak voltak, kedvesek, nyugtató volt a jelenlétük. Amikor felfeküdtem, nekem is olyan gondolatok kavarogtak a fejemben, hogy totál elment az eszem, mit keresek én itt. A szuri erre rátett még egy lapáttal, hát az valami kegyetlen volt. 2x2 szúrás volt, de azt hittem, elájulok és kidobom a taccsot. A férfi asszisztens beszélt hozzám közben, mindenféléről beszélgettünk, közben szólt a Rádio1 :D Teljesen jól éreztem magam utána már. A műtét mindennel együtt kb. 1 óra volt. Utána felöltözhettem és mehettem haza. Kaptam tőle egy írásos tájékoztatót, amit hazahoztam. Megbeszéltük, hogy naponta egyszer érheti víz, elég a Betadinos kenegetés, de nem fontos. Bármilyen fájdalomcsillapító jó, ha szükségét érzem, vegyem be. Jegelni is érdemes, de ne közvetlenül. És két hét múlva nézi meg legközelebb, de bármi van, hívjam nyugodtan bármikor mobilon.

A taxiban semmi fájdalmat nem éreztem, vígan elvoltam még kb. 3 órát, na de utána... jött a kínlódás. Nálam itthon Xilox van, és arra esküszöm. Az is gyulladáscsökkentő is. Megittam 2 adagot egymás után, és közben jegeltem este, de alig aludtam pár órát. Attól ijedtem meg, hogy nagyon véreztem. Fel is hívtam a dokit, de mondta, hogy ez a mennyiség leírás alapján normális.

Nekem a pisiléssel nem volt gond, nem csípett, és oldalt is tudtam aludni.

Másnap semmi fájdalmam nem volt, pingvin üzemmódban tudtam közlekedni, végigültem a napi 8 óra melót, elmentem a kisfiamért, bevásárolni, tök jó volt, este sem semmi. 2. nap a napi 8 órás meló után viszont kezdett bedurvulni a helyzet, és 3. nap már alig tudtam járni, pingvin helyett sumo járásom lett. Fájdalomcsillapítóval simán tudtam bármit csinálni. Ekkor elkezdtem fotózni magamat ott lent reggel és este is, hogy lássam a különbséget. Eléggé ki voltam akadva, hogy hogy néz ki. Étvágyam alig volt, inni meg nem mertem túl sokat.

Ne értsetek félre, imádom a kisfiamat, de alig vártam, hogy hétvégén jöjjön érte az édesapja és egy szál semmiben lehessek egész nap az ágyban, pillangó pózban. Kaját is rendeltem inkább.

Nekem kb. a 7-8. napon lett olyan a helyzet, hogy fájdalomcsillapító nélkül tudtam jönni-menni, de a hosszabb autózás nem tett neki jót.

Egy barátnőm kérdezte tőlem, hogy fáj-e a lábam, mert picit mintha húznám. Ő nagyon ismer már, nagyon figyel rám :D

Ma volt 9 napja a műtét és most már végre látványosan kisebb a duzzanat, sehol sem lila. De hát ez egy friss műtét, tudom, hogy türelmesnek kell lennem. Most már sokkal szebb, mint pár napja. Reggel láttam, hogy kiesett egy kis varratcsomó is végre.

Szóval én azt tudom tanácsolni, hogy a műtét utáni hetet próbáljátok a pihenésnek szentelni. Persze mindenki más ütemben gyógyul.

Kérdeztétek páran, ki dolgozik még szépen a dokik közül. Nekem még dr. Lévay Bernadett doktornőről van személyes tapasztalatom, igaz, az nem ilyen téma és nem is ilyen vidám (Kék golyó és annó Nyírő Gyula). 2005 óta ismerem. Ő egy igazi tündér, gyönyörűen dolgozik és nagyon megértő, kommunikatív. Nem tudtam, hogy ő is vállal ilyen műtéteket.

1855. Mesi05
2022. márc. 12. 23:47

Sziasztok!


Amint írtam már korábban kb. A 2 hétig folyamatosan közvetítettem az eseményeket utána nem láttam értelmét közvetíteni mert minden nap ugyan az volt fájt, levedzet, több helyen szétnyílt és akár mivel kenegettem, mostam nem javult a helyzet inkább romlott. Regényi Péter műtött Hévízen lézeres kisajak és csikló plasztikám volt Február 4.-én. Most viszont a teljes gyógyulásomról pár szót mondanék hátha valakinek segít a döntésben. Nagyon szép lett a végeredmény a színe világos rózsaszín habár előtte sötétebb volt a kisajkam végénél ennek különösen örültem, hogy szép színe lett. A nagyajkak szinte teljes takarást biztosítanak neki. A szexuális életem is megváltozott. Teljesen levetkőztem az összes gátlásomat az együttlétek során amiről nem is gondoltam, hogy ennyire zavart de rá kellett jönnöm, hogy de igen volt mindig egy gát magamban, hogy a párom nem azt látja amit vagy ahogy én szeretnék kinézni. Közvetlen kapcsolat van az aktusok során ami még nagyon új nekem és megint egy extra a pozitív dolgok között. Én imádok tangát hordani de voltak bizonyos típusok amik sajnos a túlnyúló kisajkak miatt nem tudtam hordani mert vagy kilógott vagy a mozgás miatt elmozduló része elnyomta azokat amik utána fájtak most már ez is megszűnt. Fürdés után minden nap megcsodálom magam milyen szép lett a végeredmény ( hihetetlen). A párom azt mondta olyan lett mintha rajzolták volna, amúgy sokkal jobban tetszik neki. Kicsit meg is sértődtem mert sosem említette nekem, hogy neki nem tetszik amit lát de erre az volt a válasza, hogy az is nagyon tetszett neki de most sokkal szebb ( ki érti ezt 😂😂😂). Mindenkinek aki elégedetlen magával annak csak javasolni tudom ezt a változást még így is, hogy ennyi szenvedéssel jár. Kb a 4. hétig nagyon lassú volt a gyógyulási folyamat de utána szinte pikk pakk elkezdett begyógyulni, ahol szétnyílt az teljesen visszahúzódott. Amit javasolni tudok a gyógyulás érdekében amiket én is használtam és bevált a legelején az antibiotikumos krém+ zuhany alatt pisi csak vízzel mostam de azt folyamatosan és szárítkozás után fújtam az aloeval meg kentem magam. Amikor az antibiotikumos krém elfogyott a gyógyszertárban vettem fertőtlenítős kímélő folyékony szappant és fújtam tovább az aloet meg kentem az aloe vers géllel és amilyen sűrűn tudtam mostam ill. Dm-es kamillás nedves WC papírt használtam amikor nem volt alkalmam tisztálkodni. Hozzáteszem hiába levedzett sosem volt szaga ahogy ezt sokan írták. Ami még nagyon fontos sztem csak természetes anyagból készült betétet használtam mert a műanyag vagy a vegyes az nagyon irritált odalent szóval menstruáció alatt a rendes betét is meg az után a tisztasági betét is pamutos volt a Dm- ben beszerezhető a saját márkás lényegesen olcsóbb és jó minőségű volt, ezeket ha meg volt a mensim ha nem rendszeresen minden pisi után cseréltem…. Remélem tudtam segíteni nektek sok sikert mindenkinek 😘

1854. Sári175
2022. febr. 25. 19:31

Sziasztok!


Gondoltam én is megírom a tapasztalataimat, mert elég friss az élmény.

Előzmények:

Még októberben voltam konzultáción, Dr. Görcsi Jánosnál. Intimplasztikával kapcsolatban nem találtam róla semmilyen tapasztalatot, de nagyobb műtéteknél agyon dícsérték. Mindent elmondott amit tudni akartam, mutatott képeket a saját fényképezőgépén, nagyon aranyos volt. De sajnos itt ezen a helyen csak egy héten egyszer műt, így várólistára kerültem. Vártam is bőven, hiszen tegnap került sor a műtétre.

Műtét előtt/műtét:

Nagyon izgatott voltam, a műtét előtt. Akárhányszor lenéztem mindig eszembe jutott, nézegettem hogy vajon mennyit lehet lefaragni ezekből a szárnyacskákból.

A műtét tegnap volt, 18:30-ra kellett mennem. Izgulásnak semmi nyoma, hiszen én akartam ezt az egészet a Doktor Úrban pedig 100%-ig bíztam. Bementem, műtős nő fogadott, gatya, bugyi le, lefeküdtem egy ágyra, lábak fel a tartóba és szépen vastagon bekente Lidokainnal. 10-15 percig így feküdtem, addig ők bemosakodtak, beöltöztek, és kezdtük is. A szurit nem mondom, hogy nem éreztem, de nem fájt. Először a bal oldalt intézte el, az ereket “elégették” hogy ne vérezzen, de mire összevarrt addigra a másik oldalból kiment az érzéstelenitő, szóval kaptam még szurit. Na itt jött a teljes önuralom gyakorlás, ugyanis a kész oldal elkezdett fájni, égni, de hát nyugodtnak kellett maradnom. A utolsó varratoknál kaptam még szurit, mert már éreztem néhány öltést. A műtét 20-25 perc volt.

Utána/itthon/24 óra múlva:

A párom jött értem, és azért kint elsírtam magam. Mégis csak egy stresszhelyzet, meg hát fájt is. Sokat nem kellett a kocsiba üljek, mert közel lakunk a helyhez.

Itthon bevettem fájdalomcsillapítót, de szenvedős volt az este, az éjszaka. Nem aludtam sokat. A pisilés csak a zuhanyba, hogy azonnal leöblítsem, új betét, Betadinozás.

Ma már nem vettem be semmit, annyira nem borzasztó, és már nem is vérzik. Kinézetre duzzadt, és lila az egész. Csak pihenek, nem járkálok sokat, szerintem gyorsan túl leszek a nehezén.

Örülök, hogy belevágtam.

Majd még írok :)

1853. gigi6252 (válaszként erre: 1852. - Mesi05)
2022. febr. 19. 19:50

Mesi!

Köszönöm a válaszodat. Nekem sem varrt, csak "összeforrasztotta" valamivel. Az aloe vera jó ötlet, csak elviselhetetlenül csípi, de megpróbálom.

Köszi, és mielőbbi jobbulást kívánok neked! Remélhetőleg a harmadik hét már jobb lesz.

1852. Mesi05 (válaszként erre: 1850. - Gigi6252)
2022. febr. 19. 01:22

Szia Gigi!


Engem is ő műtött 2 hete… Nekem is csak a nyílt sebszélek látszódnak és nekem is csíp ha pisilek vagy ha aloe-verával fújom. Igazából ami hozzá ér minden irritálja. Nekem nem varrta csak egyszerűen a lézerrel levágta meg is nyílt egy helyen ahol azonnal mennem kellett a kórházba össze varrni. Nem tudom neked varrta e?! Nekem sokat segít ha mindig tiszta és akkor nem irritál annyira semmi. Én még vettem ezt az aloe spray-t rá ez egy kicsit csípi de utána nyugtatja. Azt hittem nekem sem lesz kutya bajom a második hétre már ( hát nem így lett) nekem most kellemetlenebb mint eddig volt de ezt be tudom a gyógyulásnak. Mától elkezdek egy kamillás fürdőt alkalmazni hátha az segít. Ha találok valami jobb megoldást akkor megosztom veled… remélem minden rendben lesz ezt be kell tudnunk a gyógyulás számlájára

1851. gigi6252 (válaszként erre: 1833. - Semmiextra)
2022. febr. 18. 22:28
Szia! Én pont ugyanezen megyek keresztül. Nálad mikor javult a helyzet? Mi vált be?
1850. gigi6252
2022. febr. 18. 22:24

Sziasztok!


Elsőrorban azokhoz szólna a kérdésem, akik lézeres kisajak plasztikán voltak, dr Regényi Péternél. Két hete történt a beavatkozás, viszont kb a második héten elkezdett elviselhetetlenül kínzóan csípni a sebem pisiléskor, fürdéskor, és igazából minden esetben amikor valami folyadék hozzáér. Azt vettem észre, hogy egy két foltban még nem kezdődött meg a hámosodás, és még a "nyers" bőr látható. Kenem a cikadritin nevű krémmel, amit a doktor úr ajánlott, de egyelőre nem nagyon akar hatni. Járt valaki hasonlóképpen? Tud valaki tanácsolni valamit?


Ahogy olvasom a legtöbben azt írják, hogy a második héten már kb kutya bajuk nem volt. Kicsit aggódom, és szörnyen szenvedek pisilés közben...


Előre is köszi, ha valaki megosztja a tapasztalatát/véleményét!!

1849. Mesi05
2022. febr. 18. 16:25

2 héttel műtét után


Le a kalappal minden olyan csaj előtt aki varrva volt nekem igaz csak 3 öltésem van felszívódók már 2 hete hordom 😂 de borzasztóan belevág a húsomba és ugyebár pont ott ahol a heg is van a gátam felett kicsivel. Sokszor megfeledkezem róla és csak úgy lehuppanok valamire na akkor megmerevedve ott ülök csendben lehunyt szemmel, hogy el múljon az az iszonyat fájdalom. A sebszélek a bal oldalon a csiklómnál illetve a kisajkaknál szétnyílt ez elég fájdalmas mondjuk vérezni csak pöttyözve szokott reggelenként ( a reggel a legkutyább) mondjuk látványra nem bánom, hogy szétnyílt egy pár mm mert miután teljesen lement a duzzanat róla kicsit aszimmetrikus volt most meg teljes szimmetriába pompázik. Nagyon levedzik még ezért elég sűrűn cserélem a tisztasági betétet és mivel vissza álltam a normális ritmusba az életemmel ( munka, bevásárlás, ide-oda császkálás) ezért kevésbé van alkalmam a zuhanyzásra csak reggel, este meg napközben talán egyszer tudom rendesen megzutyiztatni. Találtam a dm-ben saját márkás nedves WC papírt abból a kamillás vált be a többi illat rettentően irritálta égett tőlük meg viszketett. Az összes krémemet amit kaptam vagy felírtak kinulláztam egy hét alatt most Aloe-Vera spray-t használok és bepanthen krémet. Bedagadva abszolút nincs már még így sebesen is gyönyörködöm benne habár majdnem eltűnt a kisajkam ( mondjuk engem nem zavar). A sűrű borotválkozást bevezettem egyszerűen a két nagy ajkam ahogy össze ér és elkezd rajta nőni a szőr borzasztóan rossz érzés. A csiklóm körüli bőr nagyját is eltávolították ezért ehhez még hozzá kell szoknom, hogy majdnem szabadon van nagyon érzékeny lett ezért vicces szitukba keveredem ha kicsit félre megy a bugyi vagy szorosabb farmert veszek fel ami kicsit dörzsöli….. szóval hiába piszkált lézerezte le a nagyját a gyönyörcsomómnak a dr úr bizony bátran állíthatom, hogy nem, hogy csökkent de nőtt az érzékelés ezen a tájon. Élesben még nem volt bevetésen mert még nincs itt az ideje de majd 2 HÉT MÚLVA JUPPIIII ( remélem) 😉 egyenlőre ezek történtek majd még jelentkezem és remélem tudtam segíteni akinek kellett pár részletesebb infó. Persze minden nő meg szervezet más ezért ami nekem jó az nem biztos a másiknak is.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook