Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1758. Fannyka96
2020. jún. 2. 16:40
Esetleg Miskolcon Debrecenben vagy Budapesten tudnátok orvost ajánlani?
1757. Fannyka96
2020. jún. 2. 15:54
Sziasztok. Elolvastam a korábbi válaszokat.Műtétre Falus dr-t vagy inkább Dr. Sikost ajánlanátok? Egy kb. aktuális árat kérhetek esetleg?
1756. Leonetta (válaszként erre: 1755. - Fannyka96)
2020. máj. 24. 09:07
Szia nekem január 14-én volt a beavatkozás-nálam minden komplikáció felmerült, van akinél semmi, bevérzés...lassú gyógyulás. Egyén függő ki hogy gyógyul, én amúgy gyorsan kigyógyulok mindenből-ennél azért voltak bajok.2-3 hónap szerintem a gyógyulás..de olvastam itt 1 éves gyógyulásról is. Szerintem ez függ attól is mekkora az eltávolítandó rész..kell csuklya korrekció, vagy csak kisajak, lézeres vagy nem lézeres a beavatkozás.Érdemes visszaolvasni, vegyesek az élmények.Van akinek beválik egy orvos másnál nem.
1755. Fannyka96
2020. máj. 12. 16:39
Sziasztok! Erősen gondolkodom kisajakplasztikán de teljesen tanácstalan vagyok. Akinek esetleg volt ilyen beavatkozása leírná hol csináltatta mennyi volt a felépülési idő, elözetesen milyen vizsgálatokra volt szükség illetve mennyire fájdalmas? Voltak e komplikációk, szép lett e az eredmény? Ha valaki tud orvost ajánlani azt is szívesen veszem. Köszönöm a segítséget szép napot mindenkinek!
1754. Leonetta
2020. máj. 5. 15:23
eltelt 4 hónapot akartam írni :)
1753. Leonetta
2020. máj. 5. 15:18
Sziasztok! Gondoltam írok egy helyzetjelentést.Január 14-én volt kisajak plasztikám, nálam minden elképzelhető felmerülő kockázat előfordult, ez azt jelenti hogy bevérzett, lassan gyógyult( ez sajnos egyéni dolog, kinek mennyi idő alatt gyógyul és vérzik be) eltelt lassan 3 hónap , az utolsó korrekció óta 2 hónap (én kértem) , minden helyreállt és jól működik.Ha valaki megszenvedett ezért, hát én megszenvedtem.Annyit fűznék hozzá, hogy sokszor mondtam, hogy még egyszer nem tenném, de most hogy csodaszép és komfortos érzés lett-megérte.Akinél én voltam Hévízen, nagyon kedvesen fogadta,bárminemű utólagos észrevételemet...pedig azt hittem nem fognak velem foglalkozni.Regényi doktor és az asszisztense is nagyon segítőkész-tényleg csak ajánlani tudom, de nyilván mindenki maga dönti el kihez megy.
1752. Reg1983 (válaszként erre: 1747. - Rebii89)
2020. máj. 1. 21:02
210.000 Ft volt.
1751. dodoka9 (válaszként erre: 1746. - Rebii89)
2020. ápr. 26. 14:40
Helyzete válogatja. Nekem 220.000.-Ft volt mindennel együtt az egész, de igazából az extra méret miatt ez volt a drágább verzió. Ha Neked csak kis korrekcióra van szükséged akkor 180.000.-ből is meg lehet "úszni". :)
1750. mg0033
2020. ápr. 25. 22:35

Sziasztok!


Nekem most már egy éve volt a műtétem Hévízen. Eleinte úgy gondolomtam minden rendben van és meg is voltam vele elégedve, sajnos ide is túl korán írtam pozitív tapasztalatot, mert akkor még nem is sejtettem hogy ez nem olyan lesz mint amit elképzeltem, vagy esetleg amit a referenciak között láttam...


Bíztam benne hogy idő kell míg kialakul a végleges forma. Mostanra már nem foghatom az időre, sajnos nekem még mindig nagyon zavaró ahogy kilóg, vaskos és fordos. Persze sokkal jobb annál ami volt. De nem vagyok elégedett és a következő műtéten gondolkozom amit nem szívesen élnék át újra mert a felépülés nekem elég nehezkesen alakult. (Meg ha nem is ezt írtam először )

Viszont biztos hogy elfelejtem a lézeres megoldást ezek után.

Egyáltalán nem egyénre szabott , de lehet csak én voltam egy kivételes eset..


Segítséget szeretnék kérni, hogy kit javasoltok , hova lenne érdemes elmenni egy korrekciós műtétre? Esetleg valaki van/volt hasonló helyzetben Hévízi után?

Köszönöm


Bocsánat ha hosszúra sikeredett.

1749. dinnye27
2020. ápr. 19. 14:12

Sziasztok!


Azokhoz lenne a kérdésem, akik elrontott műtét után korrigálni mentek Jánkyhoz vagy akár Hévízre.


Nekem 16 évesen volt egy kisajak műtétem, amit akkor egy nőgyógyász nagyon-nagyon elrontott. Mai napig heges, fáj, "buckás, hurkás,csipkés" tehát elég hentesmunkát végzett a "doktornő", ha alapállapotban rosszul éreztem magam meztelenül, akkor ez 10szeresére nőtt azóta.


Most 26 vagyok, és idén nyáron nagyon aktuális lenne műtét minden szempontból. Anno kb 4 hétig alig aludtam, vérzett, gennyedzett, borzasztóan fájt, így a fájdalomra már fel vagyok készülve, de nem tudom, hogy menyire javítható a dolog.


Volt valaki hasonló cipőben? Volt, akinek javították a dolgot,és azóta szebb az eredmény?:)



Hévízinél aggaszt az egy-két negatív komment, de a elméletben gyorsabb felépülés a már említett erős fájdalom miatt kicsit szimpatikusabb:D


Köszi!! <3

2020. ápr. 16. 11:23
Sziasztok! Októberben volt kisajak plasztikám, azóta kiderült hogy babát várok... majdnem 7hónapos vagyok és egyre csúnyábbak a kisajkaim a csuklyám meg hatalmas... utolsó emlékeim/képen alapján még egész jó volt a plasztikázott kisajkam, de most hurkás ès hatalmas csuklya... szerintetek?
1747. Rebii89 (válaszként erre: 1745. - Reg1983)
2020. ápr. 14. 18:40
Reg1983 megkérdezhetem, hogy Janky dr úr mennyiért műtött? Nagyon köszönöm
1746. Rebii89 (válaszként erre: 1738. - Dodoka9)
2020. ápr. 14. 18:38
Dodoka9 megkérdezhetem a Koc-ban mennyiért műtött Sáfrány dr úr? Nagyon köszönöm
1745. Reg1983
2020. márc. 23. 08:41

Sziasztok!

Nem szoktam beszélgetős forumokhoz hozzászólni, de most úgy érzem tartozom ennyivel! Ennek a fórumnak köszönhetem, hogy dr Jánky György mellett döntöttem! A megérkezés első pillanatában tudtam, hogy jó kezekben leszek! A 2 aszisztens hölgy szuper kedvesek voltak, persze a doktor úr is. A fájdalomtól tartottam, mivel annyian leírtátok, hogy nem igaz ,hogy nem fáj. Szóval mindenre fel voltam készülve. A szuri volt egy picit kellemetlen, de az sem fájt! Fogínybe, frontfogakhoz adott érzéstelenítő 100x rosszabb! A beavatkozás teljesen fájdalom mentes volt! Semmit sem éreztem! Beavatkozás után én egyből ittam egy gyorsan ható Flector port,hogy a hazaúton ne legyen gond, ugyanis messziről utatzam fel Pestre. Amikor haza értem, bevettem a Cataflamot. Azt kell szednem 2x1 et 1 hétig. Jelenleg 3. napos műtött vagyok, semmi fájdalmam sincs, gyógyszert csak amitt szedek, mert mondta Doktor úr, hogy az arra is van, hogy ne dagadjon. Nem látom, hogy különösebben duzzadt lenne, de azért közbe jegelem is, ha épp eszembe jut! Mivel ezt is mondta,hogy fontos!

Szóval lányok! Bátran vágjatok bele, ez a beavatkozás semmi! De tényleg! Csak arra figyeljetek,hogy körültekintően válasszatok orvost!

1744. Ccc01 (válaszként erre: 1743. - Dodoka9)
2020. márc. 4. 07:26
Én is így gondolom, hogy ide inkább azok azok jutnak el, akik infót gyűjtenek és akiket valami probléma hoz ide és tanácsot vagy épp vígasztalást keresnek sorstársaktól. Viszont statisztika ide vagy oda, ez a fórum arra nagyon jó, hogy aki idetalál és olvasgat, az már tisztában lesz vele, hogy nem igaz az, ami minden orvos honlapján le van írva erről a beavatkozásról. Nem igaz, hogy fájdalmatlan, nem igaz, hogy csakis jól tud elsülni, nem igaz, hogy maradandó a fájdalom (levelezek néhány korábbi hozzászólóval és van, akinek még egy év elteltével is fáj) és nem igaz, hogy a csikló érzékenységére nincs hatással (az egyik levelező partner műtét óta nem képes a csikló orgazmusra, pedig nála is eltelt egy év). Az a baj, hogy nem mindenki írja ide a problémáját akkor sem, ha műtét előtt aktív volt itt. Olyanoknak írtam, akik 2018-19-ben szóltak hozzá a fórumhoz frissen műtöttként, aztán nem számoltak be arról, hogy később hogyan alakult. Arra voltam kíváncsi, hogy a 3 hónap letelte után mennyire elégedettek és 10ből egynek nincs semmi baja, a többi panaszkodik. Nekem sem tökéletes, de végülis nem bánom, hogy megcsináltam és bízom benne, hogy a fő problémám még javul. A többivel együtt tudok élni. Viszont ez sehol nincs leírva, csak itt a fórumban, hogy az álom nuni nagy valószínűséggel kompromisszumos lesz és lehet, hogy egy év múlva sem lesz élvezet a szexben. Na most ez egy olyan lánynak, akinek nincs hüvelyi orgazmusa, nem kis áldozat...
1743. dodoka9
2020. márc. 3. 16:17
Nekem nem érzéketlenebb egyáltalán, sőt... Inkább csak érzékenyebb lett ( és most nem fájdalomra gondolok ), de ugye én vagyok az akinek eddig minden álomszerűen ment a műtét óta, úgyhogy lehet hogy tényleg csak kivételes vagyok és a véleményem nem is releváns. Egyébként elgondolkodtam azon, hogy nyilván sokkal több intimműtétet végeznek mint amennyien itt fórumoznak, és szerintem a legtöbb nő aki túlesett rajta nem is jött ide meg nem ír mert már nem is "emlékeznek" rá hogy volt műtétjük és nekik is minden simán ment. Nem tudom az arányokat de biztos vagyok benne hogy többen fórumoznak azok akik még nincsenek túl rajta és azok akiknek valami nem jól sikerült, mint azok akiknek hibátlanul lement minden és azóta is élik az életüket. Szóval kicsit úgy érzem hogy amellett hogy mélységesen együttérzek azokkal akiknek valami rosszul sült el és nagyon sajnálom, én ha a műtétem előtt itt fórumoztam volna és mindezt olvasom akkor lehet hogy én is baromira be lettem volna tojva. Szóval egyáltalán nem papírforma hogy azoknak akik még nem estek túl bajuk lesz vagy rossz lesz nagyon. <3
1742. levitate (válaszként erre: 1740. - GesztiAgi)
2020. márc. 3. 15:24

Szia!


Kihez mész?

1741. Ccc01 (válaszként erre: 1740. - GesztiAgi)
2020. márc. 3. 12:22
Nem annyira. A csiklóm jóval érzéketlenebb és a kisajkaknál is egészen más érzés, de bízom benne, hogy változni fog idővel.
1740. GesztiAgi
2020. márc. 3. 05:38
Lányok! Fontos kérdés, éreztek utána is mindent lent? Én nemsokára megyek a konzultációra, úgyhogy már nagy boldogság van
1739. Leonetta
2020. febr. 28. 21:00
Sziasztok , nekem szörnyű napjaim vannak, minden szepen meggyógyult de valamiért a gatnal úgy össze vártak hogy nem tudunk szexuális életet élni mivel alul annyira feszül , valószínű össze vártak ott ahol nem kellett volna, úgyhogy megyek vissza mert most már szexuális életem sincs. Tegnap egész nap sírtam hogy nálam minden elképesztő rossz megtörténik és nem látom mikor lesz jobb, valószínű újra fel kell vágni hogy elég tag legyen .... el vagyok keseredve , hisz ez már a 3. Beavatkozás lesz 6 hét alatt ...és nincs az az Isten amiért ebbe valaha ujra belevagnék ... soha nem fogok meggyógyulni ... :(
1738. dodoka9
2020. febr. 27. 22:02

Sziasztok!


Ma voltam a 2 hetes viziten.

Minden rendben van, begyógyult az egész és kipotyogott az összes varrat úgyhogy nekem vágni sem kellett semmit.

Az asszisztens látott először és szinte felsikított hogy milyen szép lett. Elégedett vagyok. 2 hónap múlva kell majd mennem egy utolsó kontrollra, de már igazából kijelenthető hogy minden rendben van. Szerencsés vagyok, ahogy olvasom mások azért jobban megszenvednek ezzel. Nem bántam meg hogy megcsináltattam. :) Mindenkinek sok sikert kívánok.

1737. Ccc01 (válaszként erre: 1735. - Kinguci22)
2020. febr. 26. 10:49
Nem múlt el... mondhatni, kezdem megszokni, de ha ez így marad, akkor nagyon morcos leszek! A doki azt mondta, hogy szerinte majd ha puhulnak a hegek a csuklya két oldalán, akkor visszarendeződik. Nem tudom, úgy legyen...
1736. dodoka9 (válaszként erre: 1732. - Dd0911ac43)
2020. febr. 25. 14:13

Szia!


Én most vagyok 2 hetes és a két hét alatt gyakorlatilag 0 problémám volt. Ha írsz privit mert még mindig aktuális akkor szívesen segítek a saját tapasztalataimmal. :)

1735. kinguci22 (válaszként erre: 1734. - Ccc01)
2020. febr. 25. 08:46

Szia!


Amit irtal korabban a csuklyaval kapcsolatban, elmult?

1734. Ccc01
2020. febr. 25. 08:31

Sziasztok,

Helyzetjelentek én is. Ez a harmadik hetem. A varratokkal nem tudom, hogy mi a helyzet, mert nem látszik, hogy van-e még, mennyi van. Biztos van, mert néha megszúr. Fájdalom, érzékenység nincs. Wc papírral még mindig nem merek hozzányúlni, továbbra is pohárral öntöm le pisilés után. Edzeni a második hét végétől simán tudok, nem fáj, nem okoz gondot. Igaz, én csak kardiózok... súlyt nem emelek. Szex már a második héten megvolt, mert nekem a varratok elég hamar eltűntek és fájdalom sem volt. Érzékenység nálam szerencsére nincs, csak az egyik oldal elég rövid lett és fura, ha odanyúlok, olyan csonka érzés vagy nem is tudom, de nem fáj szerencsére. Viszont állatira viszket néha... gondolom, hogy olyankor a varrat szúrhat meg, de kihúzni nem tudom, mert kívül nem látszik a vége sehol.

1733. Leonetta
2020. febr. 25. 07:53

Sziasztok, ma vagyok 6 hetes . Gondoltam adok egy kis helyzetjelentést. Tegnap pottyant ki az utolsó elvileg felszívódó varrat darabja. Nagyon szép már a látvány, de az érzékenység meg mindig megvan. Tegnap este próbálkoztunk szexel... Á esélytelen ... még mindig nagyon érzékeny és szúr ... a hüvely körül a gàtnál annyira feszül, mint gát varrás után az első szex,,, tehát meg sem próbáltam.Ezek szerint nekem ott is varrtak ... 😨 ... a felszívodó varrat még szúrhatott belülről hiába felszívódó ... érzem a szúràst.. Valahol olvastam , hogy a felszívódó varrat belül még 3 hónap is lehet.

A külalak már igazan szép de még használhatatlan :/

2020. febr. 23. 15:18
Sziasztok, gondolkozom ezen a műtéten de nem tudom, kihez menjek. Amit Jánky oldalán olvastam, az nagyon szimpatikus volt, de a képek alapján elég konzervatívnak tűnik. Bár gondolom azért, mert így nem okoz maradandó problémákat. Én azt szeretném, ha annyit vennének le belőle amennyit biztonságosan lehet, szóval ha alig lesz különbség akkor nem tudom, hogy megéri-e az egész. Ti kit ajánlotok? És ha valaki tudna mutatni képet, azt nagyon megköszönném :)
1731. marijja2 (válaszként erre: 1730. - Dodoka9)
2020. febr. 23. 11:49
De jó! Köszi az infokat!
1730. dodoka9
2020. febr. 21. 10:52

Sziasztok!


A másik topicban ( kisajak plasztika) már írtam, de úgy olvastam hogy itt élénkebb a fórum úgyhogy akkor ide is teszek updateket. Tegnap voltam egy hetes, voltam a Dokinál és minden rendben van. Az első naptól kezdve nem voltak fájdalmaim , kis diszkomfortérzet, de ennyi. A pontos leírásaim a másik topicban megtaláljátok. A varratok szépen esnek ki, ha a jövő héten lévő kontrollig nem esik ki mind akkor kiszedi a doki de már ígyis annyi kiesett hogy szerintem simán megleszek jövő hétre. A doki szép munkát végzett, nincsen semmi panaszom egyelőre. Kitartást mindenkinek!

1729. Encsi2 (válaszként erre: 1727. - Kinguci22)
2020. febr. 20. 20:22
Látatlanban elég nehéz barmit írni, ahogy írtam, nekem a csuklya rendben van, ezért nem tudom, milyen kényelmetlenségekkel jár, ha nagyobb. Én alapvetően azt tanácsolnám, hogy csak olyan beavatkozást vállalj, amivel az életminőségeden javítasz. De egy kerdést megér valamelyik orvosnál, ő biztosan okosabbat is tud mondani. 😊
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook