Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszeminációval kapcsolatos tapasztalatok fórum

Inszeminációval kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


4. Jessa96 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 17:23

Szia, nekem május elején volt inszemem, elsőre sikerült 🥰

Bár én államiba voltam, úgy zajlott hogy az első konzultáció előtt (mikor időpontot kértem) kaptam beutalokat hogy miket csinaltassak meg addigra. Utána csináltak átjárhatóságit (hycosyt) nekem kellemetlen volt, de csak mert jobb oldal elvolt zarodva enyhén.

Utána elkezdtük a hormon kezelest, majd jöhetett az inszem napja.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. aug. 5. 08:14
Köszönöm szépen a választ! ☺️❤️
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 07:08
Van ismerősöm akinek elsőre sikerült. Tesó már lombikkal sem. De álatalában többedik sikerül vagy a lombik és legtöbbeknek ott sem az első. Nekem anno egy sikertelen inszem volt de végül évekkel később természetes úton sikerült. Meddőségi központba menj inszemre ne magán dokihoz. Előtte kell átjárhatósági vizsgálat ( hycosyra menj, vagy a méhtükrözés a legbiztosabb, ott sok más probléma is kiderülhet). Kell hormon vizsgálat, érdemes 3 pontos cukor, inzulin terhelésre elmenni és teljes pajzsmirigy laborra ( nem csak tsh), pajzsmirigy ultrahangra és az eredményekkel egy tényleg hozzáértő endokrinológushoz (sajnos sok nem az)
2022. aug. 3. 16:06
Sziasztok! Elsősorban lányok tőletek szeretnék kérdezni, aki átesett már inszemináción, vagy a családban, ismerősök közül valaki. Tudom, hogy egyénfüggő, de mennyire esélyes ezzel az eljárással a teherbeesés? Illetve most milyen árban van magánorvosnál? Megelőzi a folyamatot több kivizsgálás is, vagy mi a menete? Megköszönöm, ha valaki tud érdemben válaszolni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook