Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció egyedülállóként fórum

Inszemináció egyedülállóként (beszélgetős fórum)


16. Panna07 (válaszként erre: 15. - Viktória 27)
2020. jún. 18. 10:00
Szia! A kérdéseidre a válasz mind attól függ, hogy melyik intézménybe fogják csinálni. Államiban az ultrahang, maga a beavatkozás, a gyógyszerek ingyenesek 45 éves korig, magánintézetben kb 90ezer-120 000 Ft az inszemináció, valahol benne van az ellenőrző ultrahang ára, valahol pluszban számítják fel.
2020. jún. 18. 08:51
Sziasztok! Inszemináció előtt állunk és szeretnék tájékozódni előtte. Tudnátok tapasztalatokat írni? Érdekelne az ára, várólista, menete stb.. Köszönöm a segítséget előre is!!
14. tebilil41 (válaszként erre: 13. - Lilibet28)
2020. jún. 10. 09:01

Az tényleg remek lesz, ha egy 30 évesen önmagát is ellátni képtelen remete nulla élettapasztalattal a háta mögött bevállal egy gyereket...


Mégis mit tudnál adni neki útravalónak, ha te sem boldogulsz az életben, mert bezártad magad a saját börtönödbe?


Majd ha magunkkal jóban vagyunk és képesek leszünk a feltétel nélküli szeretetre, akkor lehet gyerekvállaláson gondolkodni, különben pokol lesz az élete.



Szinte biztos vagyok benne, hogy ezt amit irtam támadásnak fogod értékelni, pedig ez csak szimplán a józan paraszti ész.


Akkor leszel készen a gyerekre, amikor a mondandómban a szeretetet fogod meglátni.

2020. jún. 2. 14:17

Vágj bele! Ne halogasd sokáig, mert ki tudja mikorra lesz eredménye és közben telik a idő!

Én is komolyan gondolkodom ezen a megoldáson. Sajnos egyelőre nem tudom anyagilag megengedni magamnak, de amint sikerül összeszednem egy kis pénzt belevágok.

12. Péter 83 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 1. 07:57
Hogyan keresel párt?
11. Panna07 (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2020. máj. 30. 15:16
A véleményedhez jogod van, de senki nem kiváncsi ezen a fórumon a becsmérlő mondataidra, csak kötözködni jöttél ide. A másik, hogy fogalmazni sem tudsz, mert azt írod hogy nem helyesled a nem biológiai gyereknemzést. Szerinted az inszemináció mi? Annál is ugyanúgy a biológiai alapokon jön létre a terhesség, nem az orvos hozza létre a terhességet. Ennyi erővel ha eltörik a kezed, ne engedd megműttetni, a fogadat ne tömesd be, mert azok is mesterségek beavatkozások!
2020. máj. 30. 15:10

Majd en kerek elnezest, mert egy gyerek az egy adott apatol, es anyatol van.

Valakivel kib... a biologia. Es soha nem felejtem el, mikor valakivel leirattam, hogy az atom kabatot vesz fel elekton helyett. Be is adta, es maig rohogok.

Semmilyen gyereknemzest nem helyeslek, ami nem biologoiai uton jon letre.

Mindenkinek mindenhez joga van.

9. Zenily (válaszként erre: 7. - Df1e1c376c)
2020. máj. 30. 13:32
Mondjuk mert anya ő is!
8. papája (válaszként erre: 7. - Df1e1c376c)
2020. máj. 30. 09:04

Miért kellene megvonni ?

Vállalt 1 gyereket, felneveli becsülettel.

Minden tiszteletem az övé.

Miért rosszabb ez, mint az, amikor valaki potyogtatja a gyerekeket, nem törődik velük, elvárja a segélyt, amit italra költ. A gyerekei is a tanult rossz, felelőtlen életet élhetik.

2020. máj. 29. 21:31
Az ilyen anyától miért nincs az anyagi támogatás megvonva?
6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 29. 06:51

választ kapsz a kérdéseidre, ha megnézed ezt a felvételt.

[link]

2020. máj. 29. 05:57
Hát nem tudom, van ismerősöm akit a pasija nem akar elvenni feleségül de az élettársi papírt ügyvéd előtt aláírta az inszemináció miatt mert addig bele sem kezd a doki.
4. turodudi (válaszként erre: 3. - Perla del Mar)
2020. máj. 28. 22:42
lehetséges. Lombik is. Örökbefogadás is. Az első kettőnél be kell mutatni egy közjegyző előtt tett nyilatkozatot, hogy egyedülálló vagy és egyedül vállalod a gyereket.
2020. máj. 28. 22:36
De ez törvényileg lehetséges? Hallottam olyat is, hogy igen,meg olyat is hogy nem
2. 60458c31c7 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 22:32

Elég sokan ugyanerre az elhatározásra jutottak.

Ha anyagilag meg tudod engedni, ne halogasd sokáig.

2020. máj. 28. 22:25
Úgy érzem a gyerekről nem akarok lemondani. Viszont nekem a párkapcsolatban élés nem megy. Nem bírok párt találni. És telik az idő. 31 elmúltam. Mi van ha sosem lesz párom. Így erősen gondolkodom ezen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook