Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszem Nyíregyházán fórum

Inszem Nyíregyházán (beszélgetős fórum)


1 2
6. angelica_h (válaszként erre: 5. - Bancsika)
2010. márc. 6. 12:42

Szia!

Bocsi tegnap nem vettem észre, hogy írtál. Egy kis fertőzés nem hinném, hogy akadálya lenne az inszemnek. Én is a Kaáliba járok már több mint egy éve, lombikozunk, most lesz nemsokára a 4. beavatkozás. Ha találsz egy jó orvost itt Nyíregyházán az inszemhez, akkor ne menj át Debrecenbe. Igaz, hogy mások a körülmények, de nem biztos ott sem a siker. Ugyanazt csinálják, csak jóval drágább.

5. Bancsika (válaszként erre: 4. - Angelica_h)
2010. márc. 5. 14:27
Az összeférhetetlenségi vizsgálat kivételével minden magvan.ha nem vagyok tolakodó,az eredményeitek jók?Mert mi ugy állunk,hogy van egy kis fertőzésem,de amugy minden ok.Csak nem akar jönni a baba.azt olvastam,hogy a nyiregyházi kórház,gyerek cipőben jár még ez ügyben.Beszéltem olyanokkal is, aki volt a kórházba,és volt a kaáliba,és az utóbbi sokkal jobb és másabb volt.Az ár az egyértelmű,hogy sokkal olcsóbb!Drukkolok nektek!!!!
4. angelica_h (válaszként erre: 3. - Bancsika)
2010. márc. 5. 12:59

Egyenlőre nem javasolnám Neked a Kaálit, mert nagyon drága, Nyíregyen a töredéke volt.

Nekem a Péli-Toót doktornő csinálta, azóta is Ő az orvosom, nagyon szeretem. Egy kicsit gázos a rendszer, de annyira nem vészes. Hormon vizsgálatok, spermiogramm, összeférhetetlenségi vizsgálat, és petevezeték átjárhatósági vizsgálat.

2010. márc. 4. 22:00
Sziasztok!Én is előtte állok,de valami miatt óckódok a nyiregyházi kórháztól.Akkor inkább a debreceni kaáli.ki csinálta az inszeminációdat?milyen vizsgálatokat kértek tőletek előtte?
2010. febr. 26. 11:57

Szia!


Nekem volt kettő. Mit szeretnél tudni?

2010. febr. 26. 11:39

Sziasztok!

Azoknak a tanácsát, segítségét kérném, akik Nyíregyházán járnak/jártak inszemre.

Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook