Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ínhüvely gyulladásra milyen fájdalomcsillapítót ajánlotok? fórum

Ínhüvely gyulladásra milyen fájdalomcsillapítót ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


12. agis
2009. márc. 4. 12:31
flector
2009. márc. 4. 06:45

Veszel egy AMINOERG GÉL-t!gyógyszertárban,

gyógynövényboltban kapsz!Bekened vele a kezed,napközben is lehet,mert nem zsiros!Este bekened,egy nedves ruhával beborogatod,és folpackkal betekered.2-3 nap alatt rendbe hozza!

2008. nov. 15. 23:53
Milyenre gondolsz?
2008. nov. 15. 18:07
Esetleg gyulladáscsökkentő? Nekem egyébként a bokám fáj, de azért, mert kibicsaklott hónapokkal ezelőtt, de még mindig nem az igazi, sőt, a napokban újra egyre jobban fáj. Állítólag csak türelmesen várnom kell...
2008. nov. 15. 15:24
Sziasztok nekem a hüvelyk ujj és a mutató ujj közötti rész fáj de nagyon .18 évet hideg helyen dolgoztam és szerintem ez ennek a következménye már többször előjött de most nagyon rossz.Most vizesruhával bekötöttem bevettem egy fájdalomcsil.Fastum gél és Flector nincs itthon de ha tényleg jó rá akkor veszek.Az a baj ha pihen akkor fáj a legjobban .
7. monika0104 (válaszként erre: 6. - C42a13b98c)
2008. nov. 15. 15:23
Gipsz nálam is volt, aztán kezelésre jártam ez tavasszal volt, akkor úgy tünt elmúlik, még dolgozni is mentem, aztán jött az ősz egy újabb ínhüvelygyulladással együtt, na mondom gipsz soha többet mert nem használt az előzőnél sem.Anyum mondta a háziorvosomnak mit ajánl valami mást a gipszen kivül műtét? esetleg de mit műtsenek rajta ezt a háziorvosom kérdezte.Ezen a mondaton teljesen kiakadtam.Mi az hogy mit műtsenek rajta ezt egy orvosnak tudni kéne. Na mind egy túl tettem magam rajta, javasolta menjek el góckutatásra, mondom újabb fölösleges körök, jól van nem vesztek semmit el megyek úgy se találnak semmit.Kiváncsi voltam ezek után mi lesz. Voltam fogászaton, a laboreredményemen látszott, hogy valami nincs rendbe. Ekkor kerültem a fül-orr- gégészetre hozzáteszem oda úgy mentem soha nem fájt a mandulám semmi bajom nem lehet ekkor közölte a doki, hogy gennyes(gócós) a mandulám ki kéne venni.Hát mondtam nekem a kezem fáj nem a mandulám, mondta hát igen rá ment az ízületemre.Most mióta kivették nem fáj a kezem, de nem tudom ha megerőltetném mi történe.Hát ennyi a történetem.
6. c42a13b98c (válaszként erre: 5. - Monika0104)
2008. nov. 15. 15:08
Hoppá! Az talán a jobbik eset, nem?! Mert gondolom kivették a manduládat és minden oké lett. De egy erőltetés miatt ínhüvely gyulladással nem lehet semmit kezdeni egy ponton túl. Nekem még gipszben is volt a kezem, aztán már a műtétet javasolták, de minthogy azt mondta az orvos, hogy az esetek kb felénél(!) visszatér, ezért nem műttettem meg...Vigyázok rá, néha fájdogál és pl. fekvőtámaszt nem tudok csinálni, mert nem hajlik rendesen. De annak idején a Flector sokat javított rajta...
5. monika0104 (válaszként erre: 4. - C42a13b98c)
2008. nov. 15. 15:03
Gócos volt a mandulám és rá ment az ízületeimre.
4. c42a13b98c (válaszként erre: 3. - Monika0104)
2008. nov. 15. 15:01
hanem?
2008. nov. 15. 15:00
Hát először is mindenképp kösd be v. fáslizd be és pihentesd semmi erőltetés. Én Fastum Géllel kenegettem v. valamilyen gyulladáscsökkentő krém, vagy melegvizes borogatás. Ez mind jó rá, Nekem ebben az évben 2- szer volt.Aztán a végén kiderült nem az erőltetéstől volt.
2008. nov. 15. 14:56
FLECTOR tapasz a fájdalmas pontra
2008. nov. 15. 14:55
Inhüvely gyulladásra milyen fálydalom csillapitót ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook