Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Indigó Felnőttek Klubja fórum

Indigó Felnőttek Klubja (beszélgetős fórum)

17. Ditta
máj. 22. 12:58
Azt azért kiemelném, hogy nekem gőzöm nem volt arról, hogy létezik ilyen! Nem is igen hiszek az efféle dolgokban, még az "indigó gyerek" kifejezésről sem hallottam eddig! Eléggé kétkedve fogadtam az egészet, igazából egy ismerősöm mondta, hogy nézzek meg erről egy előadást, és csináljak meg pár tesztet. Arról is szó van, hogy árnyalatok léteznek! Nem kell sarkítva nézni, kérdésekre kellett válaszolni 0-3-ig osztályozva a válaszokat (0 egyáltalán nem jellemző rám, 3 nagyon jellemző rám), és amelyik számból több van abba a kategóriába tartozik az ember. Eszerint vannak árnyalatok, nem csak indigó vagy normál ember. Én nem tudom, hogy higgyek-e benne, nem vagyok az a fajta aki vakon tud hinni mindenféle hülyeségben! Most sem tudom mit higgyek, nem én találtam ezt ki, mindenkinek saját joga hogy áll a dologhoz.
16. Ditta (válaszként erre: 15. - Babyapocakban)
máj. 22. 12:46

Küldöm újra a linket, de ez csak egy cikk/teszt, nem győzöm hangsúlyozni, hogy ennél azért jobban bele kell mélyedni, persze annak aki hisz benne..

Egyébként jó a terepszín, ez jó hasonlít volt :DDDD

[link]

15. babyapocakban (válaszként erre: 5. - Ditta)
máj. 22. 12:17
Nem jó a link, pedig megnéztem volna. Bár szerintem én nem vagyok indigó, simán beilleszkedem mindenhová, így inkább terepszínű vagyok :)
máj. 22. 11:21

Sziasztok.

Szerintem ez az indigó dolog a hiperaktív emberekre jellemző és az autistákra is.

Van egy ismerős gyerek autista de nem olyan nagy fokban mégis teljesen ilyen nem tud beilleszkedni a társadalomba nagyon nehezen most talán már sikerül neki úgyhogy.Nem éppen előnyös ez az indigó dolog amúgy nagy részben szinte mindenkire vonatkozik 1-2 pontja.

Szóval hála én nem vagyok az es a gyerekeim se.lattam mit szenvednek az ilyen hiperaktív autista vagy ahogy írták indigó gyerekekkel köszi kihagyom.

13. Százas Evelin (válaszként erre: 12. - Anyucikóni)
máj. 22. 11:10

Ne légy már ilyen hitetlen. Nálam csak azok a kialvó izzók verték ki a biztosítékot, szó szerint.

Az energiával való gyógyítás már nálam is necces is kicsit, de ez nem is szerepelt abban a linkben, ahol az indigó felnőttek különleges tulajdonságairól írtak.

12. Anyucikóni (válaszként erre: 9. - Ditta)
máj. 22. 10:54
Szerintem ez az egész egy übermarhaság. Önző, befordult emberek találták ki. ahelyett hogy fejben lépnél, ilyen marhaságokat keresgélsz a neten. Élj, mosolyogj és hidd el meg lesz az eredménye. ;)
11. Rena81
máj. 22. 10:24
Kb. 20 évvel ezelőtt találkoztam egy testvérpárral, akiknek nagyon különleges képességeik voltak. Akkor voltak 12 és 15 évesek. Egyszerű családba születtek, a szülőknek fogalmuk sem volt akkor róla mi az ezotéria, indigó,stb. A fiúk látták a testi betegségeket, energiával gyógyítottak, és olvastak az az akasha krónikából. Szóval élnek köztünk különleges képességekkel rendelkező emberek.
10. Százas Evelin (válaszként erre: 9. - Ditta)
máj. 22. 09:43

Kösz, majd megnézegetem a többi írást is. Szerintem én nem vagyok indigó.

Introvertált vagyok, az tuti, de ezt mindig is tudtam. Az volt csak az újdonság nemrégiben, hogy erről a lelki beállítódásról mennyi mindent tud az, aki ért hozzá. Az félelmetes volt. Minden mondata talált.

9. Ditta (válaszként erre: 8. - Százas Evelin)
máj. 22. 09:16
Természetesen nem csak ez az egy cikk/teszt létezik, ezt csak azért küldtem mert van aki abban is ketelkedik hogy felnőttek vannak-e indigók (mert csak gyerek lehet?). Mondjuk logikus hogy a gyerek is felnő egyszer és attól még nem lesz más.. Nyilván nem ez az egy teszt létezik, jobban bele kell mélyedni a témàba, youtube-n is vannak fenn előadások amik ezt boncolgatják és ott újabb jellegzetességeket hoznak fel, szóval érdemes utána nézni alaposabban ennek, és úgy mérlegelni az eredményt.
8. Százas Evelin (válaszként erre: 7. - Ditta)
máj. 22. 08:12
A felnőtt indigók tulajdonságai abban a linkben elég sokakra illenek. Szerintem túl általánosak. Jó, nem alszik ki a lámpa, ha elmegyek alatta, de egyébként szinte minden rámillik. Akkor én is indigó vagyok.
7. Ditta (válaszként erre: 6. - Globus)
máj. 21. 19:10
Nem is vagyok "egyszerű eset"
6. globus (válaszként erre: 5. - Ditta)
máj. 21. 19:04
Elég fura személyiségjegyű lehet, aki meg tud felelni ezen feltételeknek, felnőttre vonatkozót olvastam egy másik oldalon pár perccel ezelőtt. Tipikusan a "nehéz eset" kategóriába sorolhatók.
máj. 21. 18:50

Ezt nem én találtam ki, de küldök egy linket erről:

[link]

4. globus (válaszként erre: 1. - Ditta)
máj. 21. 18:39
Milyen teszt volt?
máj. 21. 18:37

Miből gondolod,tudod,hogy az vagy?

Milyen rendkívüli tulajdonsággal bírsz?

2. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Ditta)
máj. 21. 18:19
Még csak indigó gyerekekről hallottam. Nem tudtam, hogy felnőtt kategóriában is van ilyen.
máj. 21. 17:28
Sziasztok! Nem rég tudtam meg egy teszt elvégzése után, hogy indigó vagyok, és fogalnam sincs mit kezdjek vele... Van aki hasonló cipőben jár?

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook