Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Indigó felnőttek! Kérlek írj, ha tudod magadról, hogy az vagy, de akkor is, ha még csak gyanakszol! fórum

Indigó felnőttek! Kérlek írj, ha tudod magadról, hogy az vagy, de akkor is, ha még csak gyanakszol! (beszélgetős fórum)


161. szilvalila (válaszként erre: 41. - 1c64bd112e)
2013. dec. 16. 16:14
Bognár Tas a Soter Klubban. Tisztánlátó és auralátó. Keresd fel. :) Puszi
2013. dec. 16. 16:04

Iza!

Szia! Neked is voltak fura éjszakai élményeid?


Szilvalia

159. 7a3a05277b (válaszként erre: 155. - Gabornagy22)
2013. dec. 16. 15:56

Óva intenék mindenkit, hogy olyan helyre írogasson, ahol ez szerepel: "IQ teszted legalább 120"


:)))

158. szilvalila (válaszként erre: 153. - Bogi31)
2013. dec. 16. 15:47

Kedves Bogi31!

Fogok írni priviben. :)

Szilvalila

2013. dec. 16. 15:46

Sziasztok!

Én egy olyan indigó vagyok, akinek az aurája is indigó színű. Megnézettem. Ez egy nagyon magányos lét. Üdvözletem Nektek.


Látom itt sok az olyan ember, aki nem ide való. Nem baj, tanúlni, új infókat olvasni mindenkinek jót tesz.

Szép napot!

2013. dec. 11. 12:18
Indigó vagyok, de csak kínom származott belőle. Szar dolog a sok megérzés, szeretnék inkább boldog tudatlanságban élni.
2013. dec. 11. 12:01

Üdvözletem!


Szeretném saját tapasztalataimmal elmagyarázni mindenféle teszt nélkül kik is az Indigók,

fényküldöttek!


Ha látsz valami erőszakot és elkap a sírás érzése!

Ha hazudnak neked és bár nincsen rá bizonyítékod mégis tisztában vagy vele!Fáj szinte fizikailag is!

Ha megérzéseid csalhatatlanok!

Ha nem egyszer megálmodtad a jövőt és az be is vált úgy ahogyan megálmodtad!

IQ teszted legalább 120!

Képes vagy bármiben meglátni az összefüggést!

Bármit képes vagy megjegyezni első vagy legalább második hallásra!

Ahol egyszer jártál már bármikor visszatalálsz!

A végletek embere vagy!

Tisztában vagy vele mit kell tenned mire születtél!

Ha Világmegváltó terveid vannak!

Bármely kisgyerek úgy kezel mint egyenrangú társát!


Részletekben ennyi!


Ha rádillik ez akkor keress meg mert én is Indigó vagyok!


gabornagy22@hotmail.com erre írj mert már kevés az idő!

Aki érti az tudja miről beszélek!


Üdvözletem az öt 8-as!

154. adax01
2013. szept. 4. 01:00

A teszt engemet nagyon is eltalált csak egy hiba van hogy nem 77 ben születem hanem 1974 ben.

És sok dologvan amit előre meg érzek sajnos sok van közötte ami rossz és mindíg bejönnek.

153. Bogi31 (válaszként erre: 152. - Annie1130)
2013. szept. 3. 13:36

Szia Annie!

Először is köszönöm és örülök, hogy írtál.

Én csak pár napja hallgattam meg egy előadást, ahol az Indigó volt a téma, és hát erősen felmerült a gyanúm,honnan fogjuk megtudni, hogy tényleg azok vagyunk-e? vagy csak egyszerüen spirituálisan fejlettebbek?? Amit az Indigokról mondanak az illik rám, és voltak érdekes élményeim,csak egy pl. amikor édesapám meghallt, megnyílt előttem egy kép, amit a homlokomból, illetve a harmadik szememmel láttam, az ő édesanyja tárt karokkal várta, és vetett felém egy megnyugtató pillantást, hogy most már minden rendben,aztán a kép bezárult, és voltak kevésbé jó élményeim is, amikor éjszaka elakart valami lény vinni, mindezek mellett rálátok dolgokra, megérzek dolgokat vagy megálmodok, vannak tanító álmaim.egy biztos nem telyesen átlagos vagyok, de hogy ez mi valójában nem tudom, csak azt hogy nagyon foglalkoznak velem az égiek, vigyáznak rám.

152. Annie1130 (válaszként erre: 151. - Bogi31)
2013. szept. 3. 00:58

Szia Bogi!


Én csak gyanakszom, hogy az vagyok...Szívesen beszélgetnék veled!

151. Bogi31
2013. szept. 3. 00:46

Sziasztok.

Én is gyanakszom, hogy Indigó vagyok,ezért szeretném Indigó emberekkel felvenni a kapcsolatot

2013. aug. 12. 18:09
Amennyiben a link nem működik, üssétek be face-en hogy Aurora world group :)
149. Álmodj királylány (válaszként erre: 146. - Unexix)
2013. aug. 7. 16:23
Megcsináltam ezt a tesztet, 14 lett az eredmény...akkor én most indigó vagyok? Végigolvastam a topikot, és az összes "tünet" ismerős volt amiket írtatok. Eddig nem igazán volt fogalmam az indigó fogalomról, bár már hallottam róla. 2010-ben léptem egy barátom által mutatott útra, a spirituális témában. Azonnal magaménak éreztem ezt az utat. De ez most....várjatok, kicsit sokkolt ez az eredmény. Hát ezért lenne minden? Ez az oka annak, hogy mindig kívülállónak éreztem magam? Hogy nem voltak igazi barátaim, hogy sosem értették (a mai napig sem) a gondolatmenetemet? Ezért emlékszem egész kiskori dolgokra? Visszatérő álmok, amik furcsa nyomasztó érzést hagynak bennem? És még sorolhatnám. Ja, és tituláljatok bolondnak, nem bánom, de többször álmodtam meg hónapokkal előbb dolgokat, amik szinte részletekbe menően bekövetkeztek. Ami a legdurvább, a gondolataimmal irányítottam már eseményeket. Sajnos köztük volt egy halálos baleset is. Amit azóta sem hevertem ki. A párom szerint puszta véletlen volt, de ekkora véletlen nincs. Ugyanígy pozitív dolgot is teremtettem már. Ilyen volt pl. a jó barát felbukkanása, akiről 11 éve nem hallottam. Egyszerűen eszembe jutott, azt kívántam bárcsak betoppanna az életembe, és napokon belül megtörtént. Ő vitt bele a spiritualitásba. Szóval ezek után én is szívesen megismerkednék az indigósággal. Talán éppen ez fogja megválaszolni a gyerekkorom óta kínzó kérdéseimet.
148. biganny
2013. aug. 7. 15:16

Kedves Írók/Olvasók!

Nekem csak néhány napja hívta fel valaki a figyelmemet, hogy olvassak utána az indigóknak. Azt hiszem most már tudom, miért vagyok olyan, amilyen. Szeretnék ezekről a dolgokról beszélgetni másokkal, akik hasonló tulajdonságokkal rendelkeznek. Tényleg nem könnyű így az élet, viszont most már tudom, hogy ezek a jellemvonások nem az élet nagy csapásai (eddig azt hittem), és úgy gondolom a különlegességünket jó dolgokra lehetne fordítani. Ismertek olyan közösséget, ami hasonló emberek gyülekezete? Szívesen becsatlakoznék.

Köszönöm

147. Unexix
2013. jún. 29. 00:56
Teszt szerint indigó vagyok.... :)
146. Unexix
2013. jún. 29. 00:54

. erős akaratúak (én úgy mondanám, tűzön-vízen keresztülviszik azt, amit kigondoltak). Igen / Nem

2. 1977 után születtek. Igen / Nem

3. Makacsok (nem engednek az elképzeléseikből). Igen / Nem

4. Kreatívak, jó érzékük van a zenéhez, az ékszerkészítéshez, a költészethez stb.Igen / Nem

5. Hajlamosak a függőségekre (a társfüggőségtől az alkohol, drog-problémákig).Igen / Nem

6. "Öreg lelkek", azaz pl. 13 évesen úgy viselkednek, mintha 43 évesek lennének.Igen / Nem

7. Intuitívak, esetleg pszichikus képességekkel is rendelkeznek, valószínűleg gyakran voltak angyalokkal vagy elhunyt személyekkel kapcsolatos látomásaik.Igen / Nem

8. Hajlamosak elszigetelődni társaiktól, akár agresszivitásuk, akár törékeny befelé fordulásuk által. Igen / Nem

9. Függetlenek és büszkék, még ha folyamatosan pénzt kérnek is az embertől. Igen / Nem

10. Erős vágy él bennük az iránt, hogy nagy dolgokat véghezvíve jobbá tegyék a világot. Igen / Nem

11. Ide-oda ingadoznak az alacsony önbecsülés és a nagyszerűség érzete között (A végletek embere). Igen / Nem

12. Hamar elunják magukat. Igen / Nem

13. Valószínűleg ADD-snek vagy ADHD-snek diagnosztizálják őket. (A "nagyszerű" orvosi elnevezése a hiperaktivitásnak). Igen / Nem

14. Hajlamosak az álmatlanságra, rosszul alszanak, gyakran vannak rémálmaik, problémát okoz nekik az elalvás, esetleg félnek álomba merülni. Igen / Nem

15. Gyakran depressziósak, esetleg öngyilkosságot is megkíséreltek már. Igen / Nem

16. Igyekeznek valódi, mély és tartós barátságokat kiépíteni. Igen / Nem

17. Könnyen alakul ki bennük erős kötődés a növények illetve az állatok iránt. Igen / Nem


EREDMÉNYEK:


14 Igen válasz esetén: nagyon nagy a valószínűsége, hogy INDIGÓ vagy.

11-13 Igen válasz esetén: képzés alatt álló, vagy mondhatni Ébredező Fénymunkásvagy.

145. grizus (válaszként erre: 143. - Spiritlife)
2013. jún. 28. 02:14

Érdekes, amit írsz. Most voltam aurafotón és kiderült, hogy szinte tök zöld az egész, a lilának már nyoma sincs. Szomorú vagyok, mert a 60 %-on lévő harmadik szem-csakra lement 30-ra, ami gáz, mert romlott a tisztánlátásom. Egyébként sok indigó dolog passzol rám, csak jó lenne tudni több jellemzőt. Sose voltam egy egyszerű eset.

Férjedet egyébként ismerem, rajta vagyok a levelezőlistán(:

144. Vortexia (válaszként erre: 140. - Kolosniki)
2013. jún. 25. 16:19
Ez a cikk már nem létezik, ahogy látom. :(
2013. jún. 25. 14:00

Én 18 éves koromban tudtam meg, hogy indigó vagyok. Nagyon sok különféle egyéniségű indigóval és ezoterikussal találkoztam életem során.


Kedves Grizus!


Olyan,hogy fél-indigó nem létezik. Az indigóság nincs auraszínhez kötve. Pl. egy sárga-narancs aurászínes ember is lehet indigó.



A férjem és én is indigók vagyunk. Mindketten komolyan foglalkozunk indigókkal. Indigók minden korosztályban léteznek a Földön. Nincsen korhoz kötve az indigóság. Ha te indigó vagy és többet szeretnél tudni erről a témáról, segítségre van szükséged, nyugodtan írj rám! Indigó férjem emailcíme: karsay@vnet.hu

142. grizus
2013. ápr. 30. 04:00
Ha az aurámban a fő szín a lila illetve az indigó a zöld mellett, akkor lehetek valamiféle fél-indigó?
141. seym1
2013. ápr. 29. 11:37
Sziasztok! Azt hiszem én is ebbe csoportba tartozom!Nem könnyű létforma.
2013. jan. 18. 20:46

[link]


Érdemes elolvasni! Én így jöttem rá hogy az vagyok.

2012. szept. 15. 12:23
Azért jó lett volna egybe írni a mondókámat, mind egy lentről fölfelé olvassátok a kommenteket, akkor lesz összefüggő szöveg. Amúgy órákig tudnék erről beszélni, de most csak dióhélyban ennyi.
2012. szept. 15. 12:21
Találkoztam olyanokkal akik hozzám hasonlóak, és hasonló dolgokat tapasztaltak, és meg kell mondjam őszintén hozzájuk képest amiket én élek át az semmi. Ők kézpénznek veszik az indigó jelenség klasszikus spirituális magyarázatát velem ellentétben. Azt állítják magukról hogy indigók és én is az vagyok szerintük. Ezek amúgy nem afféle bandzsa celofáncsákós szektások, teljesen normális intelligens emberek. Szóval érdekes na! Most így dióhélyban azért közlöm le neked ezeket mert annyira szépen kérted! :) De én meg arra kérek mindenkit mindig kételkedjen! Fontos!
2012. szept. 15. 12:15
A legérdekesebb talán az volt ami a nagyi halála után olyan 4 nappal jelent meg. Egy fura összesűrűsödött ködhöz hasonlítható alak jelent meg a hátsó kertben, én is láttam és a mellettem lévő 2 ember is. Ők azt mondták szellem, szerintem lehetett meterológiai jelenség is. Aztán ilyenek hogy valami gőzszerű alak formálódott egy ember körül. Olvastam hogy kezdődik az auralátás. Hát így. Bár az aura is létezik ez tudományosan be van bizonyítva, de vajon tényleg lehet-e látni? Meg azok a fura hülye fények amik néha megjelennek éjjel, besorolhatatlanok, és teljesen szokatlanok.
2012. szept. 15. 12:14
Nincs jelentősége, előbb utóbb az emberi faj minden egyede "átváltozik".
2012. szept. 15. 12:06
De később annyiban változott a dolog hogy olyan 18 éves korom körül találtam olyanokat akik ezotériával foglalkoztak, és engem érdekelt a téma, és mindig is szerettem volna vele foglalkozni én is, csak nekem mindig is tudományos válaszok kellettek. Érdekes a téma és nyitott vagyok mindenre. Aztán felgyorsultak a dolgok, olyanokat láttam, és már nem csak képzeltem mint gyerekkoromban amik nem voltak ott. Ezeket a pszichoanalízis flash-ekként és látomásokként kategorizálja. Bár ez nevezhető őrültségnek nem veszélyes ha tudod hogy mit teszel, és mindig helyén van a kritikai gondolkodás.
2012. szept. 15. 12:02
No hát remélem hogy ezt elolvasod, csak úgy véletlenül találtam erre a fórumra, és remek alkalomnak kínálkozott hogy elsőnek felmérjem mit szólnak ahhoz a sok őrültséghez amit most leírok. Az a helyzet hogy ez a jelenség szerintem létező, de nem feltétlen kell hozzá spirituális jelentősséget fűzni ahogy mindenki teszi. Az biztos hogy ez egy emberfajta, és emberfajták vannak. Lényeg hogy elolvastam az erről szóló könyvet és az derült ki belőle hogy az vagyok. Gyerekkoromban fákhoz, kristályokhoz beszéltem és olyan dolgokhoz amik egyébként nem voltak ott. De ez csak egy képzelgős játék a gyereknek higgy nekem.
133. Mazsinka (válaszként erre: 131. - Mazsinka)
2012. máj. 18. 12:30
Rózsaszínben látom a világot.
132. 902e1ed20e (válaszként erre: 131. - Mazsinka)
2012. máj. 18. 12:27
És mik a szuperképességeid? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook