Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Il. fokon is 50%-osok tapasztalataira vagyok kíváncsi fórum

Il. fokon is 50%-osok tapasztalataira vagyok kíváncsi (beszélgetős fórum)

2008. dec. 4. 14:40
Kedves Drwhu! Most olvastam az írásodat amit Smudlagi54-nek küldtél.Sajnos nekem is van izülti gyulladásom és sokszor már nem tudom mi kéne szednem rá.Ha megkérhetlek rá akkor nekem is adhatnál tanácsot. Előre is köszi szépen . üdv :Anikó
20. drwhu (válaszként erre: 16. - Smudlaagi54)
2008. jún. 12. 10:50

Kedves Smudlaagi54 !

Én is fontolgattam, hogy legyen-e tovább. 28 év után néhány nap alatt megszűntek az izületi gyulladással járó fájdalmaim. Tolókocsit vázoltak fel nekem, de most együtt focizok a fiaimmal.Olvasom, hogy sok a gond. Ebben az egyben biztosan tudnék megoldást a problémádra.

Ne add fel, hidd el, hogy van kiút.

Üdv: Zsolt

19. Rozália (válaszként erre: 18. - Smudlaagi54)
2008. jún. 5. 06:47
Hidd el, maximálisan megértelek.
18. smudlaagi54 (válaszként erre: 17. - Rozália)
2008. jún. 4. 19:51
Köszi,próbálkozom,de egyre türelmetlenebb vagyok.
17. Rozália (válaszként erre: 16. - Smudlaagi54)
2008. jún. 4. 14:28
Nemááá, én rosszindulatú daganattal lettem operálva, éppen ma 5 éve. Kemo, sugár, aztán rá két évre nőgyógy. nagyműtét, aztán tavaly infarktusom volt. A kemo, meg a sugár így is, úgy is megtette a magáét. Idegileg és mentálisan is kivagyok. Tudom, milyen az, amikor az ember belekeseredik. De én is csak azt tudom mondani Neked, amit nekem is mindig mondanak, ha a kelleténél jobban magam alatt vagyok, márpedig az sajnos gyakran előfordul, hogy ne add fel!
2008. jún. 4. 12:43

Nekem azt tanácsolta a birónő a munkaügyi biróságon,hogy inditsam újra az egészet,(a jogszabály változás miatt) ugyanis az igazságügyi szakértő is csak az 50%-ot hagyta jóvá.Ülni nem birok sokáig,5x volt trombózisom ugyanabban a lábban,állni sem birok,nem birok sokat járkálni,magasvérnyomásom van,cukrom,

geringferdülésem,porckorong elfajulásom,izületi gyulladásom,amire nem tudnak semmit adni a marfarin miatt.Ép testben,ép hogy élek.Sokszor már annak örülök,hogy meg birok fözni.Lehet,hogy jobban járok ha már most felakasztom magam?

15. Rozália (válaszként erre: 14. - Ceca4)
2008. jún. 4. 11:44

A felülvizsgálat ugyanúgy zajlott le, mint eddig. Értesítés cca két hét múlva írásban.

Engem visszavettek 79 %-ra, és III. csoportba. A rehabhoz viszont olyan dolgokat írtak, hogy milyen munkakört nem szabad betölteni, hogy olyan, amit be lehetne, nincs is. Egyetlen dolog miatt nem fellebbeztem meg - pedig a nyugdíjamat is visszavették 5 %-kal és nem jár a közgyógy sem - mert megadták 3 évre.

14. Ceca4 (válaszként erre: 13. - Rozália)
2008. márc. 17. 18:08
Szia! Van valami változás a felülvizsgálat menetében? Gondolom továbbra se mondanak azonnal eredményt. "Hamarosan" nekem is mennem kell ismét.
2008. márc. 14. 06:59
Én tegnap voltam felülvizsgálaton... kíváncsi vagyok, hogy a 100 %-ból hova tesz vissza... Csak pusztán az "anyagiak" miatt...
12. Ceca4
2008. jan. 25. 21:29
Az is rossz, viszont hogy 67%-al már a munkáltatók nem szívesen vesznek fel. :(
2008. jan. 15. 15:54

Én harcolok,nem tudom mi lesz.De ha nekem valaki 1 éve azt mondja hogy már áprilisban megkapom az 50%-ot és fellebzek,söt a II.fokot is megfellebzem,hát kinevetem.De olyanokat hallok az ismerösöktöl,hogy nem tudom mi lesz,melózni nem tudok,legfeljebb ha valami itthoni munkát találok.Ha ez sem jön össze akkor abból a huszonakárhány ezerből fogok megpusztulni.Mindezt 38 év munka után.

Ha nem utálnám a piát alkoholista lennék,azokat leszázalékolják.

10. Donyta
2008. jan. 15. 07:28
Már annyira beszigorítottak, hogy nehéz többet elérni, bár ez attól is függ mi a probláma. Én inkább nem szeretnék többet kapni, ha nem muszáj, de ha mégis akkor meg harcolnék érte. Logikus, ha valaki beteg és nem tudja ellátni a munkáját akkor szüksége van a asegítségre.
9. Rozália (válaszként erre: 8. - Rozália)
2007. dec. 17. 09:08
Egy viszont biztos! Eszembe sem juthatna, hogy a kevéske nyugdíjamat bármilyen jövedelemmel kiegészítsem, 100 %-os munkaképességcsökkentet nem alkalmaz, nem alkalmazhat még a rehabos sem. Én örülnék, ha lejjebb vennének a %-ból és esetleg valami munkát találnék... Nekünk is könnyebb lenne anyagilag. Nyugdíj, meg a fizu...
8. Rozália (válaszként erre: 7. - Smudlaagi54)
2007. dec. 17. 09:03
Kösz, kedves tőled, de én az 50 %-osok problémáihoz nem tudok hozzászólni.
2007. nov. 23. 14:14

Szia Rozália!

Én mindenkinek a véleményére kiváncsi vagyok.

2007. nov. 23. 12:15
Jah, most nézem, nem is az én véleményemre voltál volna kíváncsi.... Bocs.
2007. nov. 23. 12:15
Tudjátok, én elsőre 100 %-ot kaptam.... Ettől most legyek boldog?! (Rák, nőgyógyászati nagyműtét, infarktus....)
2007. nov. 21. 13:19
Nem! Nem vagyok/unk én sem! Én is 50%-os lettem, de ősszeszedtem magam és nem fogadtam el. Ebből nem tudok eltartani egy gyereket, és kénytelen voltam mindent felborítva dolgozni menni. Igaz a munkám akkoriban nem tudtam ellátni tökéletesen, pedig nagyon igyekeztem, és avval is gondom volt, hogy vigyázzak ne vegyék észre a nyavajáimat. Azt sem ,hogy milyen gyógyszereket szedek. Nem tettem vele jót magamnak, de már túl vagyok ezeken..
2007. nov. 21. 13:09
Mindenki meg van elégedve?
2. Aranka2 (válaszként erre: 1. - Smudlaagi54)
2007. nov. 1. 21:22
Szia! Sajnos én is csak 50 %-os vagyok. Rengeteg nyavalyával.Hiába fellebeztem.Semmi nem változott.Csupán az elmúlt 14 év alatt annyi történt,hogy az utolsó vizsgálatkor nem 2 hanem 3 évre kaptam meg.
2007. nov. 1. 06:35
A véleményetekre vagyok kiváncsi,ki nyugodott bele a határozatba,ki fellebzett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook