Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Igényes ruhát igényes menyasszonynak! fórum

Igényes ruhát igényes menyasszonynak! (beszélgetős fórum)


10. homern (válaszként erre: 9. - Zeanny)
2012. márc. 20. 19:54
de,sajnos több a daalarna,2-300 között mozog használtan is,nemhogy újonnan :(
2012. márc. 6. 12:50

Köszönöm a hozzászólásokat!:)


Sorban reagálnék!:) A Daalarna nekem nagyon tetszik, de kicsit húzósak az áraik, főleg mivel én venni, és nem kölcsönözni karom a ruhát. (Vagy varratni, de semmiképpen nem bérelni.) Ha 150 000-ért adnak ruhát, akkor azt mondom, egye fene, de szerintem ennél több. Vagy nem?


Csongrád megyében lakom, de mint írtam, ha megtalálom az álomruhát, akkor bárhová utána megyek, tehát ha írtok honlap címeket, vagy mondtok üzleteket azt nagyon megköszönöm!:)


A Lilly ruhák nekem kicsit közönségesek, de a La Sposa nagyon tetszik, főleg azért, mert a kedvenc gyártóm a Pronovias ruháihoz hasonlít.:) Még böngészem majd a netet, és végignézem az összes La Sposát íruló üzletet.:)


Daphnee! Utánanézek ennek a ruhatípusnak is. És teljesen igazad van abban amit írtál, sajnos hiába hirdetik a gyönyörű ruhákat, közelről látszik a minőség!:S Megkeresem A ruhát, és utána hozzá a szalont..:D


Timcsi! A Cosmobella is nagyon szépeket gyárt, utánanéztem!:) Igen, valami ilyesmi ruhákra gondoltam. Nem egy Oscar de la Renta, de van valami neve is, nem egy kínai vacak.


Minden további ötletet szívesen várok!:) Illetve ha valaki tud Pronovias ruhákat forgalmazó szalonról (én csak 2-t találtam..:()

2012. márc. 6. 08:10

Cosmobella! :-)))

Nézd meg a neten a katalógust, gyönyörű ruhái vannak! Igaz, hogy drágább a kölcsönzése is de meseszépek! :-)

Demetrios leányvállalata ez a márka, ami egy lendületesebb, fiatalosabb stílust képvisel.

2012. márc. 5. 21:35
Én is sok gyagyi ruhát néztem meg mire megtaláltam az igazit. Nekem az volt a problémám hogy amit kinéztem a neten, teljesen másképp nézett ki élőben, a díszítése közelről ocsmány volt, vagy hát a másik hogy lelakott. Kevés olyan ruha van ami közelröl is szép. Végül egy Ronald Joyce ruhát választottam, meseszép volt. Én először a ruhát választottam ki, utána kerestem meg hozzá szalont. Két helyen is felpróbáltam mert 2 különböző méret volt, és hát az sem mindegy, hiába szabják rád.
6. kajtárildi (válaszként erre: 1. - Zeanny)
2012. márc. 5. 20:39

Szia!

Amúgy a Lilly és a La Sposa ruhák nagyon szépek!

2012. márc. 5. 20:31

Az enyém egy gönyűi varrónő keze munkája, weboldala nincs, de sok egyedi menyasszonyi és menyecske ruhája, és estélyi ruhája is van (kölcsönözhető).

Profilképeim közt van egy, amin a menyasszonyiban vagyok :)

2012. márc. 5. 20:30
Szia! Én meg voltam elégedve tavaly a ruhámmal. Egy családi háznál készíti a néni a ruhákat. Gyönyörűek, megkíméltek, tiszták. Ha érdekel, akkor adok elérhetőséget. Weboldala nincs, nem hirdeti magát a neten. Varr újat is, de rengeteg ruhát lehet kölcsönözni, amik már kész vannak és azok is szépek. Vácon található.
3. kajtárildi (válaszként erre: 1. - Zeanny)
2012. márc. 5. 20:29

Szia!Már sokan írták azt h. mennyire igénytelen és agyonmosott szalonok ruháit akarják drága pénzért rátukmálni a tétlenkedő menyasszonyokra!

Én tudok neked ajánlani szalonokat!nem tudom h. honnan írsz de Győr-Moson-Sopron megyében,Győrben és Csornán vannak nagyon igényes szalonok!

Priviben megírom neked ha érdekel,mert nem lehet itt kiírni,mert reklámnak minősülne!


Üdv:Ildi

2012. márc. 5. 20:29
Daalarna :) nálam örök favorit :)
2012. márc. 5. 20:22

Sziasztok!


Remélem tudtok segíteni!:) Olyan magyar esküvői ruha szalonokat keresek, ahol minőségi ruhákat lehet kapni! Ahol kedvesek az eladók, igényes az üzlet, korrektek az árak!


Bármilyen véleményre, tapasztalatra kíváncsi vagyok! Sajnos ahol én lakom, egy normális menyasszonyi ruhaszalon sincs, így az ország bármely részébe elmegyek a ruhámért ha kell!:D


Sajnos akármelyik szalon honlapját nézem, elszörnyedek, milyen csúnya, összecsapott az egész...Ha ilyen a honlap, milyen lehet maga az üzlet?:S


Márpedig én nem egy kínai gagyi műanyag ruhát akarok, hanem egy szép, minőségi darabot!


Adjunk egymásnak ötleteket!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook