Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Igazi finom csokitortához való csokikrém receptet keresek! fórum

Igazi finom csokitortához való csokikrém receptet keresek! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 4. 17:05

Ez egy önmagában fogyasztható főzött csokikrém: 3 tojássárgát 4 evők.cukorral kikeverni, belekeverni 3 evőkanál lisztet ,minőségtől függően kb.3 evők. kakaót és kb.fél deci hideg tejet. Ezt 1 l fővő tejbe belekeverni (nem csapódik ki a tojás a liszt miatt), ha kész egy darabka margarint bele.

A kész krémnek sötétnek és inkább keresűnek mint túl édesnek kell lennie. Régi,bevált recept

13. 12db510c90 (válaszként erre: 12. - 480a1bea09)
2010. febr. 24. 10:44

sütihez még csak teavajat használtam; persze v/ettem már házi vajat is (cserpes), de ízre szinte nem is éreztem különbséget a kettő között. nem vagyok kellően kifinomult ízlésű:) (állagát tekintve a házi furábban forgácsolódott.)

egy vajas krém és egy margarinos krém között viszont égésföld a különbség - a vajas javára:)

2010. febr. 23. 19:41
Vaj alatt teavajat értesz? nálunk lehet kapni a piacon igazi házi vajat, ami tejből van, vegyek olyant?
2010. febr. 23. 15:49
az ajánlott receptekhez inkább vajat használnék, mint margarint. Orsi csokis mascarponeja meg nagyon jól hangzik.
2010. febr. 23. 14:12
Sziasztok, nekem van egy finom főtt krémem, ami nagyon könnyű /mármint enni, de elkészíteni se nehéz/ 1 egész tojást 1 púpozott evőkanál finomliszttel, kakaóporral, kristálycukorral és kb. 2 dl tejjel összekeversz, és lehetőleg teflonban kis tüzön sűrűre főzöd. 1 margarint, cukorral habosra keversz, ha kihült a főzött massza, azt is hozzákevered, géppel nagyon habosra ki lehet keverni. Ha nagyon finomat akarsz, lehet 1 tábla gőzön puhított csokit is hozzákeverni. Más krémnek is ez az alapja, a citromkrémbe kakaópor helyett citromlevet és reszelt héját teszel, a gyümölcsösbe pedig turmixolt gyümölcsöt. Nem olyan émelyítő mint a vajkrém, és jó sok lesz belőle. Jó sütögetést.
9. Orsi86 (válaszként erre: 7. - 480a1bea09)
2010. febr. 23. 10:22

Akár gőz fölött olvasztottcsokival is össze lehet dolgozni, de én jobban szeretem kakaóporral, cukorral tojással, tejszínnel kikeverni.

Ha beírod a keresőbe,hogy csokis mascarpone ott kitudod választani a neked leginkább tetsző receptet.

2010. febr. 23. 07:21

Én csokipudingot szoktam főzni,kb 3 dl tejjel,közben a margarint kikeverem a cukorral.

Amikor a kettőt összekeverem,még egy kis reszelt csokival,rum aromával,és csoki aromával ízesítem.

7. 480a1bea09 (válaszként erre: 4. - Orsi86)
2010. febr. 22. 21:50
jó, de hogy lesz csokikrém a mascarpone krémből?
6. 480a1bea09 (válaszként erre: 3. - Gyöngyszemü)
2010. febr. 22. 21:49
köszike
5. 480a1bea09 (válaszként erre: 2. - 71e454bee5)
2010. febr. 22. 21:49
köszönöm :)
2010. febr. 22. 21:37

Szia!

Én mascarpone párti vagyok.

2010. febr. 22. 21:31

-1dl hideg víz

-30dkg porcukor

-10dkg kakaópor

-9dkg sovány tejpor (deha zsíros azsem gond)

-25dkg Ráma

Elöször a száraz alapanyagokat összekeverni majd a vízet, és a rámávat jól kikeverni gépi keverővel.

Nagyon finom, egyszerű, és olyan mint a csokitortákban, vagy a dobos tortákban lévő krém!!!

2010. febr. 22. 21:09
szia! a sütis naplómban találsz receptet (dobostorta krémje). cukrász vagyok!:)
2010. febr. 22. 21:04

Ha tudsz egy igazi isteni finom csokikrémet, akkor kérlek írd meg nekem, mert most csütörtökön lesz a kedvesem szülinapja és szeretnék neki sütni egy tortát.

A piskóta megy, de nincs jó krém receptem. Olyasmire gondolok, ami hasonlít a cukrászok által készített tortakrémhez. Köszike!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook