Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idősebb férjek fórum

Idősebb férjek (beszélgetős fórum)


1 2
6. ad4c28803a (válaszként erre: 5. - Ad4c28803a)
2006. nov. 9. 20:46
De azért még tele van életerővel...
5. ad4c28803a (válaszként erre: 4. - Danica)
2006. nov. 9. 20:44
Hasonló cipőben járunk, nálunk is ő sokkal hamarabb elfárad...........
2006. nov. 9. 20:11
Sziasztok! Köztünk 15 év van, szintén a férjem javára. Néha mostanában, 13 év után már érzem a korkülönbséget. Ő már 55 éves, úgyhogy nem vagyunk mai gyerekek. Sokkal fáradékonyabb, sokkal gyakrabban nem érzi jól magát... Most sajnos ritkán találkozunk, mert külföldön dolgozik, de rettenetesen hiányzik.
2006. nov. 3. 17:20
Sziasztok... Az élettársam és köztem 17 év különbség van az ő javára... Tapasztalatom túl sok nincs, mert nem régen vagyunk együtt, és ő külföldön dolgozik... Egy tutti... Néha ő fiatalodik hozzám, néha én öregszem hozzá... :))
2. Noricsi (válaszként erre: 1. - 737f507a35)
2006. nov. 2. 11:15

Szia!

Köztünk 14 év van a Férjem javára!Lassan 5 éve vagyunk együtt és szeptemberben volt az esküvönk.

Engem is sokan rémiszgettek, hogy mi lesz késöbb...

Mi nagyon jól megvagyunk és nem játszik szerepet az hogy ki hány éves.

Persze néha amikor szóba kerül és meglepödnek, akkor furcsa, de már nem érdekel!:)

2006. okt. 30. 14:27

Huszas éveim elején el nem tudtam volna képzelni, hogy 5 évnél idősebb barátom legyen. Aztán ahogy betöltöttem a 25. évemet ez megváltozott. Így egyáltalán nem volt meglepő, hogy a férjem valószínű, hogy a idősebb lesz, és így történt: 10 év van köztünk, de egyáltalán nem számít, sőt szerintem sokkal jobb így. Annyira jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást, ő hozzám "fiatalodott", én pedig egy kicsit hozzá "komolyodtam".:)

Persze, ez csak egy vélemény a sok közül, kíváncsi lennék a tapasztalatokra!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook