Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idősebb férjek fórum

Idősebb férjek (beszélgetős fórum)


1 2
36. dawn35 (válaszként erre: 35. - Hoana)
2009. márc. 18. 16:02

Sziasztok!


Érdekelne a véleményetek, kérlek írjatok!

Van egy srác, akit hetente utazásom során néha látok.

A lényeg h. egyszer mikor megfordultam, rögtön rápillantottam és a sok utas közül kiszúrtam h. néz. Egy másodperc alatt. Szinte éreztem h. ott van vki. És olyan helyes srácot láttam meg, amilyet csak fotókon lehet. Ráadásulnézett, de úgy, mint aki a vesémig lát. Engem meg érdeket h. mit néz és visszanéztem. Azóta is ezt "játszuk". Nézzük egymást, de semmi más. :(

Nem ismerjük egymást, de sikerült kiderítenem hogy 10 évvel idősebb nálam, ő most 35, én 25 leszek.

Amióta megláttam egyszerűen nem tudok másra godolni. Pedig van barátom, akit 3 éve szeretek. Legalábbis eddig azt hittem, de most teljesen össze vagyok zavarodva.


Ti mit tennétek? felejtsem el? Félek, ez nagy korkülönbség?

Nem szeretném összetörni a mostani barátom szívét, de amennyiben vmi csoda folytán megismerkednék vele és belsőleg is olyan szupi mint külsőleg, elgondolkodnék, mert mellette igazi nőnek érezném magam.

35. hoana
2009. febr. 25. 12:33
A férjem 7évvel volt idősebb és mikor elváltam megfogadtam,h minimum 12-vel idősebb pasi kell.Volt egy barátom 13évvel idősebb 6 évig voltunk együtt már 1éve külön,de még most is van köztünk valami "megmagyarázhatatlan".Se vele se nélküle...
34. winny
2008. dec. 27. 11:09

Sziasztok.

Az én férjem 11 évvel idősebb.Nagyon meg vagyok elégedve vele:))

2008. okt. 3. 21:42
A férjem 12 évvel idősebb...de ha 22vel lenne az se érdekelne...Nem ezen múlik...
2008. okt. 3. 21:33
Egyelőre még nem a férjem, csak a vőlegényem... :-) 14 évvel idősebb, mint én, de nagyon szeretem. :-)
31. dus
2007. nov. 22. 15:52

Sziasztok!


Köztünk is 10 év a korkülönbség a férjem javára! 16 éves voltam, mikor megismerkedtünk és 3 évi együttjárás után( és a suli befejeztével) összeházasodtunk. Azóta van két gyönyörű kisfiunk és továbbra is nagyon boldogan élünk és szeretjük egymást!

Nekem tizenévesen soha nem voltak szimpit azok a párok, akik között sok az év. Aztán amikor megismerkedtem a párommal,ez negváltozott. Ő nem merte megmondani a korát, amikor megtudta, én mennyi vagyok! A szüleim sokáig nem is tudták pontsan, hogy hány éves. Amikor ez kiderült, akkor már lassan 1 éve jártunk, így az ősök nem csináltak belőle ügyet, csak kicsit megdöbbentek! De köztük is 9 év van, így egy szót sem szólhattak!

Azóta össze csiszolódtunk, ő fiatalabbá, én kicsit idősebbé értrem. De jól meg vagyunk, boldogan élünk, az a lényeg!

30. Jenka
2007. nov. 18. 13:20

Köztünk 14 év A férejme javára:)

Én 23 voltam mikor összejöttünk,most 5 éve vagyunk együtt és már született két gyönyörű kislányunk is!

Az első perctől tudtam,hogy Ő lesz az!

Imádom és sokszor én érzem magam öregebbnek:)

Sokszor nem hiszik el,h Ő már 42 inkább nézik jó harmincasnak:)

2007. nov. 9. 17:54

Köztünk 15-év a korkülömbség,és már majdnem nyolc éve vagyunk együtt.Született két gyönyörű gyerekünk,és a mai napig imádjuk egymást.mindenben nagyon egy húron pendülünk,és rengeteget tanultam tőle.Remélem örökre így marad.

Imádom őt.

28. ALLICS (válaszként erre: 27. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 9. 17:51
Egyetértek veled!!
2007. nov. 6. 20:23
Ha két ember őszintén szereti egymást, akkor kit érdekel hogy ki hány éves? Nem számít!
2007. nov. 6. 16:43
Az én élettársam 22 évvel idősebb. A kapcsolatunk 32 éves és hivatalosan 23 éve élünk együtt. Nem mondom, hogy nálunk nincs néha vita, de én nem bántam meg ezt a kapcsolatot.
25. caravell (válaszként erre: 14. - KIRA7)
2007. okt. 21. 14:33

Nálunk is 17 év volt a korkülönbség. Az első 3 évben lángolt a szerelem és született egy kisfiunk, boldogok voltunk, ő teljesen fiatalos, a szex fantasztikus. Azután elfáradt, előbb lassan majd egyre gyorsabban megöregedett és 7 évvel később már a korosztályának megfelelően bizony elég nagy szakadékok tátongtak az ő életstílusa és az enyém között. Végül megcsalt és elhagyott minket egy nőért, aki nála csak néhány évvel volt idősebb, de nekem az anyám lehetett volna... Feladott mindent, mert megvolt mindenünk: medencés kertes ház, új autó, szép kisgyerek... :( Persze el kellett adni, de ennél is jobban fájt, hogy éppen egy ilyen öreg csajért... Persze ő biztosan nem nyúzta, hogy menjünk kirándulni vagy bárhova és nem akart kerti bulit stb. A vasárnapi apukaság pedig nem olyan fárasztó...


Szóval nekünk nem jött be... :( Pedig mekkora szerelem volt... ! :(

24. 53cc09e608 (válaszként erre: 10. - Edina0077)
2007. okt. 21. 13:35
szerintem igazad volt ,hogy meggyőzted ! ♥♥♥♥♥
2007. okt. 21. 13:33
Szerintem , nem számit a kor, a szerelem és szex nem kor függvénye ! Lehet valaki idősebben is szuper jó mindenben .A korkülönbség meg csak egy állapot , lehet szuper társ egy sokkal idősebb ember is . Nekem a párom 6 évvel idősebb .
2007. okt. 21. 13:17

Én is idősebb vagyok az asszonytól.

5 évvel.:)

2007. okt. 21. 11:21
az en esetemben ugy van, hogy: ha fiatalabb pasival akad dolgom, hirtelen felnovok. ha viszont idosebbel hoz ossze a sors, komolytalanna, felelotlenne valok. melyik a jobb?
2007. okt. 13. 19:12
A legnagyobb szerelem az életemben egy nálam 28évvel idősebb férfivel esett meg.A szerelem nem kor függő bárki bármit is mond.Amíg ez meg nem történt velem én is furán néztem az olyan párokra akiknél nagy volt a korkülömbség.Sosem teszem többé.Mert a szerelem a legszebb érzés a világon de a leg fájdalmasabb is lehet.
2007. okt. 13. 18:57
Koztunk majdnem pontosan 10 ev van. Idealisnak erzem. Mar neha szegyellem, hogy olyan tokeletesen eldegelunk egymas mellett, mert ha szetnezek, nem nagyon latok jo kapcsolatokat korulottunk. Mi viszont szivbol szeretjuk, tiszteljuk, ertekeljuk egymast, sem a lelki, sem a testi kapcsolatunkban nincs hiba.
18. Amena
2007. okt. 9. 11:52
A Kedvesem 10 évvel idősebb nálam. A volt férjem 7 évvel volt öregebb (nem véletlen a szóhasználat. A 10 év eddig semmilyen hátránnyal nem járt, sem a sex terén, sem pedig más téren, pedig Ő 51 én pedig 41 vagyok. Most dicsekszem, de állítom, hogy sok 30-as cserélne Vele szívesen.De én nem cserélném le egy 30-asra sem!!!!
2007. szept. 26. 08:52
Köztünk 11 és fél év van, 24 éves voltam mikor hozzámentem és nagyon jól megvagyunk.
2007. aug. 30. 15:09

Az én párom 18 évvel idősebb nálam. Kapcsolatunkban eddig semmi komoly problémát nem okozott a korkülönbség.

Sőt, az előző házasságából két fia van, nekünk pedig egy kislányunk. Ő azt mondja, hogy csak most látja, hogy mi az amit kihagyott a fiúk gyerekkorából az éretlensége és a megélhetésért való küzdés miatt.

Most van ideje a pici lányra, néha még az is előfordult, hogy ő hívta fel a figyelmemet arra, hogy nézzem már miket csinál a gyerek, mert ezek a pillanatok soha nem fognak visszajönni.

Ez szerintem kifejezetten előny.

2007. aug. 29. 18:41

Hát csajok, én úgy 10 évben maximalizálom (hú de szép szép szó) az ideális korkülönbséget. Persze, amikor ránk száll a lila köd, akkor bármit megteszünk akár egy 30 évvel idősebb pasiért is, de valahogy mégiscsak jobb olyasvalakivel, aki fizikailag is hasonló és az emlékei sincsenek annyira messze a mieinktől.

Szerintem :))

14. KIRA7 (válaszként erre: 10. - Edina0077)
2007. ápr. 26. 15:15

Barátod félelme nem alaptalan.Előző házasságom 14évig tartott egy szintén 17 évvel idősebbel.A kapcsolatunk csak a gyerekek miatt tartott ilyen hosszú ideig,de már alig vártam hogy vége legyen.Egy pár év múlva megfogod látni ennek a hátrányát.Az ekkora korkülömbség visszaüt mindenhol.De ne legyen igazam.


Sok boldogságot.



"saját termés"

13. Cinka
2007. ápr. 25. 11:19
Kicsit felélesztem a topikot.. :pp Vannak örökifjú nagypapák :p Az én volt férjem 23 évvel idősebb nálam. Marhára belezúgtam, megszültem neki a negyedik gyerekét, aki az unokájánál is fiatalabb :p Aztán csak megcsalt a forróvérű bácsi, le is lépett egyik nőjével, akire szintén ráver egy húszast... években persze.. DDDD Aztán ott is született gyereke, pedig már 57 éves... Most már azt mondom, kettyós vénember! :DDD
2006. dec. 2. 18:42
Nálunk is 18 évvel idősebb a párom. Van egy közös gyerekünk,éa egy fiút hoztam az előző házasságból.
11. e28ddc7c9b (válaszként erre: 10. - Edina0077)
2006. dec. 2. 16:58

Gratulálok!

Remélem azóta is jó egyészségben, szeretetben vagytok, mind a hárman.

2006. nov. 14. 22:08

Köztem és a párom közt 17 év van.Ö elöször félt,mert szerinte túl fiatal vagyok hozzá!

De végülis sikerült meggyöznöm,hogy mi egymáshoz tartozunk.3 éve együtt vagyunk,szeptemberben megszületett a lányunk

2006. nov. 12. 08:03

21 évvel idősebb a férjem nálam. most ugyan pont egy holtpontból lábbal ki a kapcsolatunk ( nem a kora okozta ), de alapjában soha nem volt probléma közöttünk a korkülönbség, immár 10 éve.

két kisgyerekünk van, biztos ez is segített neki fiatalnak maradni.

ami igazi ellentét közöttünk az az ő túlzott pesszimizmusa ( vagy az én túlzott optimizmusom), de ezt valószínű nem írhatom a kora terhére, egyszerűen ilyen természet.

2006. nov. 11. 23:39
Nálunk is a férjem javára van 9 év, de ezt nem érezzük. Huszonhat éves házasok leszünk ebben a hónapban, de szerinte még mindig nem nőtt be a fejemlágya, így kénytelen ő is hozzám fiatalodni.
2006. nov. 10. 06:46

Nálunk is a férjem az idösebb..22 év van köztünk.

nálunk érdekes, én fáradok el elöbb:))minden téren:))

Viszont biztonságot nyujt a kora,a tapasztalata,és ami nekem fontos,már megnyugodott,és igy tényleg a családdal törödik.MI szépen békében csendben éldegélünk,10x éve:)))

Biztos vagyok benne,hogy nem a kor számit.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook