Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegesítőnek tartom a legtöbb kisgyermekes anyukát. Tele... fórum

Idegesítőnek tartom a legtöbb kisgyermekes anyukát. Tele... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Myra
2023. máj. 23. 21:09
Hát teljesen más indíttatásból, de nem helyes túl sokat posztolni a gyerekeinkről.
16. birebora (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2023. máj. 23. 11:54
Abszolút!
15. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Birebora)
2023. máj. 23. 08:43
De jó, hogy te is így érzed, és nem hagyod, hogy a nyúl vigye a puskát :)
14. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 18:15
Én sem tartom helyesnek, hogy valaki a gyerekeiről posztolgat képeket állandóan, de teljesen más okból. Nem idegesít!
13. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 17:54

Aranyosak :)

[link]


A férfit addig verném amig mozog, mert ő a családfő

12. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 17:26
Ezesetben valamit valamiért. Egyébként meg a zavaró és az idegesítő nem ugyanaz...
11. birebora (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 17:08
Én is szerencsésnek érzem magam, ami nem érdekel azzal nem foglalkozom. Senkit nem követek. Csak sejtésem van mennyi bosszúságtól, kíntól óvom meg magam:)
10. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 16:10

Hagyd meg nekik ezt az örömöt, és görgess tovább. Személy szerint nagyon nem értek egyet a családi fotók tömeges posztolásával, de őket láthatóan ez teszi boldoggá. Büszkék a gyerekükre.

Kattints tudatosan más jellegű posztokra, és az algoritmus egy idő után olyanokat dob fel neked. Idegeskedni ezen nem érdemes. :)

9. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 14:49

A "Követés leállítása" gomb meg fogja hozni a nyugalmadat, legalábbis ebben, és még észre sem veszik, mert nem törlöd őket az ismerőseid közül.


Üdv.: Egy ritkán posztoló kisgyerekes anyuka

2023. máj. 22. 14:24
Ami engem idegesit, azzal nem foglalkozom. Tudatosan kimélem magam. És működik:)
2023. máj. 22. 14:06
Most mázlistának érzem magam, hogy nem vagyok ennyire kiszolgáltatva semmilyen közösségi média platformnak. Nem kell elviselnem semmit, ami idegesít ezeken a helyeken, mert ha idegesít, egyszerűen nem nyitom meg az appot, és kész. Annyira, de annyira öregnek érzem magam az én kis túlnyomórészt offline életemmel. Pedig az Y generációba tartozom.
2023. máj. 22. 13:56
Sajnos nem lehet szűrni, hogy milyen témájú képeket, posztokat szeretnék látni. Lehet, hogy van más ami érdekel vagy akár érint is amit megosztanak, ha tiltom a bejegyzéseket akkor azt sem fogom látni. Tovább görgetek, mi mást tehetnék? :) De attól még zavaró tud lenni, hogy úgy ismerem a gyereket a facebookról mintha napi kapcsolatban lennénk.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 13:32
Mi a manónak nézegeted? Tedd szundiba, abból még sértődés sem lehet, hogy törölted.
2023. máj. 22. 13:29

Engem meg az idegesít, hogy ezen idegeskednek emberek.;)

Miért nézegeted? Görgess tovább!


Én mindig csak azt olvasom el, nézem meg, ami érdekel. Ha olyat posztol valaki, akkor azt tovább görgetem.

Ha érdekel elolvasom, de legtöbb esetben még nem is reagálok.


Meg nem teljesen mindegy az bárkinek is, hogy a kitett posztoknak mennyi valóság alapja van? Miért kell rögtön azt gondolni, hogy semmi?

Mindenki magából indul ki!

2023. máj. 22. 13:20

Minimum egy szundi 30 napra rájuk és kész. De teljesen is ki lehet kapcsolni őket.


Én is kisgyermekes anyuka vagyok, de a gyerekeim nincsenek fent a közösségi felületeken. Nem tartom jó dolognak a folyamatos kiteregetést. Ráadásul a valósághoz általában vajmi kevés köze van a dolgoknak...

Ha akarom, elküldök pár fotót célzottan és konkrétan annak, akinek szeretném zárt csatornán (pl. Viberen), de nem teszem ki sehová őket nyilvános felületekre.

2023. máj. 22. 13:14
Nem kötelező az ismerősének lenned, töröld, és máris nem látod mit posztol, kb. ennyi és meg is van oldva...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook