Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ide jöjön aki most kezdett el Norbizni!!! fórum

Ide jöjön aki most kezdett el Norbizni!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2035. dindin19
2008. nov. 8. 06:35
hú, mután leléptem micsoda harc dúlt itt...
2034. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2033. - 2d5a00656a)
2008. nov. 8. 00:37

Igazán köszönöm, hogy ösztönözni próbálsz :o), bár nem mintha szükségem lenne rá. Igazából senki nem zengett dicshimnuszt Norbi módszeréről. És igen, néha kielégít a csacsogás is, és soha nem akarom megcáfolni mások elveit, nekem is megvan a sajátom, és legyen meg másnak is. Kinek az update, kinek az atkins, kinek a többi. Mindenkinek szuverén joga, hogy abban higyjen, amiben akar, vagy ami neki bejött. Ha ez placebo, akkor legyen az, a végeredmény a lényeg. Az meg, hogy ki engedheti meg magának ezt a módszert, mert hogy drágák a termékei, azt sem hiszem. A legtöbb magyar család megvesz napi 2 doboz cigit, ami kb 1000 forint, és mégis sírnak. Akkor most mi van? Meg ugye a Mc Donalds is mindig tele van, és az olcsó?

Egyébként ha valaki megkérdezi tőlem, hogy melyik módszert ajánlanám, az nem a Norbi lenne...

2008. nov. 7. 22:52

ha ez a fórum egymás segítéséről és tájékoztatásáról a norbi diétáról szólt akkor bocsi,tényleg csak tájékozódni akartam nem megsérteni bárkit is.

Az elvont kérdés kategóriája gondolom nemismert a számodra,te a konkrét kérdések embere vagy!!

Egy egyszerű világ egyszerű embere,bocs hogy abonyolultságommmal át próbáltam törni azt a rózsaszín ködöt ami ezt az egészet belengi!Semmi konkrét,ha mi elhisszük akkor működik is/Ezt a tudomány placebonak nevezi/

Azt gondoltam eszmét cserélhetünk ,de nem akar itt senki csak rajongani és lelkesedni.nem érzed ,hogy ez néha kevés???Te egy képzett embernek tünsz!Nem hiányzik az értelmes társalgás?Kielégít a dicshimnusz-szórás és a csacsogás?Nem akarod néha összevetni a régi és új elveket cáfolatokat gyártani és alátámasztani,?!Én csak erre akartalak ösztönözni,nem volt célom bántani ,bocs ha így érezted!

2032. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2031. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 22:33

Nem vagyok Norbiék embere, tehát nem feladatom a tájékoztatás, pláne nem egy olyan emberrel szembe, aki az összes Norbi fórumon kötekedik, illetve azokon a fórumokon, ahol az update szóba kerül, és aki messze nem nevezhető elfogulatlannak :o) Ez egy kellemes beszélgetős fórum volt előtted, ami sokszor nem is erről a diétáról szólt, ahol az emberek segítették/támogatták egymást. Ha hiszed, ha nem, nekem is voltak olyan periódusaim, amikor fogyókurára kellett magamat kényszeríteni, és hagy ne érezzem magam szarul attól, hogy most nem kell. Egyébként csak konkrét kérdésre lehet konkrét választ adni, és a győzz meg, hogy miért a Norbit választod, az nem az!

Egyébként egy szóval nem írtam, hogy nekem szimpatikusak-e vagy sem, de ez nem is tartozik rád.

Egyébként nem nagy kunszt név és arc nélkül szídni a másikat...

2031. 2d5a00656a (válaszként erre: 2029. - 2577cdcc12)
2008. nov. 7. 22:11

Könnyű úgy diéták oldalára helyezkedni ,hogyha nincs rá szükség.../az adatlapodra támaszkodtam...:D/A káposztatadiéta egy egyszerű példa volt minthogy elétettem a PÉLDÁUL szót:D mondhattam volna egyéb ismert diétákat is amivel

kalóriacsökkentéssel hosszútávon fogyni lehet ,csak épp ez jutott eszembe...

Én is találkoztam már velük ,ha ez szerinted érdem,és én nem találtam olyan szimpinek őket,sőt...bár én csak egyszerű ember vagyok és nem vettek semmibe/a kollégáimmal együtt/, buták voltak és nagyképűek.

mi egyszerű emberek feltettünk kérdéseket amikre nem tudtak szakszerűen és hozzáértően válaszolni.Azt gondolom egy bizonyos szakággal foglalkozó embernek,tudniuk kéne , s kötelességük lenne ,ha nem is érdekli őket anézősereg. Ha hiszed ha nem ez nekem nem fura,más is foglalkozik ezzel rajtad kívűl/ha csak a furát nem arra értetted hogy segítesz másoknak.,mert akkor a nem teljes ,egyoldalú tájékoztatás inkább káros másoknak,mint az elfogulatlan minden irányban érdeklődő tájákozódás mellyet okoskodással hárítasz el./

2030. 2d5a00656a (válaszként erre: 2027. - 8110728f54)
2008. nov. 7. 21:55
Hova is ???Tényszerű kérdések nem rózsaszín szemüveg,ez a kötekedés??Ha mindenki cuki és édibédi ,és minden jó és nem kérdezünk rá a dolgokra,nem akarjuk tudni hogy mi miért van a szervezetben az olyan csajos ,ha érdeklődünk ,tájékozódunk az kötekedés?!Akkor tényleg kötekedni járok.....Van még olyan aki szintén tudni is akar nem csak elhinni????
2029. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2028. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 21:53

Szerintem állatira könnyen követhető diéta, és nem drágább, mint bármi más, lévén nem kell feltétlen a Norbi termékeit megvenni. Én speciel már többször találkoztam velük, anélkül, hogy ismerném őket, és teljesen normálisak. Nem hiszem, hogy ismered őket, de ettől még persze lehet őket utálni (vagy irigyelni). És hogy hogy jön ide a káposztadiéta (amit csak egy nem igazán normális ember csinál) azt végképp nem értem.

Egyébként otthon vagyok a fogyásban, az étkezésben, anélkül, hogy bármilyen diéta oldalára állnék. Ezért foglalkozom ezzel (is). És szivesen segítek, ha tudok. Talán ez neked fura...

2008. nov. 7. 21:48

Azt hiszem ebben megegyezhetünk,én sem vagyok norbi fan és azért próbálok itt írni,hogy megtudjam emberek miért veszik ezt be???

egy ilyen baromira bonyolult nem követhető és drága dologgal miért foglalkoznak azok az emberek akik egytök egyszerű pl.káposzta -kúrát sem képesek meglépni???De tényleg érdekel ,mia motíváció.?A srác visszataszító a felesége primitív a cégük pedig vérlázító!Mit eszik ezen egy egyszerű magyar háziasszony aki ezt alig tudja állni/párizsi 20 dkg 400 forint??/szerinted?

Látom neked ez nem létkérdés nem akarsz fogyni,de ezzel is foglalkozol,miért???

2027. 8110728f54 (válaszként erre: 2025. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 21:42
Ja hogy Te mindenhová kötekedni jársz? Így már értem :)
2026. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2025. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 21:40
Én speciel nem vagyok egy Norbi fan. Nem norbizom, viszont jól ismerem a rendszert. Szerintem semmi értelme egy olyan eszmecserének, ahol az egyik fél nem hogy nem jól, de eléggé felületesen ismeri a rendszert. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy Norbi felfedezte a spanyol viaszt, csak jókor volt jó helyen, és ezt remekül használta...
2008. nov. 7. 21:36
Miért érzed annak?Ez egy beszélgetés,én csak felvetettem a nézeteim az ittlévőek ellen?!Cáfolj meg,ha máshogyan tudod,engem csak érdekel ez a dolog.Miért eszi meg mindenki ezt???Jó a marketingje,ha meg tényleg tudományosan is alátámasztott akkor megmagyarázod nekem?!
2024. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2023. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 21:32
Kicsit kötekedőnek érzem a dolgot, tehát inkább nem mennék bele :o)
2008. nov. 7. 21:29

A zabkészítményeket a humán szervezet szinte egyáltalán nem tudja felszívni így mint tisztító méregtelenítő kiegészítő táplálék,valamint a cölikáliások póttápláléka szerepel az étkezésben.

minnél durvább örlésűannál nagyobb a salaktalanító funkciója.A korpafélékből a vitamintartalmon kívül nem sikerül semmit kivonni,de óriási jelentőssége van a bél tisztítása terén normál bélflóránál/gyengébbnél nem ajánlják/

A zöldségek ch tartalma 0.8-tólegész 10 közelig terjed ,ami elenyésző egyéb fiziológiás hatásuk mellett,valamint hogy nem glükózt tartalmaznak tehát nem közvetlen felszívódásuak ezért nem emeli a vércukorszintjét hirtelenül.

Igen nevezhetjük őket 1-es és 2-es-3-asonak,de gondolom azért alényeg lényeg marad.

2022. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2021. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 21:19
Az a baj, hogy semmit nem tudsz az egészről (ezt nem bántásból írom). Például a zabpehely, zabkorpa egésznap mehet, az meg mi a fene, ha nem szénhidrát? Illetve elég sok zöldség, amiben szintén van szénhidrát. Meg ugye a 2-esek 15 óráig mehetnek, és ide még elég sok dolog tartozik, egyes tészták, barnarizs, tk. kenyér, stb...
2008. nov. 7. 21:12
ha a nap nagy részében nem engedélyezek/12 órától /szinte semmi ch-t,és a nap mondjuk 22 óráig tart ,én pedig 8-kor kelek,akkor 4 órát ehettem és 10 órát nem ch.-t/ úgy gondolom szénhidrátmegvonásos diétárol beszélhetünk ,nem??
2020. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2019. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 21:07
Hát lelke rajta annak, aki képes állandóan a kalóriákat számolni. Én nem vagyok. Tudom, hogy mi az, amit nyugodt szívvel ehetek bármikor, és mi az amit nem , de Norbi nem a ch megvonást tartja elsődleges szempontnak, legalábbis nem mindegyik fajtát...
2008. nov. 7. 21:03
Én is épp az alapokról beszélek.A bevitt kcal és a napi felélt kcal megadja hogy az ember hízik ,fogy ,vagy súlyt tart -e.Azt hiszem én eléggé belenéztem már a dologba....ha lipolízisről beszélünk a ch megvonásos diétáknál,szerintem nem mindegy mennyire vonjuk ki az étrendből a ch-t/a reggeli bűnözés /már ha ch mentesek óhajtunk lenni /nem túl kifizetődő a nap további szakaszában.Persze ha az embernek csak picike a túlsúlya nem gond ,de ha nagyobb....
2018. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2017. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 20:52
Én a helyedben belenéznék jobban a dologba, már ha tényleg érdekel. Mert csodák ugye nincsenek, minden diétában megvannak a közel azonos elvek, legalábbis az alapokban...
2008. nov. 7. 20:46
Akkor nevezzük south beachnek???
2016. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2014. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 20:42
Baromi messze van ez az Atkinstől, akkor már inkább a GI diétára hasonlít...
2015. dindin19 (válaszként erre: 2014. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 20:36

az atkins az naygon minimálisra leszorítja a szénhidrát fogyasztást, értem ezalatt a zöldséget is.

Én az atkinst 2 hét után abbahagytam, mert elkezdett dagadni a lábam, s kötöttem a vizet.


az atkinsbe a nagyon zsíros dolgokat is engedélyezi.

2008. nov. 7. 20:27
De mi a különbség az atkinshez képest ahonnan lopta a z egészet?
2013. dindin19
2008. nov. 7. 20:23

az előző hozzászólásomról eszembe jutott:

van , aki csinálja, és van, aki csak beszél róla

2012. dindin19 (válaszként erre: 2011. - 2d5a00656a)
2008. nov. 7. 20:22

nem biztos, hogy én vagyok a legilletékesebb, mert én most mindent csinálok, csak nem norbizok, és még csak nem is diétázok, de ha a fogynivágyó tényleg rákattan, akkor ebben a módszerben nem csak egy 1-2 hetig tartó, vízvesztéssel járó kúrát, hanem egy egész életre szóló megoldást talál. És ami a fő, nem kell éhezni, mert a kedvenc kajákat is áttudod alakítani, és még nem is kell kaját rendelni, vagy extra norbi cuccokat venned.

Szóval ez az elmélet, ami nálam most nem működik, mert ugye ennek is az a titka: ha nem csinálod, nem hat. Hát én nem csinálom, de már nagyon közel vagyok ám hozzá!!!! :-))

2008. nov. 7. 18:59
Szeretném ha valki közűletek,mondjuk egy szószóló meg próbálna győzni ,hogy miért épp a norbi update??,kíváncsi vagyok rá hogy miért ezt a diétát választottátok,De tényleg!!!!
2010. dindin19
2008. nov. 7. 15:15
épp most meditálok, s győzködöm magam a cselekvésre
2009. Kiss Mária (válaszként erre: 2008. - Dindin19)
2008. nov. 7. 14:10
Nehéz dolog ez, remélem túljutsz rajta. Nekem 37 évesen jött el az a perc, amikor komoly lett az elhatározás. Addig is volt 1-2 (10-20) próbálkozásom, de most remélem végigcsinálom
2008. dindin19 (válaszként erre: 2007. - Kiss Mária)
2008. nov. 7. 07:03

jó reggelt !

a baj az, hogy ezt nem kitérőnek hívják, hanem jojónak, s ott vagyok lassacskán, ahonnan elindultam :-((

2007. Kiss Mária (válaszként erre: 2006. - Dindin19)
2008. nov. 6. 17:57
Nem baj, kis kitérő volt és most majd újult erővel vágsz bele
2006. dindin19 (válaszként erre: 2005. - Kiss Mária)
2008. nov. 6. 12:43
én pedig most több vagyok, mint te, pedig szeptemberben hogy örültem a 99-nek :-(((
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook