Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hüvelyi fertőzés terhesen? Vagy normális? fórum

Hüvelyi fertőzés terhesen? Vagy normális? (beszélgetős fórum)


2022. júl. 29. 19:25
Én ha terhes vagyok mindig ettől szenvedek... Borzalmas
2022. júl. 28. 22:44
Èn a vège fele vagyok a terhessètnek,nekem minden trimeszterben volt húgyúti fertőzèsem. Eleve csak megnyugtatàs kèppen a hormonok miatt a hüvelyvàladék ilyenkor lehet több,meg màs szinű,ha viszket akkor lehet gomba vagy pl intimbetéttől nekem kiütèsek jöttek ki,mindegyiktől. Kèrhetsz tenyèsztèst nem àrt nekem micovag kapszulàt irtak,mert gombagyanus voltam,az rendbe tette,plussz jól szellőző pamut bugyi,gyakoribb mosakodás főkènt nagy wc utàn ilyenkor ajànlott,èn is lactofeelt próbàltam az sem rossz,helyre állítja a hűvelyflórát. Amit nagyon tudok hugyuti bajokra ajánlani tőzegáfonya gyógynövèny természetes alapú,nekem még monuralt irtak fel kétszer antibiotikum,ami kiürül. Lehet érdemes természetes alapú intim mosakodót is venned,de ne aggódj sokan beleesnek ebbe. Legalábbis akiket én ismerek és most szülnek/szültek.
2022. júl. 28. 10:44

A másik dokinál nem volt. Oda szerettem is egyébként járni.

A szülés az más abból a szempontból, hogy ott inkább cselekedni kell, nyilván kérdeznek is, de mégis más.


Azért kerdezem mert neten mintha ezt olvasnám és így felmerült a kérdés.

9. Sziszkusz (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 10:41
Nem lesz baja a babának a kenetvételtől, nekem is ebben a “korban” volt kenetvétel rákszűréshez. Azt viszont nem tudom ott pontosan mit néznek és hogyan és mit tud kimutatni. Nekem eddig minden orvosnál volt benn asszisztens is. Ezt a félelmed le kell gyűrnöd valahogy, szüléskor se egy ember fog állni melletted.
2022. júl. 28. 10:11
Ha jól értelmezem a rákszűrés is kitudja mutatni az ilyen fertőzéseket?
2022. júl. 27. 16:13

Egyébként kérdésem az lenne, hogyha én tenyésztést, vagy kenetvételt kérek, akkor azt vajon megcsinálja? (Nem néztem még utána hogy van ez, de egy rendes vizsgálatra gondolok)

Mert én abban lennék biztosabb ha meg lenne vizsgàlva, nem csak felírna valamit.


Illetve hogy ez a procedúra, mármint a kenetvétel a terhességre nem e veszélyes? (Még nagyon korai, 6 hetes, mégcsak szívműködése van)

2022. júl. 27. 16:10

Amúgy a dokit bírom, mármint kerdeznék én meg mondanám, de ott van az asszisztense és egyszerűen zavar. Kerestem egy másik dokit. Róla sincsenek olyan jó vélemények. Vagy jók vannak, vagy nem jók.

Egyébként már van orvosom, de szabadságon van. Pedig benne tényleg 100 százalékban megbízom.

De van egy olyan érzésem hogy 9.én visszajönne szabadságról, és nem mostanában kapnék időpontot nála.

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 14:58

Terhesség előtt és utána sem , nem volt ilyesmi.


Várandósan kétszer is belefutottam.

4. Sziszkusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 14:49
Nekem volt most nemrég. Klion kúpot írt fel meg aztán Lactofeed kellett helyreállításra.. picit jobb lett, de teljesen nem múlt el szóval jelzem újból majd mikor megyek..
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 12:44
Szólj vissza a dokinak, hogy mikor voltál nem viszkedett, de már igen. Irjon fel valamit.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 12:35
Szerencsére nem jártam így. Igaz, én nem csak terhesség esetén foglalkoztam volna vele...
2022. júl. 27. 12:17

Sárgás folyásom van, sokszor nyálkás sárgás néha tömörebb sárgás folyás.

Illetve a kisajkak, szemeremdomb viszket.

Viszont ez a szőrtől is megeshet.

Terhesség előtt is volt sárgás folyásom, de akkor nem nagyon foglalkoztam vele. Most hogy ez veszélyes is lehet, aggaszt.

Voltam dokinál, azt mondta, hogy ha nem viszket akkor egyenlőre hanyagoljuk. (Elfelejtettem mondani, hogy bár a hüvelyemnél egyáltalán nem viszket, de a fentebb irtnál igen.)


Valaki járt már hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook