Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen gombás fertőzés fórum

Terhesen gombás fertőzés (beszélgetős fórum)


12. mociul
2016. okt. 8. 06:45
Hát most hagyom abba az antibiotikumot! Végig ettem a foghagymát a citromot, és minden nap egy kefirt meg hébe hoba a hüvely kúpot. Most nem akarom elkiabálni egy kis hüvely folyásom van, de terhesen lehet normális is. De viszketni nem viszketek, használom még ezt a kúpot és ha megyek kenetvételre ugrik a majom a vízbe kiváncsi vagyok. Arra is hogy a streptokocusz eltünt-e ennyi antibiotikumtól, és hogy gomba van-e?
11. mociul
2016. okt. 6. 19:44
Voltam közben házidokinál, azt mondta ha kicsit viszketek nyugodtan használhatom ezt a kupot. (Gynophilust) azt monta ha ez nem álítja vissza a hüvely florát, akkor sajnos nődokinál kell íratni valamit. A canestenre is gondoltam veszek sokan dicsérik.
2016. okt. 6. 15:13

Elvileg a canestent is csak külsőleg lehet használni, de a nődoki szerint belülre is lehet kenni.

Nekem a teafa se okozott problémát, sőt segített. Azért írtam le, mert nekem ez vált be.

2016. okt. 5. 14:44

Gynofloort vegyél, az a legjobb hüvelyflóra visszaállító. Csak patikában kapható, és régen vényköteles volt!

A teafát belsőleg nem szabad használni, külsőleg lehet.

Nem akarlak elkeseríteni, de én a terhességem alatt végig küszködtem a gombával. Már pimafucin-on éltem, szó szerint.

Egészséges gyermekem született, és amint megszültem, onnantól kezdve nem volt tovább problémám.

Sajnos a hormonok, stb., terhesség alatt fokozottabban jelentkezhet.

2016. okt. 5. 05:00
Persze úgy adott doki időpontott hogy antibiotikumot abba hagyom és egy hétre rá. Hogy csinál egy másik tenyésztést, de nem akarok gombás lenni, és ugye már enyhén érzem hogy viszketem. Amugy régebben voltam candidás is tartottam a diétát, de ez most terhesen nem megy. Még probálok foghagymát enni sokat, meg kefirt két gyogyszer között. Amúgy mikor nem voltam terhes sokmindent kiprobáltam, de terhesen nem merek probálkozni. Még ezt a Gynophilust is félve használom, de gyogyszerész azt mondta lehet terhesen, ha zárt a méhszáj. Azért kérdeztem volt- e baki használta és esetleg jó volt neki.
7. Trümi (válaszként erre: 4. - Mociul)
2016. okt. 5. 03:28
Akkor gondolom helyettesíti a fecelét. Biztos kell pár nap mire hat. És feltétlenül Menj vissza a dokihoz majd!
6. Trümi (válaszként erre: 5. - Betsabé)
2016. okt. 5. 03:26
Te ezt próbáltad már? Nekem a teafa nagyon csípett, én terhesen nem merném használni.
2016. okt. 4. 22:45

Élőflórás joghurtba egy csepp teafaolajat keversz. A tampont beleforgatod, és 3-5 percre felteszed.

A teafaolaj megöli a bacikat, a joghurt segíti a hüvelyflóra regenerálódását. A tisztasági betétre is cseppenthetsz egy csepp teafaolajat.

2016. okt. 4. 21:36
Akkor mi jó terhesen viszketésre? Antibiotikumot szedek, mert hüvely kenetbe kitenyészet baktérium. Mondta az orvos a fecelét hogy hasznájam míg szedem a gyogyszert. De ezt kaptam a patikában.
2016. okt. 4. 21:33
Igen arra ,de vissza álítja a hüvely nem?
2016. okt. 4. 20:43
Gynophilusra gondolsz? Az nem öli meg a gombát.
2016. okt. 4. 17:47
Protexi ginopilust használta valaki terhesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook